:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suskun Yüreğim Benim ..
ROSE
kent3edeh7og9.jpg

Daha nerede durup nerede terkedeceğimize karar veremezken... Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmezken...
Hayatı yaşamaya değer kılan duyguların yokluğu hissedilir oldu yüreklerde...
Gönül duymazken dinlemezken, göz görmezken... Ama gönül görürken... Hayat daha mı anlamlıydı?

Başımıza neler gelecek daha. Neleri sığdıracağız şu kısacık hayata... Bir anda olacak her şey... Mutluluğu bir yana, başa gelince cefası çekilen dostu özlüyor yürek... Sevgiyi özlüyor. Yalanı aslına tercih edemiyor ya, hep onu arıyor. Sımsıkı sarıldığı yalnızlığının himayesinde yetişiyor; kendisini hayata yalnızlığıyla hazırlıyor. Hayatın akıp gittiğini farketse, yıkılacak... Yok o istemiyor bunu bilmeyi. Yaşamaya başlamak için özleminin bitmesini bekliyor. Ne yaşayacaksa o dostla olsun, hayatının anlamı o olsun...

Daha neler neler istiyor yürek... bir zaman sonra her şey bitecek, hiçbir şey başlamadan bitecek her şey... Oysa o kadar çok şey yaşanmış olacak ki... O da farkedecek sonunda ya çok geç olacak... Yaşadığı hayal kırıklığını isimlendirmek için kelime bulamadığında, bildiklerinin kaderiyle uyuşmadığını anlayacak. Hak verecek tüm gönüllere... Ama bulana dek arayacak, az şey bulmayacak. Bulduklarını birbirine eklediğinde hep bir şeylerin eksik kaldığını görünce anlayacak her şeyi tam anlamıyla elde edemeyeceğini. Yaşadıkça öğrenecek...

Kaybedeceği korkusu değil ondaki, kazanamayacağı düşüncesi. Kaybetme şansı olsa kendini iyi hissedebilecek belki bir parça. Ama hiç kazanamadı ki ne kaybedecek!.. Mahkumdu o belki de kaybetmeye, her zaman olmasa da çoğu zaman... Hayat ne kadar yaşamaya değerse de daha azına layık gördüğü için mi kendine bunca eziyeti?..

Suskun yüreğim benim... Kimse arkasına dönüp bakmazken, kimse senin neler yaşadığını anlayamazken... Ve tüm yaşananları senden başka kimsenin aynıyla yaşayacağından emin olamazken... Var mı içine kapanıp ağlamak?.. Susma yüreğim. Bak akıp gidiyor hayat. Yaşamak sevmekse sen yaşa yaşanabileceklerin en iyisini, özlemekse yaşamak sen en çok özleyen ol...

Hayatın anlamını yalnızlığa vurulan darbede bir dost arayarak bulmaya çalışmaksa kader... Kader bizim yapabildiklerimizse...

Kalk yüreğim, sen elinden geleni yap. Gerisi senden sorulmaz, merak etme...
Değil mi ki O her şeyin asıl sahibi... Ve tüm sevgilerin... Dayan yüreğim, bu da geçecek...
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
ÇOk gZEL rose..
Teşekkürler
yüreğine sağlık...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Rosecim
Yüreğin susarsa ben yıkılırım üzülürüm bitanem
Sakın susturma hep Aşk şarkıları soylet onaSmile
Bütün mutluluklar seninle olsun rosecim
İkinizle...:;
Ara
ÇiLeK
YÜREGİN HİÇ SUSMASIN..
O GÜZEL YÜREGİNE SAGLIK..
YİNE ÇOK GÜZEL ANLAMLI Bİ YAZI
YÜREGİNDEN MUTLULUK EKSİK OLMASIN ROSE..
Ara
ROSE
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ÇOk gZEL rose..
Teşekkürler
yüreğine sağlık...
BEN TEŞEKKÜR EDERİM CANIM....BEÄžENDİÄžİNE SEVİNDİM...
Ara
ROSE
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekürler Rosecim
Yüreğin susarsa ben yıkılırım üzülürüm bitanem
Sakın susturma hep Aşk şarkıları soylet onaSmile
Bütün mutluluklar seninle olsun rosecim
İkinizle...:;
RİCA EDERİM PERİM ..YIKILMAZ PERİM SÖZÜM VAR SANA VE KENDİME BİDE....SmileSmile. HEP O AŞK ŞARKILARINI SÖYLECEK Kİ BENİM DELİ YÜREÄžİM CANIMLA SmileSmileTEŞEKKÜR EDERİM PERİM DİLEKLERİN İÇİN .
O BÜTÜN MUTLULUKLAR SENİNLEDE OLSUN CANIM PERİMİZ...
Ara
ROSE
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YÜREGİN HİÇ SUSMASIN..
O GÜZEL YÜREGİNE SAGLIK..
YİNE ÇOK GÜZEL ANLAMLI Bİ YAZI
YÜREGİNDEN MUTLULUK EKSİK OLMASIN ROSE..
SUSMAYACAK HİLAL..BEÄžENDİÄžİNE SEVİNDİM CANIM.TEŞEKKÜR EDERİM SENİNDE YÜREÄžİNDEN EKSİK OLMASIN SEVGİN ......
Ara
derdo
çook Güsel Olmuşş Yüreğine Sağlikk Tşklerrrr
ROSE
ben Teşekkür Ederim Sefa Sende Sağol...
Ara
eRCi
O Olsun Olsun ki seni yaşıyor, Olsun ki bedenime söz geçiremiyor ruhum.
Geldin ve dedin ki; Seninle yaşamak için geldim bu yalnız dünyaya.
Senin kollarında yaşlanmak, ruhunda kaybolmak yıllarca" Tüm korkaklığıma ve kaçmalarıma karşın; Nasıl yaşamam seninle? Nasıl yaşlanmam? Nasıl kaybolmam ruhunda? Söyle nasıl...? Kelimeler sözler bazen değil çoğu zaman yetersiz kalıyor seni anlatmaya SÖZCÜKLERİN BİTTİÄžİ YERDE GÖZLERİME BAK ONLAR BU SEVGİYİ ÇOK DAHA İYİ ANLATACAKTIR SANA....

TEŞEKKÜRLER ROSE YÜREÄžİNE SAÄžLIK..............

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kes Sesini Yüreğim! SuS! SuS! işte..SuS..!!! ROSE 11 544 04-13-2022, Saat: 09:29 PM
Son Yorum: wildfang
  serçe yüreğim........... eRCi 1 339 04-13-2022, Saat: 03:24 PM
  Aşkının Ateşiyle Yanmaktadır Yüreğim €BeRimSin 8 533 04-12-2022, Saat: 10:04 AM
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 320 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
  .. Ve Bicare Yüreğim ...(Sonum ölüm olsa bile Ahirette bekleyecegim) PaPaTYa_PReNSeS 9 455 04-10-2022, Saat: 12:10 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:27 PM