:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borsalarİ Alt Ust Eden AŞk Neden Sona Erdİ
w00w
Sonuçta herkes istediğini yazmakta özgürdür. Madem şikayetcisin git yetkiliye söyle kapatsınlar. Madem hakaret edeceksin git özelinde et. Buraya kirletmeye hakkın yok ANIL. Senin bu kadar agresif olabileceğini hiç düşünmemiştim. Duygusuz.com ailesine özür borcun var bence...
Ara
RomantiK_Genç
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sonu?ta herkes istedi?ini yazmakta ?zg?rd?r. Madem ?ikayetcisin git yetkiliye s?yle kapats?nlar. Madem hakaret edeceksin git ?zelinde et. Buraya kirletmeye hakk?n yok ANIL. Senin bu kadar agresif olabilece?ini hi? d???nmemi?tim. Duygusuz.com ailesine ?z?r borcun var bence...

Hakl?s?n Bilader Bnm Normalde b?le bir?ey yapm?ycam? sende bilirsin ama bir kere kurmu?um kafamda

BEN? BENDEN BA?KA K?MSE ANLAMAZ HEP?N?Z HAKLISINIZ YAPTI?IM K?T? B?R?EY BAYAN ARTKADA?LARDAN VE SEVD???M ?NSNLARDAN ?Z?R D?LER?M
AdAmIn1i
evrencell hizmetlerin den sadece birisi ;
sapikmi ariyosun....

telefonun mesaj yaz bolumune gir ev adresinizi mahalle sokak ve numara olarak yaz

31 31 e gonder sapigimiz adamin1i veya w00w kapiniza gelsin..
buna biz sapikkcell diyoruz.....

bu hizmet sadece evrencell de...

Bi Sapık Olmadığımız Kalmıştı Big Grin

Tşkler Big Grin
Ara
w00w
Zaten dilemişsin ANIL... Bir anlık sinirle olmuş olabilir. Ama dediğim gibi burda değil pm de halletmen gerekirdi...
Ara
AdAmIn1i
ANIL Yazık Sadece YAZIK.
Ara
ZiBiDi_RoMeO
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evrencell hizmetlerin den sadece birisi ;
sapikmi ariyosun....

telefonun mesaj yaz bolumune gir ev adresinizi mahalle sokak ve numara olarak yaz

31 31 e gonder sapigimiz adamin1i veya w00w kapiniza gelsin..
buna biz sapikkcell diyoruz.....

bu hizmet sadece evrencell de...

Bi Sap?k Olmad???m?z Kalm??t? Big Grin

T?kler Big Grin

la ?l?m?ne gangayiz.Big Grin

o reklam benim gunam yok alindiysan soyle silerim Big Grin

ben espirisi olsun die kattim seni

sen her kiza takiliyonya espirisine benle cikarmisin evlenelim a?ik oldum vs s gibiBig Grin
Ara
ManyaX_GirL
ya tmm senin de haklılık payın wardır belki..
ösel hayatının bu şekilde yasılmasını we magasine yansımasını istemio da olabilirsin..
ama bun bu şekilde ifade etmen gerekmesdi ok??
hem bu olajakları bilmen gerekirdi..
biliosun kii magasinci ewrenndenn kaçmass..
ona göre tüm site sakinleri dikkatli olun...

bu arada bi daha olmasın derken o tür lafları bi daha söleme yane görmek istemiom demek istemiştim..
nası konuşacaımı we kime ne dieceimi bana sen öğretemessin..
öğrenmesi gereken biri warsa o da sensin...
Ara
w00w
Evren sen sus oğlum zibidi. Tamam Ali'yi anladık o sarkar kızlara da beni niye ekledin onu anlamadım Smile Yanlış anlama ama benim nickimi ordan silersen sevinirim zaten neşem yok. Tekrar söylüyorum yanlış anlamazsan Wink
Ara
AdAmIn1i
Zibidi Geyik Dedin mi Herşeyiyle Geyik İsterim Böyle Şeylere Kızmam Son Gaz Devam Big Grin
Ara
AdAmIn1i
w00w Allahın Bildiğini Kuldan Saklama Kardeşim Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:32 PM