:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yard?mc?kk ?st?orum:):)
a?k mele?im
slm esra bence bir ili?kide g?ven yoksa o ili?ki bitmi?tir bo?una birbirinizi y?pratmay?n zaten sonu olmayan bi?ey san?r?m sana g?ven verememi? buda onun eksi?i sana bunu empoze etmeliydi birbirinizi y?ptat?p ili?kiyi bitirmektense ?imdiden bitmesi daha iyi de?ilmi sence zaten birlikte olsanda mutlu de?ildirsin nerde kimle vs bence kendine bu k?t?l??? yapma en az?ndan y?re?in ac?r ama ge?er kafan rahat olur insan paranoyak olur esrac?m dediklerimi bi d???n bence
Ara
cadım_
GUVEN OLMADAN ASK olurmu bence olmaz..b? ?l?sk? b? kere bozuldumuda yer?ne esk? guzell?k gelmez bence...
Ara
CariSmaBoY
+4654654654 hatta daha fazla katılıyorum Wink
€sra
işte bısım asıl sorunumus buu!!wazzgecemıorussSadbırbırımısden cokk denedık oda bende arada baska kısıler oldu ama okullar acılınca yıne aynısı oluyo grdukce yıne asık oluo ınsanSado bana guvenıo sevdgme ama bn gvenmıorummm....yanı srun bnde ama bıtrmek elımd olsa bıdakka beklememm bıtrırım ama dıorum tamm bıttı dıe sora oda karsı cıkmıo tmm dıo ama yrm saat sra pısman oluos yane onnada olmuoo onsuzda!!!!
Ara
€sra
we büük gün oduSadayrıldıq onnaSadSad tamamen benm suçummdu pişmnım ama aslaa donup bıdaha arkama baqmıcam saten ıstedgmde budu galıba neseSadSadSadpaylasmk ıstedımm
Ara
cadım_
€sra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:i?te b?s?m as?l sorunumus buu!!wazzgecem?orussSadb?rb?r?m?sden cokk dened?k oda bende arada baska k?s?ler oldu ama okullar ac?l?nca y?ne ayn?s? oluyo grdukce y?ne as?k oluo ?nsanSado bana guven?o sevdgme ama bn gvenm?orummm....yan? srun bnde ama b?trmek el?md olsa b?dakka beklememm b?tr?r?m ama d?orum tamm b?tt? d?e sora oda kars? c?km?o tmm d?o ama yrm saat sra p?sman oluos yane onnada olmuoo onsuzda!!!!

bak zaten al?skanl?km?s yan?...bosver hersey zamanla duzel?r!
Ara
*yaKaMoZ*
g?ven bitmi?....
gerisi bo? gibi...bence....
allah yard?mc?n olsun Wink
Ara
bilgeis
zorluklar aşılır elbet SadSadSadSad zor yaaa.....
kardijan
walla yasadm yasadklarını!!! ama nası yardmcı oluucamı bılemıom ama sunu cok ii bilioumki bi iliskide en önemli seylerden biride "güwenn" ben bunu bılır bunu solerm....!
Ara
bad girl
eger hakikaten sevmiyosan ve guvenmiyosan,bitir iliskini.bunun zaten baska yolu yok.daha da alismadan ve gec olmadan bitirmek en iyisi,arkadasim!
yine de son karar senin.iyi dusun.pisman olacagin bi sey yapma!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yard?m?n?za ihtiyac?m var!!! PEMBE_KUMSAL 25 1,396 04-06-2022, Saat: 03:47 PM
Son Yorum: wildfang
  arkada?lardan bi yard?m ricas?..(?zellikle bayan arkada?lardan) baglamaci 13 1,275 04-02-2022, Saat: 05:45 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:35 AM