:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cok kotuyum yasamak ?stem?yorum
Firari Fırtına
MorciveT ...

Dahası bu konu ince konu . Ne desek boş gibi gibi .. Allah sevenlerin yardımcısı olsun . Elimizden gelen ancak budur bence ...

Sevg ...
Firari Fırtına
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?le G?leeeeeeeeeeeeeeeeee Ben Her Bahar Burdayim

?n?allah .... Forum ad?na ?ok sevinirim . Burda olman?z g?zel ve bir o kadar de?erlidir . Bunu bilin ?yle ya?ay?n .... F?rt?na ya aldanmay?n ....

Sevg ...
buse38
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?n?allah .... Forum ad?na ?ok sevinirim . Burda olman?z g?zel ve bir o kadar de?erlidir . Bunu bilin ?yle ya?ay?n .... F?rt?na ya aldanmay?n ....

Sevg ...
Wink SEN?N O G?ZEL FIRTINANLA HELEDE O ???RLER?N OLURSA SEVE SEVE SAVRULURUM Wink
Ara
Firari Fırtına
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Wink SEN?N O G?ZEL FIRTINANLA HELEDE O ???RLER?N OLURSA SEVE SEVE SAVRULURUM Wink

O zaman tak?l F?rt?na ya ve savrul . Nereye ve neden gitti?ini bilmeden . Ya?aki ya?atal?m de?erleri . ?ok Te?ekk?rler ....?yiki vars?n?z ...

Sevg ...
toxique_lierre&b.b.k
evet,uzunca cvp sonucu dusen biri olarak kisaltararak yazmayi deniycem!
1.bu senin hayatin,karar verip arkasinda durmasi ve yonlendirme yoluna gitmesi gereken sensin!
2.madem ozel kisiliginin yansimasi on yargi yaratiyor ailende..buyuklerini devreye sokmak lazim!ve o insanin sorumluluk sahibi biri oldugu ve yasantisindaki basarilari onlerine serilirse ilimli bir ortam yaratilabilir!
3.bi insanin kendinin ic dunyasini yasatan kisiliginin yansimasini isteksiz degistirtilmesi kadar korkunc bir dusunce olamaz!(dinini,ulkesini,orfunu vs..hatta renginide degistirelim isterseniz!)ya da sevilen,birakin oldugu gb kalsin,kendi firtinasi onun ozunu degistirene kadar!sonucta,seven onu o haliyle sevmistir,baskasini hayal ederek degil!
4.bi oyuncak var galiba(insan degil) at gitsin ,degistir yada yenisi alinir.bu ne demek?
5.ask,sermayesi akil olanin elindeyse karsisindakiyle de tek ruhsa..engel tanimaz,kacmaz...cozumu yaratir ve yasamisligina yonlendirir!
6.biz sadece yorum yaparken ,kendimiz ayni durumda olsak napardik sorusunu cevaplandirriz?buda senin iliskini baglamamali,o aski yasayan biz degiliz ki sahip cikalim...en kolay cikisi gosterriz ya da avuturuz seni!
7.aileden vazgecilmez!ama askta,pazara kadar degil mezara kadarsa kolay harcanmaz!
sana mutlu olmani diliyorum,umarim orta yol bulunur!
devam ederdim siklara ama tekrar duscegim kesin!
egerki,savascak kadar degerli degilse ask
zaten adi ask degildir heralde heves olsa gerek!
Ara
aglayan prenses
morci ben ailem? terc?h ett?m b?r sure msnde tak?lm?cam eger gercekten severse gel?p ben? bulacakt?r bu arada bana cok yard?mc? olan ben? anlayan arkad?s?m?z morc?ye b?nlerce kez tesekkurler dun sen olmasays?n ben bugun yoktum hersey gonlunce olsun morci
Ara
aglayan prenses
toxiqu?_li?rr?&b.b.k' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet,uzunca cvp sonucu dusen biri olarak kisaltararak yazmayi deniycem!
1.bu senin hayatin,karar verip arkasinda durmasi ve yonlendirme yoluna gitmesi gereken sensin!
2.madem ozel kisiliginin yansimasi on yargi yaratiyor ailende..buyuklerini devreye sokmak lazim!ve o insanin sorumluluk sahibi biri oldugu ve yasantisindaki basarilari onlerine serilirse ilimli bir ortam yaratilabilir!
3.bi insanin kendinin ic dunyasini yasatan kisiliginin yansimasini isteksiz degistirtilmesi kadar korkunc bir dusunce olamaz!(dinini,ulkesini,orfunu vs..hatta renginide degistirelim isterseniz!)ya da sevilen,birakin oldugu gb kalsin,kendi firtinasi onun ozunu degistirene kadar!sonucta,seven onu o haliyle sevmistir,baskasini hayal ederek degil!
4.bi oyuncak var galiba(insan degil) at gitsin ,degistir yada yenisi alinir.bu ne demek?
5.ask,sermayesi akil olanin elindeyse karsisindakiyle de tek ruhsa..engel tanimaz,kacmaz...cozumu yaratir ve yasamisligina yonlendirir!
6.biz sadece yorum yaparken ,kendimiz ayni durumda olsak napardik sorusunu cevaplandirriz?buda senin iliskini baglamamali,o aski yasayan biz degiliz ki sahip cikalim...en kolay cikisi gosterriz ya da avuturuz seni!
7.aileden vazgecilmez!ama askta,pazara kadar mezara kadarsa kolay harcanmaz!
sana mutlu olmani diliyorum,umarim orta yol bulunur!
devam ederdim siklara ama tekrar duscegim kesin!
egerki,savascak kadar degerli degilse ask
zaten adi ask degildir heralde heves olsa gerek!

