:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bi itirafta benden
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sevdiğim insanı tam açılamıyorum... açılamadığımda ise içim içimi yiğiyor... Keşke açılabilsem...Duygularımı tam anlamıyla ifade edebilsem...
insallah acilirsin tez zamanda..hadi hayirlisi bakalimBig Grin
inşallah açılırsınSmile

blue_belial

cok kotu bı durum dımı...
aLLah yardimcin oLsun insaLLah aciLabiLirsin
Duygusuzsun Olm İşte Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

İnŞaLLah AçıLırsın Ve AçıLdığında da Olumsuz YanıtLAr Almazsın Arkideş Smile
korkulacak ne var ya bu durumlarda biraz soguk olcaksın.biraz ders verelim sanaBig Grin simdi gittin kızın yanına ona asla sensiz ben hiçim oldugunu göstermiyceksin.birazcık heyecanlı gözükecen karsısında ama heyecanı abartmıycan cünkü kızlar fazla heyecanlı erkeklerden pek hoslanmaz.sonracıgıma efenim işte zaten seviyorsan anlamlı bakarsın bakıslarda cok önemlidirBig Grin neyse fazla konusmayım simdilik bunlar yeter sana.daha fazla verirsek taktik olmaz kızlarda okuyor yanii bu forumu Tongue
Allah yardımcın olsunn
gerçi erkekler bu konuda cesaretlidir yaaa
Ya Ne Olcak Ki Kardesim Tut Kolundan Cek Bir Yere Seviyorum De Bitsin Sende Rahatlamis Olursun Hadi Hayirlisi
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:korkulacak ne var ya bu durumlarda biraz soguk olcaksın.biraz ders verelim sanaBig Grin simdi gittin kızın yanına ona asla sensiz ben hiçim oldugunu göstermiyceksin.birazcık heyecanlı gözükecen karsısında ama heyecanı abartmıycan cünkü kızlar fazla heyecanlı erkeklerden pek hoslanmaz.sonracıgıma efenim işte zaten seviyorsan anlamlı bakarsın bakıslarda cok önemlidirBig Grin neyse fazla konusmayım simdilik bunlar yeter sana.daha fazla verirsek taktik olmaz kızlarda okuyor yanii bu forumu Tongue
musti sen bu isi cözmüsün yaf..:yikildim: :yikildim:
Sayfalar: 1 2