:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Sana A?ik Olmu?um Sultan
CariSmaBoY
o burdan ayrılmak istemiyor ama sırf sevdiği kişi buna razı olmadığı için forum a girmiyor... Bence sen vaz geç kardeşim sultan başkasıyla beraber ve başkasını seviyor.. Sevgilisi de işte bu yüzden forum a girmesini istemiyor..... Burdan kimse sana onun ne cebini nede msn adresini verir kii zaten yasakta bu....
bence toparla kendini ve vaz geç....
YARGIÇ
Mert...
Aferin sana cesur çocuksun ama boşa kürek çekip kafa kurcalama....
Ara
mert
teşekkürler sadece bu açıklamayı yani bu itirafı yapmamın sebebi orada ilişkilerinin bittiği yazıyordu...
yoksa birlikte olduklarını bile bile neden böyle bişey yapayımmm hala seviyorumm fakat o onu seçiyor yani onu seviyor mutluluklar diliyorum ikisinede .......içimde tutamıyorummm ona aşığım
Ara
YARGIÇ
İlişki bitti diye bu şekilde taleplerde bulunman doğru değil.İnsanların özel hayatında ne zaman ne olacağı belli olmaz.Kişilerin ne şekilde yaklaşacağınıda bilemezsin forumda huzursuzluk yaratacak mesajların altınada imza atman ne denli doğru o da tartışılır.
Ara
RomantiK_Genç
Msn Telefon Unutacaks?n Hadi Sana ?lk ba?larda SeveBilirsin dediK a?k?na sayg? duyduk ama Bu kadar ?leriye Gitme..

Ben Uyar?m? Yapay?mda Gerisi SANA Kalm?s
ZeNiTH
Enişte Abe Gelive Baqem Bureye Big GrinBig Grin Kardeş Şaka Bi Tarafa Ama Kimsenin Özel Hayatına Karışamazsın Zorlada Güzellik Olmaz Sen Birini Seviyon Madem Karşındakininde Başkasına Olan Sevgisine Saygı Duy Tek Seven Tek Aşık Olan Sen Değilsin Kusura Bakma

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ::..ne Zaman Anlarsin Ola?..::SANA....! PaPaTYa_PReNSeS 8 532 04-13-2022, Saat: 06:53 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu Sana İtirafımdır... €BeRimSin 117 6,159 04-10-2022, Saat: 09:39 AM
Son Yorum: wildfang
  Bitiyorum Sana ama... blue_belial 5 604 09-14-2007, Saat: 12:40 AM
Son Yorum: Rüya Güzeli
  Sana Söylemiştim Değilmi ? ALDıRMa 49 3,648 04-06-2007, Saat: 03:36 PM
Son Yorum: blue_belial
  sana bir mailim varrrr babaaa...çok etkilendimmm arkadaşlarrrr.... GCLRNFNS 1 467 03-25-2007, Saat: 06:52 PM
Son Yorum: ezoo20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:43 PM