:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yard?m?n?za ihtiyac?m var!!!
TARIK
kızların en büyük yaptığı hata, kıskandırmak için başka biri ile çıkmak. o zaman erkek şöyle düşünüyor. vay be , biz kızı denedik. onunda başkasında gönlü varmış. değmezmiş der. seni bir daha asla aramayacaktır. seviyor olsa bile, gururundan geri dönmeyecektir. senin bu yaptığını tutarsız bir davranış diye algılayacak. evlenincede böyle yapar mantığı olacaktır. sakın ha.

sen dediklerimi yap gerisini merak etme, illaki biriyle çıkacak isen göz önünde çıkma, gizli köşede çık. on sır dolu bir yaşamın olduğunu hissettir. ve seni daha fazla merak edecektir. bir
Ara
TARIK
kızların en büyük yaptığı hata, kıskandırmak için başka biri ile çıkmak. o zaman erkek şöyle düşünüyor. vay be , biz kızı denedik. onunda başkasında gönlü varmış. değmezmiş der. seni bir daha asla aramayacaktır. seviyor olsa bile, gururundan geri dönmeyecektir. senin bu yaptığını tutarsız bir davranış diye algılayacak. evlenincede böyle yapar mantığı olacaktır. sakın ha.

sen dediklerimi yap gerisini merak etme, illaki biriyle çıkacak isen göz önünde çıkma, gizli köşede çık. on sır dolu bir yaşamın olduğunu hissettir. ve seni daha fazla merak edecektir. bir erkek bir kızla sadece merak için çıkar. merağını giderince , geri adım atmaya çalışır.
Ara
TARIK
sen bilirsin arkada??m.e?er onu ?ok seviyorsan ve kaybetmek istemiyorsan, asla ba?kas? ile ??kma, ??ksan bile gizli k??ede ??k, o g?rmesin unutma, ?b?r ??kaca??n erke?inde sana ?ut atma olas?l?? y?zde 90, birde eski a?k?ndan devaml? bahsedersen y?zde 100,

siz siz olun, eski a?k?n?zdan bahsetmeyin erkeklere, erkekler el de?memi?, g?z g?rmemi? olsun onun k?lesi olay?m mant??? var. ya?ad?klar?n i?inde kals?n. bir erkek ger?ekten saft?r. sen ona hi? kimse ile ??kmad?m dersen inan?r.sana a??k olur. ?l?m?ne sever.

y?llar ge?tikten sonra ger?e?i s?yle.

ba?ar?lar a?k hayat?nda sevgili arkada??m
Ara
tatlı_cadı
qüseL açıkLama..
saqoL Wink
Ara
blue
cok ?s?ld?mm cnm.bak bence onu unut gitsin.asla baskas?ylada onu k?skand?rmak i?in c?kma.baskas?yla c?kman?n sebebi k?skand?rmak yada onu unutmak olmas?n.e?er birisiyle olcaksan bu mutlu olmak i?in bi?ileri paylasmak i?in olsun.tamam m??senden s?k?ld?g?n? s?lemi? bencede bunu s?l?osa seni sewdi?inden ??phe ederim..boswerceksin.g??l? olcaks?n.unutmaki her sey her kes unutuluyo..we her zaman daha iyisi ward?r.seni gercekten sewicek birini bulabilce?ine eminim.tamam m? ?p?orum seni cnm.?yle insanlara papuc burakma!!unut gitsin!!
Ara
PEMBE_KUMSAL
herKES 1 g?N hayaL OLacaq!!
Ara
PEMBE_KUMSAL
herkES 1q?n HAYal OLacaq
Ara
€sra
ya k?mm k? bunnr??s?kl?l?ooo kend?nden cok kars?ndak?nn hataso h?c takma kafana bencee!!ondan ka?mada b?rak o senden kacs?n mutlu gozukk gercektn mutlu oll yer?nde olsamm saten b?daha asla ona donmemm cunku bunu yapan b?daha yapcktr em?n?mm s?k?lan b? ?nsan h?c sevmem?s demektrWink
Ara
mill
Ayn? ?eyi ben de ya??yorum. Biliyorum a??r? derecede zor benimki de bana senden s?k?ld?m falan diye b?rakt? valla ben de bilmiyorum ne yapaca??m?. Geceleri yatam?yorum. Hep y?z? akl?m ageliyor ??ld?racak gibi oluyorum. : ((
Ara
forsa
bu Neya Ask Uzerine Oynanacak Herhang? B?r Oyun Yoktur Kiskandirmak Falan Sacma Olur.. Sana Sevmed?g?n? Soylem??se B?tm??t?r Bo?una Aglayip Uzulup Kend?n? Yipratma Kend?n? Toparla Hayat Yasamaya Deger... Sen?n Adina ?z?ld?m Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yard?mc?kk ?st?orum:):) €sra 33 2,027 04-06-2022, Saat: 10:50 AM
Son Yorum: wildfang
  arkada?lardan bi yard?m ricas?..(?zellikle bayan arkada?lardan) baglamaci 13 1,275 04-02-2022, Saat: 05:45 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:02 AM