:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Eleman Aran?yor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
evrenfmi1.jpg
GAZETEMİZ BUNYESİN DE CİDDİ DİKSİYONU DİZGUN PİREZENTABL ESNEK CALİŞMA SAATLERİNE UYABİLCEK

1 ADET HABER kordinatoru

1 ADET SORU HAZİRLAYACAK SORU EDİTORU

1 ADET ARAŞTİRMACİ

1 ADET SON BASKİCİ
1 ADET CAYCİ ALİNACAKTİR İLGİLİLERİN DİKKATİNE Big Grin

dip not: ucret dolgundur.. haber başina 3 tşk + prim rep.......

baş vurularin bizzat yapilmasini ilgilenenlerin bana pm atmasi rica olunur...
Ben çalışmak istiyorum. Big Grin Ayak işlerine bakarım Big Grin
seni ayak işlerine deil

ibrikci başi olarak alicamBig GrinBig Grin
Ne iş olsa yaparım abi Sad Yeterki karnım doysun yatacak sıcak bir yerim olsun Sad

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
?aylar bnden sorulur:p :kral: bi ?aylarrrrrrr dirimm kl?n?s hayalinis durur bni al?on dimi zibidiBig Grin o kadar ?vd?m al breTongueBig Grin Big Grin Big Grin Confusedmiley16: su ?cte geleli 10 tsk isterimTongueConfusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley21: cok ujdum fark?nda?m Big Grin tmm 5 olsunBig GrinConfusedmiley31:
o aradığın kişi benim zibidi Big Grin
:yikildim::yikildim:
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evrenfmi1.jpg
CAL??MA SAATLER?NE UYAB?LCEK

niye b?le bir ?art koydunki senin a?z?na hic yak??m?yor:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
zuhahahahahahah koptum patroooooooooonnnnnnnnnnnnnnBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

sen aldirma o yaziyaBig GrinBig Grin
SempatikK?z Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?aylar bnden sorulur:p :kral: bi ?aylarrrrrrr dirimm kl?n?s hayalinis durur bni al?on dimi zibidiBig Grin o kadar ?vd?m al breTongueBig Grin Big Grin Big Grin Confusedmiley16: su ?cte geleli 10 tsk isterimTongueConfusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley21: cok ujdum fark?nda?m Big Grin tmm 5 olsunBig GrinConfusedmiley31:

tmm caycimiz bulundu

cay servisini SempatikK?z

cayida papatya prensesi yapacak Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

w00w ibrikci ba?i olcak Big GrinBig GrinBig Grin

blue_belial

seyy
ben bı arkadasa bakıp cıkcam abı? Big GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5