:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sorun nerde bilemiyorum :(
Suskunlugum
Çok özür dilerim acemhe Smile acembe gibi gördüm bi an ama bundan sonra aklımda Wink

Hasretiim sana katılmamak mümkün değil gerçekten çok mantıklı ve anlamlı şeyler söyledikleri Smile hepinize çok teşekkür ediyorum tekrar tekrar beni bir nebze olsun rahatlattınız umarım hepimizin hakkında hayırlısı olur...
Ara
CaNaT
Susmanın tabi doğru yerde susmanın neler katabileceğini hayatınıza tahmin bile edemezsiniz. Ben güzel şeyler söylerken beni tersliyor diyorsun terslesede sen aynı şekilde devam et bunu nereye kadar bu şekilde sürdürebilir ki. Sonuçta biri pes edecek ya o ya sen eğer sen seviyorsan onunda seni sevdiğini biliyorsan ne olursa olsun kazanan sen olmalısın.
Kaybetmemek için kazanmak için susmalısın. Onu sevdiğin için susmalısın ona değer verdiğin için susmalısın bunların geçici şeyler olduğunu ve bazı dış kaynaklı sorunlardan kaynaklandığını bildiğin için susmalısın. Karşındaki kişinin sorunlarını ön planda tut bu süre içinde ve elinden geldiğince yapıcı çözümler üretmeye çalış. Unutmaki o bu sorunları aştığında herşey normale dönecek. Kızmakta bağırıp öfke kusmakta en kolay şey olduğuna ve seninde gelilp burada sorununu paylaştığına göre içinde bulunduğun durum zor olduğuna göre sende zoru başarmada gayret göstermelisin. Onun doğru düşünemediğini aklında çıkarma hiç kimse kafasında binbir sorun varken doğru düşünemez ve doğru davranışlar sergileyemez bu o da olabilir sende olabilirsin bende hiç farketmez
Ara
Suskunlugum
Sonuna kadar çabalamaya kararlıyım ve yardımların için çok teşekkür ediyorum Canat
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KoCaMan Bi Sorun.. amyleee 105 9,643 03-09-2011, Saat: 06:35 AM
Son Yorum: deformasyon
  off yaa ne zman nerde buluno bu ask ? sheker chocuk 22 1,857 11-24-2006, Saat: 04:33 AM
Son Yorum: kapkac

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 03:43 PM