:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B?r Kadin Nasil Mutlu Ed?l?r?
ezoo20
Soru AÇik Bİr Kadin Sİzce Nasil Mutlu Edİlİr..bayanlar ..sİz Nelerden Etkİlernİrsİnİz.en HoŞunuza Gİden Şey Nedİr..yada Baylar Sİz Bİr Kadinin Nasil Mutlu OlacaĞini DÜŞÜnÜyorsunuZ.bİr Kadini Nasil Mutlu Edersİnİz..buyrun..
Ara
NiGhTmArE
bence bu kişiden kişiye değişebilir ufacık seyden mutlu olanlarda var ne yapsan mutlu olmayan kişilerde var ama benim eski kız arkadasım herseyden mutlu olurdu bir sms den bile Wink

işin sırrı süprizde bence süprizler mutlu eder kadınıSmile
Ara
blue_belial
erkek mutsuzsa
kadın ıcın gereken mutluluk dogmus demektır.

vayy bee, tarıhe altın harflerle gecmesı lazım bu sozumun Smile
calmayın sakın
MorciveT
İlk önce Kadını anasından doğduğuna pişman edene kadar, anasından emdiği süt ağzından delene kadar döverim Smile sonra bak seni bu şekilde hergün dövebilirim deip tehdit ederim ve ondan sonraki her gün ona iyi davranıp, saygı göstermem onu eminim çok ama çok mutlu eder Smile
Ara
bilgeis
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?lk ?nce Kad?n? anas?ndan do?du?una pi?man edene kadar, anas?ndan emdi?i s?t a?z?ndan delene kadar d?verim Smile sonra bak seni bu ?ekilde herg?n d?vebilirim deip tehdit ederim ve ondan sonraki her g?n ona iyi davran?p, sayg? g?stermem onu eminim ?ok ama ?ok mutlu eder Smile

:yikildim: :yikildim: nasrettin hoca gibi h????
bilgeis
Confusedmiley13: tatl? dil ve g?ler y?z beni ?ok mutlu ediyor....birazc?k olsun anlay?? g?rd?m m? d?nyalar benim....Confusedmiley13: ama ne m?mk?n....bazen parayla al?nan de?erli hediyelerden mutlu olur kad?nlar...benim ?yle bir mutlulu?a ihtiyac?m yok...tek mutluluk kayna??m s?cak bir ilgi...Confusedmiley24: offff !!!
Leader
Bir kadını asla mutlu edemezsiniz. Bugün mutlu olduğunu zannedersiniz ama nafile. Bu işin sonu yok. Herkes kendini mutlu etsin Wink
bilgeis
hepimiz insanız. o zaman hepimizi mutlu etmek imkansız hııı Smile herkes baksın başının çaresine !!!!!! Smile kendin pişir kendin ye Smile
lorient_19
walla bu konu benı aşiyo ben gırmıyım bu konuya hey ben bılıyorum sewdıgıme sewdıgım dedıgım zaman mutlu oluyo onu çok iyyi biliyorum
Ara
roket55
bır kadın nasıl mutlu edılır

onu bi hanfendi kadın,kadın yerıne koyarsan herzaman mutlu edilir bence
ablacım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mutlu anlar Bay-Bayan:) Karatas 1 573 04-13-2022, Saat: 06:28 AM
Son Yorum: wildfang
  B?r Kadin Ve Erkek Nasil Mutlu Ed?l?r? Karatas 2 695 04-12-2022, Saat: 08:19 PM
  Beyniniz kadın mı, erkek mi? TEST Stinq 3 421 04-08-2022, Saat: 07:48 PM
  Bir Kadın sıla 13 1,535 03-08-2012, Saat: 06:23 PM
Son Yorum: history
  Türk erkeği nasıl bir kadın istiyor? sıla 2 773 01-26-2012, Saat: 12:54 PM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:24 PM