:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eleman Aran?yor
ciciKIS
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:de?erlendirece?isss cici han?m....:yikildim: :yikildim: :yikildim:
g?s apla ?le de?erlendirces deip ga?ma h?h sisde alm?caks?n?s beni biliom Confusedmiley13:
Ara
YARGIÇ
Bu kıs yerleri silsin temiz bi insana benziyorBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ciciKIS
eheuheuhe saol abi büüüksün ellerini öpjem abi oleeyyy nan ilk abi ye yalakalıh yaptıh ama bu abi aldı beni işe yani işe alıncam galibeee ooooh euheuheBig GrinBig GrinBig Grinçoh temisimdir ben bah yerleride güsel sileriim bal döh yala olur zuhahaha
Ara
YARGIÇ
Anlamıştım bir bakışta senin çalışkan temiz olduğunuBig GrinBig GrinBig GrinAlın bunu işe ben referans verdimBig GrinBig Grin arasıra bana kahve yapmazsa kovarısBig GrinBig Grin
Ara
ciciKIS
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anlam??t?m bir bak??ta senin ?al??kan temiz oldu?unuBig GrinBig GrinBig GrinAl?n bunu i?e ben referans verdimBig GrinBig Grin aras?ra bana kahve yapmazsa kovar?sBig GrinBig Grin
nan abi ?pecem seni (ellerini) abi sen kahve mi istediiydin ?imdi heman yap?y?m nass? olsun abiiiWinkConfusedmiley4: abi bi seni sefiom fala kimseye s?leme efren abiylen sultan apla duymas?n temamm?:yikildim:
Ara
YARGIÇ
aaaa oldumu onlarrda duymalı sonuçta onlar gazete patronuBig GrinBig GrinBig Grinsözümüz bakidir dinlerler sana kıyak yaptık olmuyo ama Big GrinBig GrinBig Grin
onlarada kahve yapmalıBig GrinBig Grin
Ara
ciciKIS
olabiler ama hemcinslerime zor yaparım biras gızları gıskanıyom azıcıh çok güseller nan abi utanıom hea bidenesi gelijek bana bi orta şikerli kahve yap dise ne kadar kkötü bişi zuhahah yoh yoh yaparık temam abi sende çok oluyon hea cıks cıksBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinZUHAHAA yazıya bah ay koptum ya ne sivri zakalıyım ben ya hahaha allah iiliiimi versin güldürdüm kendimi zuhahaha
Ara
ciciKIS
efren apimlen sultan aplamı çok sefiom yannış anlamayın buarada mcx SmileWink
Ara
aKMeL
ya cicim seni ayak işlerinemi alıyoar boşver çalışma yaa neyapcan benim kankime böle basit işler vermeyin kızarım bah Big Grin
>As!_M€L€q<
cicicimmm bakacas değerlendircess kıs hehehe hem gangama ben ayak işlerini vermm bikarem hıh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:29 PM