:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
off yaa ne zman nerde buluno bu ask ?
sheker chocuk

baz? insanlar ask? bulduklar?n? s?lerler we buna inan?rlar. ben nedense bulamad?m bi t?rl? Sad
ne zamn buljam ajabaa ? genelde c?kt??m k?s arklar?mdan cok k?sa bi s?re soora ayr?l?orum. ??nk? ?ok cabuk s?k?l?orum ... bende birileri ile c?kt??mda mutlu olmak istiorumm !! ama ne yapmam gerekio bilmiorum Sad bana yard?m edermisinis ? gerci hepinis duygusuzsunus Confusedmiley9:

- sheker shey -
Ara
CariSmaBoY
sana yardım etmek isterim engincim ama Wink bilmen gereken acele etmemen gerektiğindir... Sabreden engin asker murada erermiş... Şaka bi yana bu konuda nasıl yardım edelim sana yaa Big Grin
Dur özel tedavi için yanına gelcem senin Big Grin
tatlı_cadı
Big Grin valla ne yapsak bilmem..
sen dua et en iisi şaka şaka zamana bırak bakalım nolcak..Big Grin Big Grin
Ara
cadım_
askın ne zmn nerde karsına cıkacgı hıc bellı olmas gercektenn...
Ara
YARGIÇ
Valla kardeşim senin zamanlarında herkes böyledir.O dönemlerde özellikle biz erkekler olaraktan genelde aşk ararız.Ancak karşına hemen çıkmasını bekleme bir sürü kız arkadaşın olur zamanla hepsinden farklı şeyler öğreneceksin.Sonra hayatında görmek istediğin bir sevgili şekli belirecek.İşte diyeceksin aradığım insan böyle olmalı ancak hiç beklemediğin bir zamanda karşına birisi çıkacak kafandaki şekle hiç uymayacak ama o seni kendisine çekecek vazgeçilmez olduğunu düşüneceksin.Aslında kafandaki kişiye hiç uymamasına rağmen.Boşuna arama kendini yorarsın zamanı gelince olacaktır herşey kendiliğinden ancak yaşamak istediklerini yaşa o zaman aşkın değerini daha iyi bilirsin ve mümkün olduğu kadar sahip çıkmaya çalışırsın.Bu kadar edndişelenme kendinide üzme daha çok erken gelecektir zamanı geldiğinde....
Ara
CariSmaBoY
Burdan alacağın ders şu engincim Big Grin
*aşk için kendini zorlama*
Bi gün o gelir seni bulur..

Yılmasa katılıooom Smile bu arada Big Grin
..TuuCe..
arkadasım bi ara bende senin gibi düşünüyodum ama artık zamana bıraktım_üzme kendini..
umarım bigün karşına mutlu olabilcegin biri çıkar ok Wink
Ara
sheker chocuk
dediinis gibi yapjam beklicemm Smile ama simdi cok sewdiim biriyle c?kmak istiorum.. birilerini sewmek istiorumm.. peki zorlarsam birini sewebilirmiim ??Confusedmiley13:
Ara
sheker chocuk
ya nedense karsıma aradıım gibi biri cıkmas die korkum tuuce yaa Sad
Ara
..TuuCe..
bende öylee_hatta kimseyi sevemem gibi de geliyo ama bosver yaa yalnızlıkta güzel diilmii Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sorun nerde bilemiyorum :( Suskunlugum 12 1,560 09-29-2010, Saat: 12:02 AM
Son Yorum: Suskunlugum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 11:16 PM