:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daha büyük bir uçak almak istiyorum
yalan dünya
5 - 6 milyon dolarlık 8 kişilik uçak almak istediğini belirten Acun Ilıcalıvirgul.gif ‘Son 15 günde 4 seyahat yaptım. İhtiyacım varvirgul.gif gezmek için almıyoruz” dedi...

Geçen hafta sonu Airex 2010 Uçak Fuarı’da “Uçan Otomobil” lakaplı Eclipse 500 adlı uçağı deneyen Acun Ilıcalıvirgul.gif kafasında daha büyük bir uçak olduğunu söyledi.
4 kişilik yerine 8 kişilik uçak almayı planladığını belirten Ilıcalıvirgul.gif “Uçak almayı planlıyorum. Ama 4 kişilik ufak bir uçak almayacağım. 5 - 6 milyon dolarlık bir uçak almak istiyorum. Çünkü son 15 günde 4 seyahat yaptım. Non - stop bir yerlere yetişmek zorunda kalıyorum. Benim zaten uçak almaya ihtiyacım var. Uçak aldığın zaman sadece sen kullanmıyorsun. Kiraya da veriyorsun falan...” dedi.

‘Vergi şampiyonuyum’

Ancak henüz bir uçak alma kararında olmadığınıvirgul.gif şu an sadece baktığını belirten Acun Ilıcalıvirgul.gif “Hemen yarın bir uçak almayacağım. Şimdilik bakıyoruz. Uçağı da sonuçta gezmek için almıyoruz. Bu konuda olumsuz yorum yapan da olabilir. Bizim ülkemizde öyle bir bakış açısı da olabilir ama ben de bu ülkede vergi şampiyonuyum. Uçak almayı düşünmem normal. Bu yıl da vergi şampiyonu olmayı amaçlıyorum” diye konuştu.

Alıntıdır
Ara
history
Acuna yakışır ne diyelim...
Ara
PCKoPaT
Tabi alsın yaBig Grin Adamın ihtiyacı var Tongue
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Megastar Tarkan'a Büyük Şok.. Hasretiim 12 1,807 06-15-2011, Saat: 12:21 PM
Son Yorum: YasSmin
  "Bir gece Cem Yılmaz’la yatıp sabah birlikte uyanmayı istiyorum'' _AL0n3_ 6 555 10-23-2009, Saat: 12:24 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:42 AM