:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen benim herşeyimdin
history
118334036492563xb0.jpg
Yetmez mi!
''SEVME BENİ SEVDALARDAN VURGUNLAR YEDİM'' böyle derdim her ilişkiye başlarken çünkü gerçekten vurgunlar yemişti yüreğim ve yüreğimin bir yeri her daim kanarken sevmek alabildiğine zordu ve ümit vermek istemezdim benimle olanlaravirgul.gifonların yüreğine vurgun olmak istemezdim.

Ama her yara doktorunu ararmış bende buldum doktorumu.Evet yalan değil iyileştirdin kanayan yüreğimivirgul.gifçözdün yüreğime vurduğum prangaları ve yıktın umarsızca etrafıma çektiğim duvarlarımı.Önce gözlerimi aldınvirgul.gifsonra ellerimi ve en son olarak yüreğimi.

Ama bilmiyormuşum gibi herşeyim olmana izin verdim.Ve sen herşeyim oldukça benden daha fazlasını istedin.Herşeyim oldun herşeyimi verdim sana dedim dinletemedim..İnsanın birazda kendini dinlemesi lazım dedim.Kendimi dinleyeyim ki içimde sana verecek yeni şeyler doğsun ama sana yetmedi ben kendimi kendimde dinlemeye çalışırken sen beni başka bedenler ararken hayal ettinvirgul.gifrüyalarında hep yanıma başka kadınlar soktun ve o rüyadaki kadınların hesabını gündüz uyanıkken benden sordun.Hiç düşünmedin ki ben kendime zaman ayıramazken o kadınlara nasıl zaman ayırayım.Ve benim derdim başka kadınlar değil ben kendimle kalamamaktan şikayetçiyim.Kendime ne zaman vakit ayırsam hep hesabını sordun o zamanın. Ve ben ne kadar üzerine düşsem senin sen benle ilgilenmiyorsun dedin.Önceleri hani karışmazdın tek bir isteğim vardı şimdi o bile sorun oldu sana onda bile sinir yapmaya başladın.

Biliyor musun aslında çoğu erkek evine oldukça bağlıdır ve erkek evde bulamadığını arar dışarıda.Kimi zaman tek bir gülümseme kimi zaman bir tek kelime ve en önemlisi takdir edilmek ister bir erkek. Ve bir acı gerçek var ki hayatta sen kıymetini bilmezsen kıymet bilen birileri mutlaka çıkacaktır.

Sen benim herşeyimdinvirgul.gifsen benim kraliçemdin ama bak şimdi umudum başka yüzlerdevirgul.gifbaşka gülümsemelerde...
Ara
Hasretiim
Ve bir acı gerçek var ki hayatta sen kıymetini bilmezsen kıymet bilen birileri mutlaka çıkacaktır.

Sen benim herşeyimdinvirgul.gifsen benim kraliçemdin ama bak şimdi umudum başka yüzlerdevirgul.gifbaşka gülümsemelerde...

Anlayabilen icin cok güzel bir yazi..
Emegine saglik Arkadasim .
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 325 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
Son Yorum: wildfang
  Suskun Yüreğim Benim .. ROSE 13 621 04-10-2022, Saat: 11:05 AM
  ::-sen Benİm-:: >As!_M€L€q< 25 878 04-08-2022, Saat: 02:45 AM
  Sen benim bir parçamsın.. murat1544 1 359 04-08-2022, Saat: 01:28 AM