:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Y?ne ?ok B?r Haberle Ka??n?zday?z. Mannak_boy Ve G?rl
ZiBiDi_RoMeO
memnun oldum kardeşim...... bende evrenBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
süpersin evrenn bekliommm dört göslee
ManyaX_GirL
nesi s?per yaaa.
senin yapt??n sans?r bu mu yane???
bi daha hi? bi ?ekilde bi haber istemiomm ewren.

(dipnot: bu bi rica deildirr!!!)
Ara
ÇiLeK
Haberlerİnİ Beklİyoruz Zİbİdİ Romeo Emegİne Saglik...
Ara
gurbetci
tamda tvdeki magazin haberleri gibi oldu haaBig GrinBig Grin zaten magazinciler karsidaki istesede istemesede cikariyorlar iste haberleriBig GrinBig Grin
ama bence bu iste ortalik kariscakSmile
süloo yandin sennBig GrinBig Grin
bekliyoz devamini Smile
Ara
w00w
Ülen evren genemi karıştırdın ortalığı ağa Big GrinBig GrinBig Grin Bu haberde benimde payım var Big Grin Merve'yle konuşuyorduk gördün çaldın dimi ??? Hokkabaz'ı Cem Yılmaz çaldı diyorlar. Ama bu haberi Evren çaldı... Big Grin Seni 'Basın Hakları Mahkemesi'ne şikayet edecem Evrencelll Big Grin Bu arada paint'i hala bulamadım. Bulsaydım camda süloylaki halinizi print ettiğim resmi yayınlardım. AL SANA HABER Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
ZiBiDi_RoMeO
arkadaşllar benim işim magazin.. yapmam gerekeni yapiyorum dikkat edebildigim kadar özen gösteriyorum...

şeffaflik ilkelerini ihlal etmicem eminb olabilirsiniz.ç.. size en dogru bilgiyi en kisa zamanda ilk sizle paylaşcam..

tşklr duygusuz.com uyeleri..........
Ara
ZiBiDi_RoMeO
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?len evren genemi kar??t?rd?n ortal??? a?a Big GrinBig GrinBig Grin Bu haberde benimde pay?m var Big Grin Merve'yle konu?uyorduk g?rd?n ?ald?n dimi ??? Hokkabaz'? Cem Y?lmaz ?ald? diyorlar. Ama bu haberi Evren ?ald?... Big Grin Seni 'Bas?n Haklar? Mahkemesi'ne ?ikayet edecem Evrencelll Big Grin Bu arada paint'i hala bulamad?m. Bulsayd?m camda s?loylaki halinizi print etti?im resmi yay?nlard?m. AL SANA HABER Big GrinBig GrinBig Grin

arkada?a cvp veriyom.. haddeeeeeeeeee leyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyn Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
tatlı_cadı
aLLah kimseyi senin eLine düşürmesin düşmanımı biLe :p yok yok ya da düşürsün Big Grin
Ara
ZiBiDi_RoMeO
Big GrinBig GrinBig Grin walla olur boyle vakalar zibidi_romeo yaklalar Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:57 PM