:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anlatmak ?stediklerim Var
ROSE
YAŞADIĞIM VURGUN YEMİŞ AŞKA VE SEVGİYE RAĞMEN ,BEN AYNI BEN .NE ADIM DEĞİŞTİ NE SOYADIM.HİÇ BİRŞEYİN DEĞİŞMEDİĞİ GİBİ..SENDE ÇOK KONUŞTUM BİLİYORUM..BU YÜZDENDİR SUSTUM..YILLAR VAR Kİ SESSİZLİĞİME SEBEP AH BİR DE SEN İŞTE..
İŞTE ŞİMDİLERDE SUSKUNLUĞUM YAZILARDA KONUŞUYOR..

NEREYE KADAR GİDERDİM ELLERİNİ TUTARAK?..BİR ÖMÜR DEME BANA İNANMAM..KENDİME VERDİĞİM BİR CEVABIM VAR BU SORUYA ..NE DİYE SORMAN YERİNE DÖNDE Bİ AYNALARA BAK DEMEK İSTERDİM..BEN GERÇEĞİ ORADA GÖREBİLİYORUM..YA SEN ?SORDUN MU GERÇEKTEN BEN BUMUYUM DİYE KENDİNE AYNALARDA..??

BENİM GÖRDÜĞÜM GÖZLE GÖRMÜYORSUN..GÖZÜN GİBİ GÖNLÜNDE AÇIK MI AYNALARA ??AYNALAR YALAN SÖYLÜYORLAR İNANMA SEN ..BEN BİR KERE İNANDIM SANA BAKTIĞIMDA AYNA DA..

SENDE SEVGİNİ BEN GİBİ ATEŞİN KOR ALEVİNDE TAŞISAYDIN SENDE ANLARDIN .GÖRSEYDİM SENDE EĞER BENİM GİBİ , KAHVERENGİ GÖZLERDEKİ IŞIK CENNETİNİ TUTARDIM ELLERİNDEN BİTECEĞİNİ BİLE BİLE.KENDİME NE DİYECEĞİMİ HİÇ BİLMİYORUM ARTIK..HERŞEY DEYİN AMA SEVMEDİ DEMEYİN BUNCA ŞEYE RAĞMEN ..BİLİYORUM SEVDİ AZ SEVDİ BELKİ AMA SEVGİ VARDI..SEVDİK DİYEMEM.. İKİMİZ DEMEK Kİ TAM OLAMADIK Bİ BİZ...

AMA HER GÜZEL MASAL MUTLU SONLA BİTMİYOR Kİ.KENDİ DİZİMİZİ OYNADIK .BİR OYUNA BAĞLADIK BELKİ DE AŞKI..HEPSİ HİKAYE DEĞİL Mİ ?BAŞROLLERİ SEN VE BEN İŞTE..!KONUMUZ ;KOCA BİR HAYAT,BİR AŞK İÇİNDE ACI,ANLATILMAZ ADINA SEVGİ DEMİŞLER İŞTE BU...
HERŞEY BUNLARDAN İBARET DEĞİL TABİ BİLİYORUM..BİZ DEMEK İSTEMİYORUM ...SENİ BANA, BENİ SANA KATAN DEĞERLERDEN Bİ KESİT ALDIM..BİTİRDİK EN NİHAYETİNDE..

ŞİMDİ BIRAK HEPSİNİ RAFA KALDIRMAYI(GEÇİCİ SÜRELERE ALDANMA GEÇMEZ HİÇ Bİ ZAMAN DÖNMEK İÇİN BİLE OLSA,Kİ NE BEN NE SEN BEKLEMİYORUZ ARTIK)VALİZ DOLUSU DOLDURDUM KAPINA BIRAKTIM.ADRESİN DEĞİŞMİŞ....

