:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borsalarİ Alt Ust Eden AŞk Neden Sona Erdİ
ZiBiDi_RoMeO
ÜLKE GUNDEMİNE BOMBA GİBİ DÜŞÜŞÜYLE TUM MAGAZİN BASİNİNİ PĞEŞİNDEN KOŞTURaN AŞKİN BİTİŞİDE BOMBA ŞEKİLDE OLDU

TUM MAGAZİN BASİNİNİN PEŞİNDE KOŞTUGU MEGALOMAN İLK DEFA YALNİZCA BİZE SUSKUNLUGUNU BOZDU.... .'' DUYGUSUZ MAGAZİN''
habereg4.jpg
------------------------------------------------------------------
zibidi_romeo ''z''
megaloman ''m''

Z soru.. megaloman hanim bu kadar buyuk hizla giriş yaptiginiz aşkiniz neden bu denli erken bitti. Aslinda biz buna halk dilinde soyle bi yorumm yapiyoruz. '' hizli giden atin şeyi seyret düşermiş'' dogrumudur? :yikildim:

M cvp .. evet aslinda bi bakima oyle oldu... ''burda kahkaha atiyo'':yikildim: istemezdim ama şartlar boyle geliştigi icin...... birbirimizden uzak oluşumuz sorunlarimizi dahada arttiriyodu.. guvensizlik aşktan daha on planda oldugu icin kacinilmaz sona ulkaştik ( biitmesi gerekiyodu bitti) Sad

Z soru.. sizin icin reklam aşki demişlerdi gunlerce sadece reklam aşkki denildi bu aşk icin.. dogrumuydu?

M cvp.. hayir asla.. reklama ihtiyacim yok,benim gibi halka '' mal :yikildim: '' olmuş birisinin bu na ihtiyaci yok...

Z soru..Aci varmi efendim? :yikildim:

M cvp.. tabikide yok Sad ''Z... bende yedim'' :yikildim:

Z soru.. Peki bu aşk hakinda ROMANTİKGENC suskun kaldi hep. ilk ayrilalim diyen omuydu acaba? ''suclu kim?

M cvp.. aslinda bu ortak alinmiş bir karardi.. ama zaten hep ben ilişkide suclandim.. ve sogumaya başlamiştimda..
Kendisi bu konuda konusmnayacaktir eminim...

zibidi_romeo ''düşünüyo düşünüyo aklina nane(siz anlayin) gelmiyo.. o esnada du ben bi tuvalete gideyim .... belki bişi gelir aklima deyip reklam arasina giriliyo''

reklamlar

evrencell şebeke hizmetleri 100 kontore 1 ay bedava goruşme
ayrintilar icin evrencell muşteri hizmetlerini arayin +56 3131 sizlere 7/24 hizmet vermekte olan deneyimli musteri temsilcilerimiz sizleri bkliyor..

evrencell hizmetlerin den sadece birisi ;
sapikmi ariyosun....

telefonun mesaj yaz bolumune gir ev adresinizi mahalle sokak ve numara olarak yaz

31 31 e gonder sapigimiz adamin1i kapiniza gelsin..
buna biz sapikkcell diyoruz.....

bu hizmet sadece evrencell de...

yayina giriş

dürüstlügü şeffaligi yayin ilkesi edinen duygusuz magazin devam edicek az sonra az sonraaa...

Z soru.. neden gencromantik?

M cvp.. Bilemiyorum cok ormantik biriydi bir anda vuruldum iişte

Z konuya daliyor.... yani sunumu demek istiyosunu .halk dilindeki adiyla .''gönül bu akada ....kada mi yani?'' :yikildim: :yikildim:

M cvp.. kahkaha atiyo:yikildim: :yikildim: evet Smile
haber1hb9.jpg

Zsoru.. son bi soru peki megaloman hanim. bu son gunlerde yeni bir aşk dedikodusu yayilmakta bunun icin neler diyosunuz?

