:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 yaş altı izlemesin lütfennn
kayıpix
biz akıl üstü insanlar değiliz bizler bunu yapanlar diyeyim.hayvanlardan dahada aşağıda bence bunlaı yapanlar
Ara
BaL
yasık yaa . nasıL ßi wahsettir ßu . yine de ßüyük kOnusmamakda yarar war . aLLah kimseye wermesin .
Ara
yaşamsensin
ben izleyemedim videoyu beceremedim galiba
Ara
hakan2796
Birileri Linki öldürmüş Galiba şansimiza Küselim Ne Yapalim Failed
hulleci
evt aşnsımıza küselimSmile
tüfBig Grin
Ara
jackal beyi
Ay Canim Ya ....pislik Herifler Yapiyo Işte Onlarda Vicdan Denilen Bişey Yok ..taş Olmuuş Kalpleri ...bunu Yapan Tek Kişide Değil Sitemim Iki şeroya ....yapacaksan Adam Gibi Yapta Kiyma Eşeklik Etme Yani
Ara
CReATuRE
Allah belanızı versin...
birisi
rockçı yoksa senisde bir sakatınmı var?bunları yapalar namussuz şerfsiz vede haysietsiz insanlardır anlam vermiyorum verdigin cevaba bence cahilce kadın mısın kızmısın bilmem fakat utammalısın o cevapo için
Ara
SheKeR_06
yaa bakın kotu amaclı yapanlar tmm onlarn cidden allah belasını yani.. onlar bulrular belalarını... ama siz genl konusuosunuz belki yalnslıkla olmusdur ben bunu evlilik te diorum bekarlar için deil tabikide bekar olup boyle bişi yapan ahirette bulucak zaten belasını da bazı ewlilikler yalnişlikla olabilio we douramayacak durumda olunabilio bu nedenle genel olark bela okumayın..!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  +21 Küçükler Lütfen İzlemesin!(Kafa Kesme) Ñ•qρα кJмя 6 2,873 08-30-2007, Saat: 03:53 PM
Son Yorum: erdal_x

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:56 AM