:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Y?ne ?ok B?r Haberle Ka??n?zday?z. Mannak_boy Ve G?rl
ZiBiDi_RoMeO
evrensulof2ua5.jpg resim yayin ilkemiz geregi kişinin sevgilisinin istegi uzre sansurlenmiştir...
SON GUNLERDE GUNDEMDE BOMBA ETKİSİ YARATMASADA

TORPİL VEYA MAYTAP PATLAMA ETKİSİ YARATAN Bİ HABERLE YİNE KARŞİNİZDAYİZ...

DUN GECE SAAT 23 VE 24 SULARİNDA ALDİGİMİZ İSTİHBARATA GÖRE HEPİMİZİN YAKİNDAN TANİDİGİ MANNAK_BOY VE MANNAK_GİRL ARASİNDA GERGİNLİK YAŞANDİGİ VE BU TARTİŞMA SONUNDA MANNAK GİRL ÜN TELEFONU MANNAK BOY UN SURATİNA KAPATTİGİ İSTİHBARATİ İLE JET SOSYETE ARASİNDA BİR DEDİKODU YAYİLDİGİ AJANSİMİZA BİLDİRİLDİ..

VE BİZE DUŞEN GOREVDE ŞEFFAFLİK İLKESİNDEN ODUN VERMEDEN KONUYA İLİŞKİN YORUMU BİRİNCİ AGİZDAN DUYMADAN YAZMAkDİ.. VE BUNUN İCİN BUYUK EMEKLER VE CABALAR SONUCU MANNAK BOYDAN BİR RANDEVU KOPARDİM Big Grin

KONUYLA ALAKALİ BENDE BİR ACAR GAZETECİ OLARAK BUGUN GEREKLİ OLAN ACİKLAMALARİ CANLİ YAYİNDA AKŞAM ANA HABER BULTENİNDE SİZLER İCİN MANNAK BOY İLE BİR ROPORTAJ YAPACAGİM..

İYİ SEYİRLER...

BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN

HER NERDE YAŞİYOR VE YAZİŞİYORSANİZ....,

kaynak= zibidi_ROMEO msn istihbarat Big Grin
haber =zibidi_romeo Big Grin
Ara
ManyaX_GirL
ewren s?persin yaaa....
ne diim kii..
beyfedi pos wermi? bi de koymu?un resmini yaa..
sana da brawo yane s?leyman beyy..
bana koyduunuss kuralar? esionus gibime gelio sankii...
nese b?i demiom daha..
ya ?eytan dio kiiiii..
nese o ?eytan? dinlemicem ufff SadSadSad
?ok g?c?ks?n ewreeeeennnnnn...
Ara
ZiBiDi_RoMeO
tşklr mervecims Big Grin

istersen snein resmi sansurlu bi şekilde koyarim

aipsin msn e gel de soylimBig Grin gicigim biliyomö Big GrinBig Grin soylemene gerenk yoktuİBig Grin düşmeseydin dilimeBig Grin
Ara
YARGIÇ
Cidden şok etkisi yaratmış haber şimdiden olum bi yerde biri seni kesecek gece vakti magazin gazetesinin ilk ve son şehidi olacan Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ManyaX_GirL
ya ewren sa?mal?osunn..
ewrene b?i anlatma demi?lerdi de inanmam??t?m..
hakl? ??kar?osun dienleri deeee...nese ben senin hakk?nda bi haber yapcam ?indii..
"?mraniye hatta ?stanbul Sap?? Sokalarda Hala F?nk At?o we Hatta ??imsde" die
ama terbiyem m?sade etmioo..
nese uyus senle sora g?r??cesss...
Ara
ManyaX_GirL
ayr?ca sak?n benm resmimi koymay? felan d???nmee..
e?er ben istersem koyar?m saten..
ok???
ben kar??s?ndakinin d???ncesine sayg?l? bi insan?mmmm !!!!!!!
Ara
CariSmaBoY
Resmime de sansür koyulmuş... Nese şeffaflığına inandığım duygusuz.com gazetesine ve yalnızca zibidik_romeo ya roportaj verdim. Deeee Big Grin işin acıkcası ortalık karışcak gibi gelio Big Grin
YARGIÇ
Yargıçtan haberler...Big GrinBig GrinBig Grin
Duygusuz.com gazetesinin acar editör muhabir ve bilumum herşeyi zibidi nin ölümle tehdit edildiği ortaya çıktı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ZiBiDi_RoMeO
BASİN ÖZGÜRDÜR ÖZGÜR KALACAK Big Grin

bu gune kadar yapilan hic bir tehdit özgür basini yıldıramadim bugunden sonrada yıldıramaz Big Grin
Ara
YARGIÇ
Benim adımda Yılmaz Big GrinBig GrinBig Grin bu kadar detaylı reklam yapma lütfen Big GrinBig GrinBig Grinseni özgür basın seniBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:33 PM