:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yasamak Istemiom artik:(:(:(
BiRiciGim
ne bi erkekegii ya:S:S:S:S:S benimki baska sebeblerden dolayi onuda nerden cikardin:S:S:S:S yakismadini bende billiyorum ama sadece haykirmak istedim..
Ara
HIÇKIRIK
bilmem genelde böyle durumlar erkek olunca olur ya ondan heraldeBig GrinBig GrinBig Grin
sen varya hiç haykırm ahaykırıncada hiç işe yaramıyo anlatıncada ene iyisi gözyaşarınla
akıta bilrisain içintekiler yada denize bakıpta ben öyel yaptım şimdi hayat benim için oyun insanlarda onun içinde oynayan oyuncak gibvi bana göre hayatı tadını çıkar takma kafaya hiç bişey Smile
Ara
BiRiciGim
sagollda benimki erkek icin degil olmazada erkek icin bi göz yasi bile dökmem degmez cünki erkek milleti hepsi ayni sanadan sagoll denizcim ama olmuyor takmicam diyosun ama insan genede takiyor.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Abla erkek milletinin hepsi aynı diyosun ama bendemi öyleyim yani ne dersen de ben kararlara saygı duyarım.Tabii erkek milletiyiz hepimiz aynı olabiliriz.
Ara
BiRiciGim
ya ablacim öylesine dedim lafin genisi yoksa tabikide tüm erkekler ayni degilSmile alinma sakinSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ya abla istersen benide kat yani sonuçta benim büyüğümsün doğru söylemiş olursun benim için sorun olmaz.
Ara
BiRiciGim
yok ablacimBig Grin estafurlahBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sagollda benimki erkek icin degil olmazada erkek icin bi göz yasi bile dökmem degmez cünki erkek milleti hepsi ayni sanadan sagoll denizcim ama olmuyor takmicam diyosun ama insan genede takiyor.

valla bende de onu sonradan anladım erkekler güvenmiceksin asla ve asla
takmamaya çalış eğer konu neyse onu düşündüğün an başka bişey düşün ne biliyim
yada hiç duygusal şarkılar çalma haraketli şarkılar çal ki göbek at ozaman unutursun zaten ne düşünüyosan:yikildim:Big GrinBig Grin: be öyle yapıyorumdaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin yani anlıcan hayattı bir oyuncakmış gibi düşün yani hayat seni oynatacağına sen hayatla oyna anlatabildim mi acabaBig Grin
Ara
CReATuRE
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sagollda benimki erkek icin degil olmazada erkek icin bi göz yasi bile dökmem degmez cünki erkek milleti hepsi ayni sanadan sagoll denizcim ama olmuyor takmicam diyosun ama insan genede takiyor.

yorum yapmıcam teşekkürler...
CReATuRE
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla bende de onu sonradan anladım erkekler güvenmiceksin asla ve asla
takmamaya çalış eğer konu neyse onu düşündüğün an başka bişey düşün ne biliyim
yada hiç duygusal şarkılar çalma haraketli şarkılar çal ki göbek at ozaman unutursun zaten ne düşünüyosan:yikildim:Big GrinBig Grin: be öyle yapıyorumdaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin yani anlıcan hayattı bir oyuncakmış gibi düşün yani hayat seni oynatacağına sen hayatla oyna anlatabildim mi acabaBig Grin

haklısın bu söze ne denir ki ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  saclarım yok artık blue_belial 28 1,934 04-08-2022, Saat: 12:41 AM
Son Yorum: wildfang
  artı ıtıraf edıyorum benım bi sefgılem bıle yog ve artık kendıme güven müven kalmadı sudenaz 40 2,750 07-16-2008, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: £mr£
  Arkadaşlar çok Düşündüm Artik Bunu Itiraf Etmek Istiyorum *Asİ-yÜrEk* 59 3,694 04-08-2008, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: Seyduna
  İtiraf ediyorum artık yaşamak istemiyorum. *Asİ-yÜrEk* 58 2,800 03-22-2008, Saat: 02:39 AM
Son Yorum: piko
  Itiraf Ediyorum Artik Dayanacak Gücüm Kalmadi *Asİ-yÜrEk* 3 547 03-03-2008, Saat: 05:54 PM
Son Yorum: GizLiDüŞž

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-13-2024, 03:19 AM