:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anlatmak ?stediklerim Var
hulleci
paylaşım için tşk çok güsel ya..
Ara
ROSE
milagros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:duygular?n? bizimle payla?t???n i?in te?ek?rler...
AMA HER G?ZEL MASAL MUTLU SONLA B?TM?YOR K?.....
ya?ad???m?z hayat bizi bazen masal d?nyas?na s?r?kler ba?rollerde biz var?zd?r o d?nyada her?eyin ordaki g?zelliklerle son bulacag?n? san?r?z....o masal bi g?n biter biz gercek hayata d?neriz ...d?n?p arkam?za bakt?g?m?zda ya?ad?klar?m?z?n bi masal oldu?unu fark ederiz..... ama ya?ad?klar?m?z masalda olsa i?imizi ac?t?r
te?ekk?r ederim arkada??m ....
Ara
ROSE
hulleci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:payla??m i?in t?k ?ok g?sel ya..
rica ederim arkada??m...
Ara
in_love_girl
HERŞEY DEYİN AMA SEVMEDİ DEMEYİN BUNCA ŞEYE RAĞMEN ..BİLİYORUM SEVDİ AZ SEVDİ BELKİ AMA SEVGİ VARDI..SEVDİK DİYEMEM.. İKİMİZ DEMEK Kİ TAM OLAMADIK Bİ BİZ...

ben deqilmiydim her vurqunundan sonra adına tövbeler yakan.. ben deqilmiydim olmayan sevdana bir melek qüzelliqi katan.. küçücük yüreqime boyundan büyük bir sevda koyan... herbir cümlenin içinde sana dair labirentler koyup sarhoşlukla beraber nefes alan... Ve acıtıqın herbir santimetre karem için sırf sen acıttın diye şükreden...
Ben deqilmiydim o hiç olamadıqımız bizden mutlu olan.. ve seni bile bile gizli öznelerimi acıqa çıkaran.. / deqilmisim yeni farkettim /

yüreqine saqLık cnm... yüzün hiç solmaz dilerim,harikaydı...
Ara
ROSE
ah arkadaşım ah .....
Ara
in_love_girl
bilirim 'zaten hiç sevmedi' sözünün acısını.. herbir kelimesi ayrı ayrı batar.. Bilirim kolay unutulmaz sevilen.. Ecel terleri dökülür içinden çıkarana kadar.. Ama bazen öyle bir an gelirki tek kelimeyle siler atarsın yüreqinden. i$te o zaman farkedersin aslında ne kadar deqer verilmen qerektiqini... Umarım canım,umarım yüreqin birdaha hiç susacak kadar acımaz...
Ara
ROSE
teşekkür ederim canım güzel yorumların için ...susan yüreklerin acısı dinmek bilmiyor arkadaşım....belki bi gün belki bi gün .....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:18 PM