BENDE Mİ KALACAK ŞİMDİ BUNLAR ???
AL BENDEN NE OLUR SANA KALAN NE VARSA YALANCI GÖZLERE BENİ ŞAHİT ETME..
Ara
Carizmatic
Süperrr... ELLerine sağLık..
ROSE
TeŞekkÜr Ederİm....
Ara
w00w
Ooyoyoyoyyy kankamın kuzisi... O nadir bulunan saf ve temiz yüreğine sağlık...
Ara
ROSE
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ooyoyoyoyyy kankam?n kuzisi... O nadir bulunan saf ve temiz y?re?ine sa?l?k...
TE?EKK?R EDER?M KUZ?M?N KANKASI...UTANDIRMA BEN? YAAAConfusedmiley9: B?L?YORUM K? Y?RE??NDE SEVG?Y? TA?IYANIN YOLU S?ZLERDEN GE??O ...
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
G?ZELL YAZMI?SIN ARKADA?IM Y?RE??NE SA?LIK...Smile
Ara
ROSE
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?ZELL YAZMI?SIN ARKADA?IM Y?RE??NE SA?LIK...Smile
TE?EKK?R EDER?M ARKADA?IM SENDE SA?OLASIN..Smile
Ara
PunisheR
" D?NDE B? AYNALARA BAK " -- "BEN GER?E?? ORADA G?REB?L?YORUM"

ke?ke ?o?u insan aynalarda "kendini" g?rmeyi ba?arabilse Wink

?K?M?Z DEMEK K? TAM OLAMADIK B? B?Z...

bunu beceremedikten sonra ki bunun sebebi senden kaynaklanm?osa kendi kabuguna ?ekilmenin anlam? yok bence..tabii insan ?z?l?yor ama hayat devam ediyor ve her an daha ba?ka ?eylerle kar??la??yoruz..daha da ?nemlisi insan?n en b?y?k ?zelli?i : insan al???yor..

AL BENDEN NE OLUR SANA KALAN NE VARSA YALANCI G?ZLERE BEN? ?AH?T ETME

i?te bu yorumsuz...

ger?ekten etkileyici ve g?zel bir anlat?m..kendi i?indekileri d?kebilmen de takdire de?er bana g?re..

t?kler payla??m?n i?in Wink
Ara
ROSE
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:" D?NDE B? AYNALARA BAK " -- "BEN GER?E?? ORADA G?REB?L?YORUM"

ke?ke ?o?u insan aynalarda "kendini" g?rmeyi ba?arabilse Wink

?K?M?Z DEMEK K? TAM OLAMADIK B? B?Z...

bunu beceremedikten sonra ki bunun sebebi senden kaynaklanm?osa kendi kabuguna ?ekilmenin anlam? yok bence..tabii insan ?z?l?yor ama hayat devam ediyor ve her an daha ba?ka ?eylerle kar??la??yoruz..daha da ?nemlisi insan?n en b?y?k ?zelli?i : insan al???yor..

AL BENDEN NE OLUR SANA KALAN NE VARSA YALANCI G?ZLERE BEN? ?AH?T ETME

i?te bu yorumsuz...

ger?ekten etkileyici ve g?zel bir anlat?m..kendi i?indekileri d?kebilmen de takdire de?er bana g?re..

t?kler payla??m?n i?in Wink
TE?EKK?R EDER?M ..seninde yorumlar?n? almak g?zel..
Ara
milagros
duygularını bizimle paylaştığın için teşekürler...
AMA HER GÜZEL MASAL MUTLU SONLA BİTMİYOR Kİ.....
yaşadığımız hayat bizi bazen masal dünyasına sürükler başrollerde biz varızdır o dünyada herşeyin ordaki güzelliklerle son bulacagını sanırız....o masal bi gün biter biz gercek hayata döneriz ...dönüp arkamıza baktıgımızda yaşadıklarımızın bi masal olduğunu fark ederiz..... ama yaşadıklarımız masalda olsa içimizi acıtır
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:30 PM