:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yard?m?n?za ihtiyac?m var!!!
PEMBE_KUMSAL
sevqilimden 1ay ?nce ayr?ldmm iliskimiz 1y?l s?rdy ve o bnmle bitirdy ve bitirmesinin sebebi benden s?k?lm?s ve artq bny sewmemi? olmas?? ve ben haladan o cocuqu seviyorum unutam?yorumm ve herq?n kendisini q?r?yorummm artq ne yabmam gerekti?ini bilmiyorum bana yard?m eddn....:'( Confusedmiley13: Confusedmiley6:
Ara
TARIK
öncelikle üzüldüm, keşke mutluluğunuz bir ömür boyu sürseydi. ama şu var ondan asla kaçma, inad edercesine ortamda bulunmaya çalış, ve önemseme, eğer sen böyle yaparsan kazanırsın, ama birşeylerden kaçarsan bu senin için çok zor olur.
Ara
derdo
bende üsüldümmm..ama benderim ki sen koşma peşinden bırak o gelsin..
eğer sıkıldığını söylemişse sana demek ki hiç sevmemiştir seni
senden sıkılan biri için üsülmene geerenk yokk
boşver zamana bırakk
PEMBE_KUMSAL
coq saol....peki biriyle c?k?p onu k?skandrsam olurmu??:S :S
Ara
PEMBE_KUMSAL
coq saol...peki baska biriyle c?k?p onu k?skandrsam olur mu??:S :S
Ara
PEMBE_KUMSAL
coq saol...peki baska biriyle c?k?p onu k?skandrsam olur mu??:S :S
Ara
derdo
ya o bence çook basit olur ama yinede o senin kararına bağlı
ben derim ki hiç seni görmesin sende onu görme eğer unutmak istiyosan
TARIK
kızların en büyük yaptığı hata, kıskandırmak için başka biri ile çıkmak. o zaman erkek şöyle düşünüyor. vay be , biz kızı denedik. onunda başkasında gönlü varmış. değmezmiş der. seni bir daha asla aramayacaktır. seviyor olsa bile, gururundan geri dönmeyecektir. senin bu yaptığını tutarsız bir davranış diye algılayacak. evlenincede böyle yapar mantığı olacaktır. sakın ha.

sen dediklerimi yap gerisini merak etme, illaki biriyle çıkacak isen göz önünde çıkma, gizli köşede çık. on sır dolu bir yaşamın olduğunu hissettir. ve seni daha fazla merak edecektir.
Ara
TARIK
kızların en büyük yaptığı hata, kıskandırmak için başka biri ile çıkmak. o zaman erkek şöyle düşünüyor. vay be , biz kızı denedik. onunda başkasında gönlü varmış. değmezmiş der. seni bir daha asla aramayacaktır. seviyor olsa bile, gururundan geri dönmeyecektir. senin bu yaptığını tutarsız bir davranış diye algılayacak. evlenincede böyle yapar mantığı olacaktır. sakın ha.

sen dediklerimi yap gerisini merak etme, illaki biriyle çıkacak isen göz önünde çıkma, gizli köşede çık. on sır dolu bir yaşamın olduğunu hissettir. ve seni daha fazla merak edecektir.
Ara
tatlı_cadı
ßence oLmaz.Çünkü onu kıskandırmak için çıkıcaksın ve nrden ßiLiyosun yeni çıkacaqın kişi seni ondan daha çok sevecek_sen onu sevmeyeceksin ve sonradan ayrıLacaksın..
tmm..onu kıskandırdın ve yeni çıktıqınLada ayrıLdın ßu sefer yeni çıktıqın o duruma dü$ücek...ßunu çok iyi ßi dü$ün..

zaten seni ßırakmı$ unutmaya ßak qiden qeri zor döner sen önüne ßak..

ßide konu dı$ında konu$mk istiorum_
konuyu yanLı$ yere açmı$sın..Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yard?mc?kk ?st?orum:):) €sra 33 2,027 04-06-2022, Saat: 10:50 AM
Son Yorum: wildfang
  arkada?lardan bi yard?m ricas?..(?zellikle bayan arkada?lardan) baglamaci 13 1,275 04-02-2022, Saat: 05:45 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:16 AM