:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Onu tanıdığım güne lanet olsun....
ZeNiTH
Ule gardesim Ugrasma valla En azından Vaktini Kaybetme hatadan dönmüşsün İste ne güzel ...
ama ne kadar artık nefret etsende lanet etsen de bosuna sinek her zaman mid bulandırır ..
hakkında iyisi olmus bizle paylastıgın için tskler ..
CReATuRE
çok şükür diyorum ki böle olduğu için...yemin ederim hayatta ki en büyük tehlike bir insanın iki yüzlü olmasıdır...birine karşı masum bir kedi gibi öbürüne karşı saçma sapan hareketleri olan biri...zaten böyle oluncada o iyi göründüğü kişi onu çok iii madur olarak biliyor ama karşısındakini ona kötülük yapmış biri olarak biliyor...işte insanıda yıkan olay bu ...bu nedenle artık insanlara heleki iki yüzlü olanlara asla güvenmem ne olursa olsun...
blue
üzülme yaa.daha burası sanal alem takma gercekten.herkez kendi yabtıgyla kalır.amma ii amma kötü.sen kendini bilioyosun ya önemli olanda bu..boswerceksin.önüne bakcaksın arkadasımSmileama üzüldüm.keske keske demek zorunda kalmasak..ama oluyo..kal saglıcakla.Smile
Ara
CReATuRE
zaten bundan böyle keşke dememek için elimden gelenin fazlasını yapacağım...çünkü kimse vazgeçilmez değildir benim için...hayatta hiçbir insan olduğundan fazla değeri haketmiyor bence...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzak olsun hersey DOSTUM sen ol yanimda yeter!! SessizRüzgar 2 590 04-14-2022, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: wildfang
  yeni bir başlangıç olsun... Destina_vbulletin3_import4576 2 582 05-23-2008, Saat: 08:03 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  Bir itirafta benden olsun... "Nı@HaT" 34 1,983 01-03-2008, Saat: 08:53 PM
Son Yorum: "Nı@HaT"
  bu GuNe KaDaR kac kısıyle cıktınız..! ..SaRiSiN_GuZeLi.. 9 736 09-24-2007, Saat: 02:00 PM
Son Yorum: korkusuz
  bu GuNe KaDaR kac kısıyle cıktınız..! ..SaRiSiN_GuZeLi.. 40 2,222 08-28-2007, Saat: 07:09 PM
Son Yorum: _AyLin_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:20 AM