:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana.....
eRCi
Hani derler ya gözden ırak olan gönülden de ırak olur diye .. Biz herşeye karşı koyduğumuz gibi bu sözlere de karşı koyuyoruz..Belki aramızda mesafeler var ..Ama aldığın nefesi hissedemesem de aldığını biliyorum .. Bana sarılamasan da sıcaklığını hissediyorum ..

Seni öyle özlemişim ki .. Sıcaklığına öyle hasret kalmışım ki ...Bana "Bitanem" demeni özlemişim ... Seni çok seviyorum .. Aramızda kilometreler olsa da kalbim kalbinde.. kalbin kalbimde ... Biz kenetlemişiz sevgimizi birbirimize ..Sen ya da ben istemedikten sonra bitmes bu sevgi ..

Yaşayalım delilercesine bu a$kın tadını alalım ... Daha öncesinde göremediklerimizi görelim .. Başka bir pencereyle bakalım bu kötülerin egemenliğindeki dünyaya... Görelim a$kımızın fotoğrafını gökyüzünde .. Gecenin karanlığındaki bu dünyamızı aşkımız aydınlatsın ..

Yollar bizi ne kadar ayırırsa biz birbirimze o kadar bağlanalım .. İnsanlar ne kadar olmaz derse biz o kadar a$kımızı ispatlayalım ...

CANIMM
Seni çok seviyoruM .. Ben bu hayata seninle baş koydum .
hergünümü seni düşünürek yaşıyorum bu hayatımda bir ömür benimle olman dileğiyle BitaneM .. Seni ÇoK SeviyoruM ...

eRCi.......

ÇiLeK
Biliyor musun, yine bu kentin sokaklari ıslak. Bulutlar ağlıyor, bense onlara eşlik ediyorum.

Ağladığımı kimseler fark etmiyor. Sırılsıklamım ve en çocuk halimle üşüyorum...

Böyle bir yağmurlu gecede çıkıp gelmiştin. O andan sonra yüreğime sakladım, her solukta duyabilmek için seni.

Başımız yoktu bizim, sonumuz da olmayacak. Bir anda başladık. Dokunan kadar dokunulanın da sarsıldığı o an boyunca yaşadık seninle aşkın tüm evrelerini; tüm umudunu, şefkatini ve fırtınalarını. Tek bir dokunuşta bir büyük sırrı paylaşarak yaşadik o muhteşem kavuşmayı ve hemen ardından kahreden o ayrılığı.

Ben sana yenik düştüm...

Sensizlik çok kalabalık geliyor yüreğime; taşıyamıyorum.

Öyle birşey ki bu; yağmurlarla birlikte ağlıyorum sana, bana... Yüreğime katıyorum seni katabildiğim kadar. Ruhum bembeyaz perdenin arasından sıyrılıp senin karmakarışık hayalinle dolaşiyor sensiz gecelerimde. O zifiri karanlıkta dualar ediyorum. Kendime bile dilemediğim dileklerle sürüyorum seni aydınlığa.

Tükenmiyecektik...
Tükenmiyecektim...

Boğazım düğüm düğüm. Bu öyle birşey ki; acılarin en kahırlısı. Ve ben kahroluyorum..

Söylesene. Sen benden Vazgeçebildin mi?

Oysa derdim ki; benim kırılgandır umutlarım... Biliyorum ki uzağa atarım yakınıma düşersin... Bu kadar yakınıma düşeceğini nerden bilirdim.

Ve bil ki çok sevdim seni kisa bir zamanda; bu lanet olasi mesafelere inat

EMİNİM Kİ ODA SENİ SEVİYO ERDEM...
YÜREGİNDEN MUTLULUK VE SEVGİ HİÇ EKSİK OLMASINSmile
TŞKLER BU GÜZEL YAZIN İÇİN.......
Ara
eRCi
Teşekkürler hilal bu güzel yazı için seninde yüreğinden sevgiler hiç eksik olmasın.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 398 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 448 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 329 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 723 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Gel Desem Sana !!! ROSE 13 984 04-13-2022, Saat: 04:46 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:06 PM