:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
özür Dilerim çok Kirdim Seni...
senem albayrak

Aşkım ; bedenim kabul etse de, ruhum asla kabul etmiyor; beynim seni anlasa da, kalbim bir türlü anlamıyor. Korkularım mı ele geçirdi beni? Yoksa sana olan aşkım mı beni kelepçeledi? Neden seni severken yanında olmıyorum? Sen de beni sevmekten vazmı geçtin…….?

Çok kırdım seni ÖZÜR DİLERİM…

Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak, düşündükçe seni bir türlü unutamamak. Neden bu kadar zor sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek. Haklısın çok kırdım seni tekrar Özür Dilerim..

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, bir tatlı aşk bakışı özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel ne olur gel çünkü ben o bakışları çok özledim..Usandım, yeşermiş umutsuz bahçeyi beklemekten; usandım, kafeste ki kuşun sesinden; usandım, bu yürekten, kendimden; usandım, durup durup seni özlemekten ve düşünmekten….Usandım sevgilim ne olur gel…Bir karanlık geliyor yokluğunun ardından, ne zaman güneş batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yalan dünyanın köhne saltanatından. Yetişir bunca keder bunca elem diyorum. Bu ne bitmez ayrılık, bu ne bitmez özlem ben senin hasretinden oysa ki ölüyorum…Ama yine de beni bırakıp gitme bu gün ayrılık günü değil ne olur gitme….defalarca özür diledim ama dinlemedin ve gittin…

Sen gittin ne tadım kaldı ne tuzum ne baharım kadı ne yazım. Kan damladı gönül bağıma koca bir çığ düştü
yüreğime atamadım bir adım kaçsam kaçardım ama ben bu aşk acısından da kaçamadım hangi yürek dayanır bu aşk acısına hangi yürek dayanır çöl yalnızlığıma,ay bile şaşırır kaybetmişim hüznümü ve kendi yüzümü MELEKLER YAKTI İÇİMDEKİ BU AŞK ATEŞİNİ ŞİMDİ AZRAİL BİLE GİRSE İÇİME SÖNDÜREMEZ BU SEVDA ÖZLEMİNİ…

SENEM ALBAYRAK
Ara
€BeRimSin
Teşekkürler Senem Abla Smile Çok GüzeL Yazılmış..Yüreğine SağLık...
senem albayrak
mersi canım beğediğin için...Smile
Ara
ezoo20
Teşekkürler RakadaşimSmile
Paylaşim çok Hoştu
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler senem
Herzaman ki gibi...güzel...Smile
Yüreğin dert görmesin arkadaşım..Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Artik Seni Sevmiyorum... Melek06 3 985 04-12-2022, Saat: 03:01 AM
Son Yorum: wildfang
  Korkma , Seni Artik Sevmiyorum !!! crazy_carsma 15 1,218 04-11-2022, Saat: 10:41 PM
  Aºk Seni Hissetmektir PaPaTYa_PReNSeS 14 1,294 04-10-2022, Saat: 07:35 AM
  seviyorum ve seni........... bilgeis 3 975 04-06-2022, Saat: 02:07 PM
  Seni EzberLemek iStiyOrum.. bidely 8 3,624 11-09-2016, Saat: 09:31 AM
Son Yorum: Beyaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:27 PM