:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bi itirafta benden
|v|_U_S_T_!
EyLuL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:musti sen bu isi cözmüsün yaf..:yikildim: :yikildim:

valla öle cözdükte bu işi ama daha kızları cözemedik sadece ilk acılma olaylarını bilioz ondan sonrası arap sacı artık Big Grin
Ara
EyLuL
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla öle cözdükte bu işi ama daha kızları cözemedik sadece ilk acılma olaylarını bilioz ondan sonrası arap sacı artık Big Grin
iste onu henuz cözebilen yok.kizlar derin mevzu ömrün yetmez cözmeyeBig GrinBig Grin
Ara
|v|_U_S_T_!
EyLuL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iste onu henuz cözebilen yok.kizlar derin mevzu ömrün yetmez cözmeyeBig GrinBig Grin

valla öle ya sana bişi söleyim ben genetik yapısını inceledim kızların belki bişiye ulasırım diye cok ciddiyim ha Big Grin tas devrini bile arastırdım o zmanki kızlar nasıl diye filan ama gene yok yok elde var sıfır Sad
Ara
EyLuL
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla öle ya sana bişi söleyim ben genetik yapısını inceledim kızların belki bişiye ulasırım diye cok ciddiyim ha Big Grin tas devrini bile arastırdım o zmanki kızlar nasıl diye filan ama gene yok yok elde var sıfır Sad
iyisimi hic ugrasma musti aklin falan karisir.sen elde olan bilgilerle idare et artikBig Grin
Ara
|v|_U_S_T_!
EyLuL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyisimi hic ugrasma musti aklin falan karisir.sen elde olan bilgilerle idare et artikBig Grin

valla öle artık işte elimizdeki bilgileri forumda paylasıoz umarım yardımcı olur bilgiler!ama doru kullanıldıgında bu bilgiler bircok kız hayır diyemez bence Big Grin tabii ilk adım olarak sonrasını bilememBig Grin
Ara
peri kızı
bende aldatıldım .aldatılmak çok kötü bişey ama ben hala onu seviyorum ve onun çıktığı var ne yapıcağımı bilemiyorumm.ama ben herşeye rağmen onu seviyorum .SENİ HERŞEYE RAÄžMEN ÇOK SEVİYORUM CNM İŞAŞALALH BENİ ANLAYABİLİYOSUNUDURR YUNUSUMM
Ara
peri kızı
Tabi Bu Arada Ben Pinar Değil Kankasiyim Ben çağlaaaaa Yalniş AnalşilmasinnSmileSmileSmileSmile:
Ara
EyLuL
allah yardimcin olsun aldatilmak kötü bisi ama burdaki mevzu baskaydi yaf.arkadas acilamiyodu sadece.bu arada yunus kimse aldattigi icin kel kalsin
Ara
EyLuL
EyLuL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah yardimcin olsun aldatilmak kötü bisi ama burdaki mevzu baskaydi yaf.arkadas acilamiyodu sadece.bu arada yunus kimse aldattigi icin kel kalsin
yunusa kizdim accik yanlis anlasilmasin.aldatilmak gercekden kötü bisey
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 408 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
Son Yorum: wildfang
  bende bi itirafta bulunayım bari brontozor 3 737 03-17-2011, Saat: 05:26 PM
Son Yorum: brontozor
  Kurtuldunuz Benden (çikitamuz) AfrâsyâB 20 1,246 03-10-2008, Saat: 09:48 AM
Son Yorum: HIÇKIRIK
  Bir itirafta benden olsun... "Nı@HaT" 34 1,983 01-03-2008, Saat: 08:53 PM
Son Yorum: "Nı@HaT"
  benden uzakta bunu göremicek birine bu itiraf.... SeRsErİ_01 8 507 10-29-2007, Saat: 12:52 PM
Son Yorum: Rüya Güzeli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 08:00 PM