arkadas?m ?nan ole guzel d?le get?rm?s?nk? ben savascam ama art?k b?raz sak?nlesmem laz?m once b?raz zaman gerekl? b?ze bu zaman zarf?nda onunla gorusmucem hep ben savas?yorum b?razda o savasacak sev?yorsa gelecek a?leme ken?d?s?n? kabul ett?r?cekk? bende ben? sevd?n? anl?m s?md?ye kadar el?mden gelen? yapt?m s?ra onda ..........
Ara
50cent
prenses cnm benim senin derdini biliyorum cnm arkadaşım ama bence daha zamana bırakmalısın daha herşey için erken zaten ilerki yaşlarda ailende bu duruma anlayış gösterecektir küpe çok öenmli bi mevzu keşke ailene resmini göstermeden küpe taktığını sölmesydin aileler küpeye karşıdır herşeye zamana bırak cnm tmm mı amam onuda elinden kaçırma istersen bende onla konuşurum
Ara
MorciveT
aglayan prenses Adlı Kullanıcıdan Alıntı:morci ben ailem? terc?h ett?m b?r sure msnde tak?lm?cam eger gercekten severse gel?p ben? bulacakt?r bu arada bana cok yard?mc? olan ben? anlayan arkad?s?m?z morc?ye b?nlerce kez tesekkurler dun sen olmasays?n ben bugun yoktum hersey gonlunce olsun morci

Sen d?n,b?g?n ve yar?n herzaman olacaks?n tabiki, kendini kontrol etmeyi ??ren, insano?lu o kadar ac?mas?z ki, kimsenin g?zya??na bakm?yor bile...

At????n ad?mlar senin yarar?na olacaklar?ndan olsun, kendini bir ba?kas? i?in harab etme, harab etmeni hakedecek olan ki?ide harab olmana izin vermez zaten...

Hayt bu, senin hayat?n ve sen yasayacaks?n, senin yerine kimse yasam?ycak, ne yaparsan kendine yapars?n ikinci bir ?ah?s yoktur Wink
Ara
aglayan prenses
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen d?n,b?g?n ve yar?n herzaman olacaks?n tabiki, kendini kontrol etmeyi ??ren, insano?lu o kadar ac?mas?z ki, kimsenin g?zya??na bakm?yor bile...

At????n ad?mlar senin yarar?na olacaklar?ndan olsun, kendini bir ba?kas? i?in harab etme, harab etmeni hakedecek olan ki?ide harab olmana izin vermez zaten...

Hayt bu, senin hayat?n ve sen yasayacaks?n, senin yerine kimse yasam?ycak, ne yaparsan kendine yapars?n ikinci bir ?ah?s yoktur Wink

saol yard?mlar?n ?c?n cok ?y?s?n morc? hersey gonlunce olsun arkadas?m
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  .: Sana Seni Yaz?yOrum :. NuRii 1 531 04-07-2022, Saat: 06:52 AM
Son Yorum: wildfang
  F?k?rler?n?z? Bekl?yorum.... angel..! 7 609 11-13-2006, Saat: 08:56 PM
Son Yorum: Dr.Love
  B? YORUM YAPIN LUTFEN??? M3rt 0 311 07-10-2006, Saat: 01:27 AM
Son Yorum: M3rt
  B? YORUM YAPIN LUTFEN??? 0 263 1 dakika önce
Son Yorum: