:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: 18 yaş altı izlemesin lütfennn
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
bunu sadece olanlar yapar ban göre ya nasıl kıyabiliyorsunuz ben izlerken fena oldum bunu... 5 dakikalık zevkin arkasından olanlar iyi izleyinnnbConfusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:
[media]http://www.youtube.com/watch?v=zJROc13uIj4[/media]
beş dakikalık zevk için onu yapanlar 5yıl ateşlerde yansınlar ya bence insan hakları bi kanun çıkarmalı kürtaj yapmak yasak dogacaksın o çocugu ya bakacaksın yada devletin resmi kuruluşuna teslim edec3eksın
Bunları Yapan İnsan mı Ne DiyeBİlirim ki AllaH Belasını Versin 2 Dakika Zevk İçin...
arkadaşlar genede öle demeyelim belki maddi yönden aldırıo olabilirler ama genede anne diğilmi vicdan azabından duramaz yani duramıcağındanda eminim ama çok kötü bişimiş yhaa izlerken çok kötü oldum yha yazık günah yha çok kötü bişi tüğlerim diken diken olduSad Sad Sad
gardaş canı veren Allah rızkınıda verir...
neyse hiç bir sebep bahane olamaz...
bunlar benim fikirlerim...
sadece hayati tehlike varsa anne için o durum istisna...
Konu başlığı ve konu içerisindeki noktalı bölümler değiştirilmiştir.Hoş değil arkadaşlar lütfen bu tarz kelimeleri noktalıda olsa kullanmayalım...
off SadSadSad
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konu başlığı ve konu içerisindeki noktalı bölümler değiştirilmiştir.Hoş değil arkadaşlar lütfen bu tarz kelimeleri noktalıda olsa kullanmayalım...

anlayışla karsılıyorum bu değişikliği...
ayy çok kötü hakikatten alahım kimseyi bu günaha sürüklemesin çok kötü bişiy fena oldum
olamaz boyle bisey yaaaaa
Sayfalar: 1 2