:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlu ilişkinin sırları
Leader
Tartışılacak birşey varsa tartışılır. Söyleyebilirsin istediklerini.

Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bişey demek isterdim ama körü körüne tartışma ortamı yaratmak yersiz olur.

Varın siz mutlu olun.

Herşey gönlünüzce olsun..
Qetesh
Gereksiz yere kalp kırmak, huzursuzluk çıkarmak olmaz şimdi. Her ilişkide vardır pürüzler. Ben eminim ki sizinkinde de vardır.
Ara
MaSaL
Ay oda bi şey mi örneğin bizim ilişkimizde yalanmış ben bi yalancıya aşığımBig GrinBig GrinBig Grin
sıla
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gereksiz yere kalp kırmak, huzursuzluk çıkarmak olmaz şimdi. Her ilişkide vardır pürüzler. Ben eminim ki sizinkinde de vardır.

bi derdin varsa söyle..
tabikide pürüzler her ilişkide oluyo olacaktır da onlar ilişkinin tuzu biberi işte... önemli olan büyütmeyip uzatmadan ortak bir nokta bulabilmek...
Ara
sıla
MaSaL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ay oda bi şey mi örneğin bizim ilişkimizde yalanmış ben bi yalancıya aşığımBig GrinBig GrinBig Grin

ayyy Big GrinBig Grin alemsin güzelim yaaa Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gereksiz yere kalp kırmak, huzursuzluk çıkarmak olmaz şimdi. Her ilişkide vardır pürüzler. Ben eminim ki sizinkinde de vardır.

Oluyor ne yazık ki. Bu isteyip istememekle alakalıda değil. Ben ne kadar 4 4 lük bi ilişki yaşamak istiyorum desende sorunlarda oluyor pürüzlerde oluyor tartışmalarda oluyor. Buna engel olabilmenin bir yolu yok. İllaki bir yerde bişi olucak bi sorun olacak fikir ayrılğı olacak belki sudan bi sebep olacak ama birbirinizi kıracaksınız. Mutlu ilişkinin sırrı sonuçta gizli galiba. Bi şekilde her ne olursa olsun genede yürütmeyi başarabiliyor sorunun üstesinden gelebiliyorsan mutlu olmayıda zaten başarabiliyorsun demektir. Bu da mutlu ilişkinin sırrı oluyor galibaa
Ara
Qetesh
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi derdin varsa söyle..
tabikide pürüzler her ilişkide oluyo olacaktır da onlar ilişkinin tuzu biberi işte... önemli olan büyütmeyip uzatmadan ortak bir nokta bulabilmek...

Ne derdim olsun abla. Benim sizinle ne alıp veremediğim var? İlk sen uçtun konuya tam tahmin ettiğim gibi. Bende sana söyledim. Tongue

Ercan abinin dediği gibi mutlu ilişkinin sırrı sonuçta gizli galiba..
Ara
history
İlişkinin var olabilmesi duyguyla sabittir.Mesle duyguyu isimlendirmek...Aşk...Sevgi..hoşlanma adını siz koyucaksınız.Sonrası daha önemli,çünkü yol çok sarp,engellerle dolu,her an bir fırtına olabiliyor.(çevre,aile ve kaprisler) Eller hiç ayrılmıycak,küçük bir rüzgar veya engelde düşersin.Açıkçası si size ait olucaksınız,aranızı siden başkasının,duyguları,telkinleri,vs. etkiliyorsa mutlu bir ilişki değil ..hatta ilşki değil....onun adı işkencedir.
Mutlu olmak çok basit bir duygu...zorlaştıran bizleriz inanın,...tüm arkadaşlarımın mutlu olması dileğiyle....
Ara
sinemg
Smile)))) bizim de 10 yıl oldu onu napcaz heheSmile)))))
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mutlu anlar Bay-Bayan:) Karatas 1 587 04-13-2022, Saat: 06:28 AM
Son Yorum: wildfang
  B?r Kadin Ve Erkek Nasil Mutlu Ed?l?r? Karatas 2 704 04-12-2022, Saat: 08:19 PM
  B?r Kadin Nasil Mutlu Ed?l?r? ezoo20 11 1,160 04-04-2022, Saat: 01:09 AM
  ömür boyu mutlu olmak mümkün! mü? sıla 0 457 02-24-2011, Saat: 02:59 PM
Son Yorum: sıla
  Mutlu olmak için!.. MaSaL 0 510 01-20-2011, Saat: 12:44 AM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 02:40 PM