:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sana neyi anLatmam? istiyoRsun.."evet yaLn?z?m..."!
HayatYasam
yalnizimyalnizsinbyhannanaslankv1.jpg

SANA NEY? ANLATAYIM?"EVET YANLIZIM...

Sadece bunu s?yleyip susmak isterdim...Ebediyyen susmak.??nk? can?m ac?yor...Konu?tuk?a,arzulad?k?a,?zledik?e,en k?t?s? ya?ad?k?a can?m ac?yor."

Ruhumu yakt?ktan sonra ?imdi de damarlar?mda dola?an sensizli?in etimi yakan ac?s?n? m??O ac?y? uyutsun diye s???nd???m,ama sevgini orada da hep ama hep kaybetti?im so?uk r?yalar?m? m??Odam?n tavan?ndaki yoksullu?umu ve kimsesizli?imi har? yap?p i?ine doldurdu?um o derin,o sonsuz ?atlaklar?n alt?nda ,sen,diye her gece koynuna girdi?im o zamans?z ?l?mlerimi mi?

?imdi burada de?ilsin.Ama beni duyabiliryorsun,biliyorum.Kapat g?zlerini benim i?in ve dinle n'olur.??nk? bunu sana ancak bir kez s?ylemeye cesaretim var.Seni ait oldu?un ?evre i?in de?il,bana ait olman i?in de?il,kar??l???nda beni sevmeniz i?in de?il. Sadece sen oldu?un i?in sevdi?imi s?yleyebilseydim...Ne zaman sevgine ac?ksam kendi kalbimi yedim.

Kendi etimi...A?k?m?....Ruhumu yedim.

"Y?RE??M?N EN SAKLI YER?NDE YALNIZCA SEN?N EL?N DOLA?MI?TI"

Seni yollarca,?ehirlerce uza??ndan sevdim.

Seni kelimelerce,?iirlerce yak?n?ndan sevdim.

Seni,d?nya ?zerinde sanki ilk kez benim i?in kalemi eline al?p yazd???n mektuplarca sevdim.

Seni umutsuzca, beklentisizce, hayallerce sevdim uza??ndan.

Zamanla k?rg?nl?k kimlik de?i?tirdi ve vazge?i? oldu benim i?in.Unutman?n en a??r? unutamadan unutmakt?r.Seni sonsuza kadar kaybetmek,kimlik de?i?tirdi ve unutmak oldu benim i?in...

Anlamad?n m? art?k,varl???m sana ac? vermek iin de?il,sadece seni sevebilmek i?in ya?ad?m ben...Hala seninle ge?irece?im anlar?n tela??yla ,t?ketir gibi ya??yorum sensiz ge?en g?nlerimi...Seninle ge?en zaman bir daha tekrar? m?mk?n olmayan,do?a?lama bir melodi gibi benim i?in.Sanki birlikte yaz?lm?? kaderimizin say?l? dakikalar?ndan an ?al?yorum.?yle birikmi?sin ki i?imde...Seni ya?amakla t?ketmem,seni s?radanla?t?rmam m?mk?n de?il.??ime ?ektik?e ?o?al?yorsun sevgili...

"Sevgilim,beni bensiz b?rakma olur mu???nk? sen nereye gidersen git,ben oraday?m.Benim ba?ka gidecek bir yerim yok.
Benim senden ba?ka ger?e?im yok.Sende ya??yorum ben sadece..."
Ara
ÐŽeşaren
Confusedmiley20: Confusedmiley20: Y?regine saglik cok g?zel arkadasSmile

Seni yollarca,?ehirlerce uza??ndan sevdim.

Seni kelimelerce,?iirlerce yak?n?ndan sevdim.

Seni,d?nya ?zerinde sanki ilk kez benim i?in kalemi eline al?p yazd???n mektuplarca sevdim.

Seni umutsuzca, beklentisizce, hayallerce sevdim uza??ndan.

Zamanla k?rg?nl?k kimlik de?i?tirdi ve vazge?i? oldu benim i?in.Unutman?n en a??r? unutamadan unutmakt?r.Seni sonsuza kadar kaybetmek,kimlik de?i?tirdi ve unutmak oldu benim i?in...
Ara
w00w
Çok güzel... Yüreğine sağlık. Teşekkürler...
Ara
qisemm
$üpeeey$iiinnn arkiiiciiim Smile
Ara
ROSE
TeŞekkÜrler ArkadaŞim GÜzeldİ....
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Hayat...Smile
Güzel bir paylaşım...Smile
Ara
HayatYasam
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ek?rler Hayat...Smile
G?zel bir payla??m...Smile

T?k Masal Perisi Sneinde Y?re?ine Sa?l?k
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 405 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 449 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 330 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 725 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 321 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:28 PM