:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Seviyorum..!!!
Carizmatic
Seni d???n?yorum.Bug?nlerde yapt???m tek ?ey d???nmek.Seni d???nmek. Ula??lmazl?klar asl?nda ?ylesine g?zeldir ki;i?te budur iste?i tutku yapan.. Sende de ?yle oldu zor olan? elde ettin we gittin... Unutmak m??Sana neyi anlatay?m? ?imdi burda de?ilsin...Ama beni duyuyorsun biliyorum.Kapat g?zlerini benim i?in dinle neolur...

Bak yoksun.Bunun anlam?n? biliyormusun? Yoklu?un; y?re?imde ki bu y?ld?zs?z, bu dipsiz karanl?k gece... Yoklu?un; g?n?l bah?enden kopart?p verdi?in i?in soldurmay?p, kuruttu?um t?pk? sevdam gibi sonsuzlu?a mahkum etti?im k?rm?z? g?llerin... Yoklu?un; elinin, kokunun, solu?unun de?di?i her?eyi d?nyan?n en de?erli hazinesi gibi saklayan , bu yar? deli hayattan kopuk ruhum... Kapat g?zlerini ve bak... Ben diye ne varsa g?rd???n i?te o senin yoklu?un...

.... Kapat g?zlerini benim i?in dinle nolur...bunu sana ancak bir kez s?ylemeye cesaretim var "SEN? SEV?YORUM" Benim sonsuzluk mele?im , affet ama bedeli ebedi sensizlikde olsa sana hayattan k?t? davranamayaca??m.Seni unutulmu? di?er hat?ralar gibi bir k??eye at?p ?zmeyece?im... Benden sana hayattan daha k?t? davranmam? , unutmam? istiyorsun.Ama nas?l...?

"Sana neyi anlatay?m... Her sarn?? k?fl? bir ya?muru Her sevda bir ayr?l??? ya?ar
w00w
Oyoyoyoy.. Süper... Yoruma bile gerek yok. Tek Kelimeyle Mükemmel... Wink

Teşekkürler...
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
?ok g?zeLL olmu?? eme?ine sa?l?k Smile
Ara
Carizmatic
yüreğinize sağLık..Smile))
buse38
yüregine saglık süper olmuş yoruma gerek yok
Ara
MasaL_perisi
Te?ek?rler....
..............................
Ama nas?l...?
Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19:
Ara
Carizmatic
üzüLme bea :MasaL ağLamak yakışmıo Sad
hulleci
çok güzel paylaşım içn tşk..
Ara
MasaL_perisi
Peki Masallara ne yakışır arkadaşım...
Ara
Carizmatic
güLmek yakışır herşeye ve herkese inat güLmek içinden ağLamak geLiyorsa da eziLmiş gibi görünmemek için güLmek karşındakini sevindirmemek için gülmek.. anLAdın mı ¿

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  özür Dilerim çok Kirdim Seni... senem albayrak 5 926 04-15-2022, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Artik Seni Sevmiyorum... Melek06 3 992 04-12-2022, Saat: 03:01 AM
  Korkma , Seni Artik Sevmiyorum !!! crazy_carsma 15 1,240 04-11-2022, Saat: 10:41 PM
  Aºk Seni Hissetmektir PaPaTYa_PReNSeS 14 1,308 04-10-2022, Saat: 07:35 AM
  seviyorum ve seni........... bilgeis 3 979 04-06-2022, Saat: 02:07 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 01:58 PM