:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B? YORUM YAPIN LUTFEN???
M3rt
slm arkadsalar s?md? bu ne demek bunu s?ze b? k?z gonderse yan? seg?l?n?z gonderse ne anlard?n?z yada ne yorum yapard?n?z ona bunu yazd?ran s?sce ned?rk? bunu yazm?st?r :confused: ben anlamad?m yada anlamak ?stemed?m ama ne olur b? yorum yap?n bunu okuyunca bekl?yorum bu cok oneml? arkdaslar bu ned?r gercekten guzel b? yorum ?st?yorum ?y?ce okuman?z? hatta 1 2 deg?l 3 defa okuyun her okudugunuzda akl?n?za gelenlr? bana yaz?n lutfen

HoW CaN You Mend A BroKeN HeaRT?
[SIZE=3] ?imdi bir yabanc?s?n.Bunu kabul etmek ?okta zor olmamal?.Ben bir yabanc? de?ilmiydim sanki sana bunca zaman boyunca.A??r gelen ?ok ?ey var asl?nda ama bunlar? s?ylemeye hakk?m yok.Aldanm?? olsamda! Safl???ma yanmak zorunda olsamda ve kabullenmek istemedi?im bir s?r? durum i?inde olsamda, art?k yak?nmaya hakk?m yok.[/SIZE]
Seni merak etmemeliyim mesela.Sen art?k kendi ya?am?n i?inde, kendi mutluluklar?n? ya??yorsun.Bunu sana ?ok g?rmemeliyim.Dedi?i gibi dostun ben art?k kendi derdime yanmal?y?m ve toparlanmal?y?m...
Sen ??kt?n, bir yan?m y?k?ld? ama bir yan?m yeniden kuruldu.Sanki b?yle olmas? gerekiyordu.Benim daha fazla salak rol?n? ?stlenmemem gerekiyordu.Yeni sayfan?n b?yle a??lmas? gerekiyordu.Hay?rl?s? olsun, sanada banada yeni ya?amlar?m?z...ve bu da sana yazaca??m son ?ey olsun!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 967 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  .: Sana Seni Yaz?yOrum :. NuRii 1 531 04-07-2022, Saat: 06:52 AM
Son Yorum: wildfang
  Arkadaşlar Lütfen Yardım nihilist 7 788 06-06-2009, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  yardım ): lütfen D3Lü 16 1,842 06-04-2009, Saat: 05:57 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Yardım Lütfen......... deli-kı@z 10 1,099 04-04-2009, Saat: 01:33 AM