M cvp.. bunlar asilsiz iddialar su an icin henuz ufukta aşk görünmemekte o kişiyle sadece arkadaşiz...

zibidi icinden konuşuyo '' bende yedimdi '' Big Grin

Z gülüyoruz Smile evet eminim oyledir Big Grin
[b][i][SIZE=3]haber1hb9.jpg
[/SIZE][/i][/b]zibidi romeo evet sevgili izleyenlerimiz bu seffaf sohbet icin megaloman hanima tşk ediyoruz.ç. bugunde bize ayrilan surenin sonuna geldik...

kendisine dürüst cvplarindan oturu tekrar tşk ediyoruz..

farkinda iseniz gencromantik hakkinda sorular sormamaya caliştik..

yaytin ilkelerimizin bize verdigi agir sorumluluk sonucu cvp hakki ni su an kullanamayacagi icin gencromantik arkadaşimiza yonelik itham larda bulunmamaya ozen gosterdik....

iyi akşamlar duygusuz.com iyi akşamlar turkiye.. her nerde yaşiyor ve yaşatiliyorsak...

yayinda emegi gecen..

yonetmen

zibidi_romeo

sunan

zibidi romeo

sorulari hazirlayan

zibidi romeo...

ya sonsuz tşklri bir borc bilirim..

iyi akşamlar her nerde yazişiyor ve yaziştiriliyorsak

malum kişi aylari fazla sokakta kalamyin donsuz geceler diliyoruz..

duygusuz com...
Ara
YARGIÇ
Kardeşim teşekkürler,
Bizi bilgilendirmelerin ve fotoğraflar haber içinde ciddi anlamda hoş olmuş hakikaten gazetecelik yapıyor adam ya Big GrinBig GrinBig Grin
Bu arada Sultan seni magazin haberlerinde fazla görüyorum noluyo Big GrinBig GrinBig Grin:
Ara
>As!_M€L€q<
SADECE VE SADECE ŞEFAFİYETİNE İNANDIĞIM DUYGUSUZ MAGAZİNE YANİ SEVGİLİ ENİŞTEME AÇIKLADIM HERŞEYİ.....
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Karde?im te?ekk?rler,
Bizi bilgilendirmelerin ve foto?raflar haber i?inde ciddi anlamda ho? olmu? hakikaten gazetecelik yap?yor adam ya Big GrinBig GrinBig Grin
Bu arada Sultan seni magazin haberlerinde fazla g?r?yorum noluyo Big GrinBig GrinBig Grin:

VALLA OLAN BU ??TE YILMAZ AB??? G?ZL?M?Z SAKLIMIZ YOKKK ... :p
YARGIÇ
ii bakalım öle olsun hadi hayırlı olsun Big Grin
Ara
MorciveT
zuhzuahzuhauzha Big Grin bu kadar güleceğimi hiç sanmıyordum Big GrinBig Grin

Yarın ki haber merakla bekliyorum ahahahah Bende bağımlılık yaptı burası SmileSmileSmile

Emeğin için cok sağolasn Romi Wink
Ara
w00w
Zuahahhahahaa

Muahahahhahah

Ahuahuahauhaua

LAaannnn Evreeeeeeen Yedim seni... Big Grin Reklamlara bak hele sapığa çıktı adımız Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Seni Rütüğe şikayet edeceeeeeem. Big Grin

Ama çok süper olmuş emeğine sağlık Big Grin
Ara
ZiBiDi_RoMeO
emege saglik karin doyurmuyo aarkadaşlar

beleşe gülmek yokBig Grin rep rep verinki daha komik haber olsun

biz havayla calişmiyoz...

araba bile benzinsiz gitmiyoBig Grin

rep rep rep rep Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
w00w
Yüzsüz... Seni rütüğe şikayet edecem olm!!! Rep verecem ama negatif olacak. O yeşil repleri kırmızıya boyayacam Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Şaka bi yana harbi süper yazmışsın Big Grin
Ara
ZiBiDi_RoMeO
tşklr kardeşim

dikkat et dilime düşme Big Grin senide haber yapcam acigini bulmayimBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:47 PM