:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: cok kotuyum yasamak ?stem?yorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
arkadaslar ?nternette birisiyle tan?st?m b?rb?r?m?z? cok sev?yoruz del?ces?ne olumune sev?yoruz a?les? ben? ?stemeye gelecekt? vermed?ler b?z?mk?ler bu yuzden napacag?m?z? b?lem?yoruz cares?z ask?m?n esk? sevg?l?s? de ona ger? donemk ?st?yormus k?z esk? res?mler? sevg?l?ne goster?r?m d?ye tehd?t etm?ss oda ban gostermek zorunda kald? cok kotuyum aglamaktan mahvoldum ask?m?n onua donmes?n? nas?l engelleyeb?l?r?m nolur yard?m ed?n bana aglamaktan cok kotu oldum del?ler g?b? sev?yorum onu o kac d?yor ama kacmakda ?stem?yorum a?leler?m?z? ?kna etmek ?st?yorum yard?m ed?nnn
Birbirinizi gerçekten seviyorsanız önünüzde hiç kimsenin duramayacagına eminim...Aileniz sanirsam biraz cahil kalmış insanlar olsa gerek, birşey daha evleneceğin insanı iyi seç Smile
arkadas?m ben onsuz yasayam?yorum ona kacay?mm? benn o kacal?m d?yor ?k?m?zde cok kotuyuz kac?yy?mm? ona ben napcam? b?lem?yorum nolurr yard?m ed?nn
Bak, yapman gereken tek şey oturup sakin bir kafa ile mantıklı bir şekilde düşünmek...Kaçmak çözüm değil...Annenlerin o cocuga vermemesinin sebebi nedir, neden vermiolar ?
bızımkıler muhafazakarlar yanı askımda küpe falan takıyordu neymıss zuppeymıss dısardan bırısı olmazmıs yaa ben asıgım onu sevıyorum artık oda gel dıyor cok kotuyuz ıkımızde bızımkıler alsa kabul etmıyorlar ben de vazgecemem ondan yaa sevıyorum onuu napıyım yaa delırcemmm
Sadece sorduğun için söylüyorum; bece aile hiçbişeye değişilmez.Şahsen yaşadım da biliyorum seni seven insan aile engeline takılı kalmaz. Gerekirse ailenin seveceği biri haline gelir ve yeniden yeltenir istemeye.
Canım bana katılsaydın ya :d tekrardan yazmana ne lüzum vardı hehehe WinkSmile
Bana pek aynı gibi gelmedi sölediklerimiz ama:p çok istiyosan katılayım bariBig Grin
Tamam yaa duygu somurusu yapmıom ben ben bi kerem duygusuzum WinkSmile))

Firari Fırtına

Kaçış sorunları çözen bir davranış değildir . Sevgi yüreklerinizde ve o yüreğin en derinlerinde sabit ise , mantığın mükemmele eş değerdeki politika vs...yani siyaset yaparak olayları çözmek yeltenecek en güzel davranış olacakdır . Emy aslında öz ü söylemiş ama pes etmemek şartıyla kurtuluşunuz budur .

Sevg ...
Sayfalar: 1 2 3 4