:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cok kotuyum yasamak ?stem?yorum
aglayan prenses
50cent Adlı Kullanıcıdan Alıntı:prenses cnm benim senin derdini biliyorum cnm arkada??m ama bence daha zamana b?rakmal?s?n daha her?ey i?in erken zaten ilerki ya?larda ailende bu duruma anlay?? g?sterecektir k?pe ?ok ?enmli bi mevzu ke?ke ailene resmini g?stermeden k?pe takt???n? s?lmesydin aileler k?peye kar??d?r her?eye zamana b?rak cnm tmm m? amam onuda elinden ka??rma istersen bende onla konu?urum

prens?m nas?ls?n can?m ben?m can?m arkadas?m s?zler olmasan?z ben napard?mm k?b prens?mm sen cemle y?nede konus tamamm? oda bunal?mda bende evlen?rsek hep?n?z davetl?s?n?z
Ara
cadım_
ask?m?n ona donmes?n? nas?l engelleyeb?l?r?m dem?ss?n dogru anlad?ysam..e sen neden ona donmey? dusuneb?lecek b?r? ?c?n bunlar? dusunuyorsun bunu annamad?m b?rde a?len? neolursa olsun d?nle..mutlaka b?rsey dogrudur soyled?kler?nde..evl?l?k bu mant?kl? dusun acele etme bence sab?rl? ol..
Ara
isyanbitmez
EN ?Y? CEVAP ???NDE BEN?M D???ND?KLER?M?N ?O?U OLAN CEVABI toxiqu?_li?rr?&b.b.k VERM??. AMA BEN ORTADA B?R A?K FALAN G?REMED?M. SADECE B?R KOMED?. YAZDIKLARINDAN SEN? B?RAZ U?ARI G?RD?M. K?PEL? ELEMAN DA TAM SENL?K. ARKADA? DAVULCU MU ZURNACI MI? ESK? SEVG?L?S?NE D?NS?N BENCE. ?OK K?T?Y?M YA?ATMAK ?STEM?YORUM. BU NE SEN?N NE BEN?M EL?MDE.........
PunisheR
eğer gitmeyi düşünüyorsa engelleyemezsin ve değmez hiçbir şeye..düşünme
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  .: Sana Seni Yaz?yOrum :. NuRii 1 531 04-07-2022, Saat: 06:52 AM
Son Yorum: wildfang
  F?k?rler?n?z? Bekl?yorum.... angel..! 7 609 11-13-2006, Saat: 08:56 PM
Son Yorum: Dr.Love
  B? YORUM YAPIN LUTFEN??? M3rt 0 315 07-10-2006, Saat: 01:27 AM
Son Yorum: M3rt
  B? YORUM YAPIN LUTFEN??? 0 265 1 dakika önce