:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Megastar Tarkan'a Büyük Şok..
Hasretiim
[FONT=Times New Roman, Times, Serif]38. Altın Kelebek ödül törenine katılan Megastar Tarkan sahneye ödülünü almaya çıkınca büyük bir şokla karşı karşıya geldi…[/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, Serif] [/FONT]
Megastar Tarkan, tam ödülünü aldığı sırada Tuğba Ekinci’nin şok sorusuyla karşı karşıya geldi…

Ekinci’nin Tarkan’a; Size şimdi Hülya Avşar’ın yerine soruyorum “Neden okul yaptırmadınız?..” sorusuna Tarkan, ben zaten yaptırdım bunları konuşmak ayıp olur, bu soruyu cevaplamak istemiyorum diyerek ödülünü almadan sahneyi terk etti…
Ara
sıla
valla ortalığa çıkıp reklam yapmadan yapılan iyilik makbuldür gerçekten yaptırdıysa helal olsun kıskananlar çatlasın Big Grin
Ara
ZencefiL
bncede yanii tubadan başka ne tür soru beklenir :/ ne anlar o
Ara
YasSmin
Ben yaptırdı die biliorum okumuştum biyerlerde ama illaki yayına çıkcak deilki böle şeyler iyilik açıöça bağrınarak sölenen bişey deildir zaten söleniosa iyilik olmaz reklam olur onların dünyası içinde...
İyi yapmış aferim Tarkan'a
Ara
Hasretiim
Biri bu Tubayi durdursunSmile
O Simdi asker sarkisiyla ödül alacam diye asker kostumüyle gelmisti.. Gündemde hala Big Grin
Ara
ZencefiL
:of: sinir oluorum ona zaten yaaa iyi bişe de dese kötü benm için o derece
Ara
YasSmin
Ben iyi bişe dediğine denk düşmedim. Ya polemik yaratıldı ya gaf olarak algılandı...
Ara
ZencefiL
bnde denk düşmedim seviyesiz insan işte .. neysee yaa
Ara
Leader
[yt]SmUHHEJNxqs[/yt]
sıla
teşekkürler hayatım Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tarkan konuştu, altın kelebek skandalı için ne dedi Hasretiim 4 824 06-15-2011, Saat: 12:10 PM
Son Yorum: YasSmin
  Daha büyük bir uçak almak istiyorum yalan dünya 2 588 10-12-2010, Saat: 06:32 PM
Son Yorum: PCKoPaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 04:11 PM