:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yard?mc?kk ?st?orum:):)
€sra
benn sevgılıme guvenmıorum sevdıgıne ınanmıorummSaden buuk sorunumm buu cunku bundan nce ıkı kere daha hatta uc kere dha cıkmıstık yalama oldkk yaneConfusedmiley36: saka bı yana artık ona guvenmıorum tam terk etcem ıcım engel oluo bana hala beraberım onna ama ne saman btckk dıe gun sayıyorum ne saman bırakcak dıe veya ama terketmek ıstemıorumdaConfusedmiley26: cıkıs yoluda bulamıorumm yardımmConfusedmiley17: Confusedmiley17: bu arada o sevıyorum dıoSmileSmile

''çagırdım mı ayarttım mı kendn geldın ya!!sımdı dnne
brrr cokk sıkldm ıkııı yerım cokk dar ooo senden cokk var benımı buldun sımd cokk ısım varrr''
Ara
happy yeliz
ya sen seviyomusun önce ona bi karar ver SmileSmile
eğer seviyosan gerisi boş hem o dönüp tekrar sana geliyosa bence oda seviyo
sevmese niye geri dönsün SmileSmileSmile
bence terk etme hem gördüğüm kadarıyla sende seviyosun SmileSmileSmile
Ara
eti puf delisi:)
hımm walla sende benim gibisin bendee güvenemiorumm Sad
ama sanaa bu konudaa bende yardımcı olamıcam kelin merhemi olsaa kendi başıana sürermişBig GrinBig Grin
Ara
€sra
SmileSmileben galıba sevıyorum bılmıorumkıSmileama guven yok ısteSmile
Ara
blue_belial
ıkıncı el esyaları gıbı pazara dusmus ask
onun ıcın savasanlar var bıde, bısey elde edemezler hıc bı zaman, ne kadar savasırlarsada.
adalet yok, haksızlık. yazık...
CReATuRE
bence öncelikle o kişiyi sevip sevmediğine karar ver sonra onun seni sevip sevmediğine karar ver ama gerçek sevgiyle...sonra eger baktın ki seviyor sende seviyosun fazla çıkmazda olmayın.bu arada herşey sevgiylede olmaz...anlaşmanızda önemli birbirinizi anlamanızda çok önemli eger bu yoksa sevgi bişeye yaramaz...ona göre karar ver sende...üç kere ayrılmışsın demekki yolunda gitmeyen bişeyler varmış...ilişkini gözden geçir bi daha ve sağlıklı bir karar ver...umarım herşey senin mutluluğuna olur...
€sra
dedıgınden hıcbıse annamadmm:S haır ona gre cvp vercektmmdee neyseeeee
Ara
€sra
saol theeffectSmile ınss bencede yolunda gtmeyen bsıler varr aama ıste onun sevgsnden emın olamıorum sorunda buSad
Ara
blue_belial
€sra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ded?g?nden h?cb?se annamadmm:S ha?r ona gre cvp vercektmmdee neyseeeee

b?sey anlaman? beklem?yodum zaten
ben s?tem ett?m oyles?ne bosluga
€sra
iii benm konumda sıtem etmedee ucu bana dokunuoo???? ben yardımm bekledım sıtem vss diii umarımm bırılerı annamstrr????
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yard?m?n?za ihtiyac?m var!!! PEMBE_KUMSAL 25 1,396 04-06-2022, Saat: 03:47 PM
Son Yorum: wildfang
  arkada?lardan bi yard?m ricas?..(?zellikle bayan arkada?lardan) baglamaci 13 1,275 04-02-2022, Saat: 05:45 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:53 AM