:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 yaş altı izlemesin lütfennn
ozgur_yasarim
bunu sadece olanlar yapar ban göre ya nasıl kıyabiliyorsunuz ben izlerken fena oldum bunu... 5 dakikalık zevkin arkasından olanlar iyi izleyinnnbConfusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:
[media]http://www.youtube.com/watch?v=zJROc13uIj4[/media]
lorient_19
beş dakikalık zevk için onu yapanlar 5yıl ateşlerde yansınlar ya bence insan hakları bi kanun çıkarmalı kürtaj yapmak yasak dogacaksın o çocugu ya bakacaksın yada devletin resmi kuruluşuna teslim edec3eksın
Ara
€BeRimSin
Bunları Yapan İnsan mı Ne DiyeBİlirim ki AllaH Belasını Versin 2 Dakika Zevk İçin...
rockçı/kız
arkadaşlar genede öle demeyelim belki maddi yönden aldırıo olabilirler ama genede anne diğilmi vicdan azabından duramaz yani duramıcağındanda eminim ama çok kötü bişimiş yhaa izlerken çok kötü oldum yha yazık günah yha çok kötü bişi tüğlerim diken diken olduSad Sad Sad
Ara
ozgur_yasarim
gardaş canı veren Allah rızkınıda verir...
neyse hiç bir sebep bahane olamaz...
bunlar benim fikirlerim...
sadece hayati tehlike varsa anne için o durum istisna...
YARGIÇ
Konu başlığı ve konu içerisindeki noktalı bölümler değiştirilmiştir.Hoş değil arkadaşlar lütfen bu tarz kelimeleri noktalıda olsa kullanmayalım...
Ara
ciciKIS
off SadSadSad
Ara
ozgur_yasarim
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konu başlığı ve konu içerisindeki noktalı bölümler değiştirilmiştir.Hoş değil arkadaşlar lütfen bu tarz kelimeleri noktalıda olsa kullanmayalım...

anlayışla karsılıyorum bu değişikliği...
capital
ayy çok kötü hakikatten alahım kimseyi bu günaha sürüklemesin çok kötü bişiy fena oldum
Ara
Qetesh
olamaz boyle bisey yaaaaa
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  +21 Küçükler Lütfen İzlemesin!(Kafa Kesme) Ñ•qρα кJмя 6 2,873 08-30-2007, Saat: 03:53 PM
Son Yorum: erdal_x

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:04 AM