:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Sana A?ik Olmu?um Sultan
mert
MERHABA ARKADA?LAR BEN MERT AZ ?OK TANIYORSUNUZ BEN? GAL?BA S?ZE BUG?N ?T?RAF ETMEK ?STED???M B?R KONU VAR ...
B?L?YORSUNUZ BEN MEGALOMAN ( YAN? SULTAN) DAN HO?LANIYORUMM ?T?RAFIM ?U ARKADA?LAR BEN?M HO?LANTIM G?N GE?T?K?E B?Y?D? VE ?UAN ONA A?I?IMM SANA SESLEN?YORUM SULTAN SEN? GER?EKTEN SEV?YORUM...
BEN YALAN S?YLEM?YORUMM TEK TESELL?M FORUMA KOYDU?UN RES?MLER...HABERS?Z ALDIM FAKAT NE KADAR KIZSANIZDA ?Y? K? ALMI?IM...
HALA G?REM?YORUM SULTAN I FORUMDAN AYRILDI GAL?BA S?ZDEN TEK R?CAM ONA ULA?AB?LECE??M B?R?EY VAR MII MSN TLF ... ARKADA?LAR BEN GER?EKTEN ?OK AMA ?OK C?DD?Y?M...
BU ?T?RAFI YAPMAYACAKTIM HEP ???MDE SAKLAYACAKTIM FAKAT A?IK B?R KAPI G?RD?M AYRILDI?INI ??REND?M...SAKIN DEMEY?N ?NSAN FOTO?RAFTAK? B?R?NE A?IK OLURMU D?YE OLURMU? BENDE ?NANMAZDIM AMA OLUYORMU?...VE OLDUM...
SANA A?I?IM SULTAN BEN?M HAYATIM SEVD???M ARKADA?IM SIRDA?IMM HER?EY?M OLUR MUSUN???
Ara
AdAmIn1i
Sultanın Arkadaşı Vardı Diye Hatırlıorum
Ara
MorciveT
Ben de oyle hatırlıyorum yav...
Ara
mert
Fakat Ayrildiklari Yaziyor ...
Ara
mert
http://www.duygusuz.com/forum/showthread...06&page=14
ÖYLE OLDUĞU YAZIYOR
Ara
AdAmIn1i
Bilmiorum Arkadaşım Eğer Öyleyse Hayırlısı Olsun Smile
Ara
mert
Saol KardeŞ Öyle GÖrÜnÜyor Yoksa Neden BÖyle Bİr İtİrafta Bulunayim Kİ
Ara
w00w
Hadi hayırlısı... Yorum yok. Smile
Ara
ÐŽeşaren
hmm cok zor bir durum mert' hayirlisi olsun diyorum gercekten... bendede öyle oldu ama itiraf etmedim iyikide itiraf etmedim cünkü olmuyor ya Sad malesef araya biseyler giriyor olmamasi gereken seyler... ne yapalim hayirlisi olsun dedim fazla üzerinde durmadim zamanla insan alisiyor ve sonradan düsünceler degisiyor. Tabi herkste ayni degil bu durumlar hep farkli o yüzden pek takma benim yazdiklarimi bunlar benim yasadiklarim ve düsüncelerim....HAYIRLISI OLSUN DIYORUM...
Ara
mert
SaĞolun ArkadaŞlarda Fakat HİÇ Bİrİnİzde Sultana UlaŞabİleceĞİm Bİr Şey Yok Mu Yaa ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ::..ne Zaman Anlarsin Ola?..::SANA....! PaPaTYa_PReNSeS 8 533 04-13-2022, Saat: 06:53 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu Sana İtirafımdır... €BeRimSin 117 6,159 04-10-2022, Saat: 09:39 AM
Son Yorum: wildfang
  Bitiyorum Sana ama... blue_belial 5 604 09-14-2007, Saat: 12:40 AM
Son Yorum: Rüya Güzeli
  Sana Söylemiştim Değilmi ? ALDıRMa 49 3,648 04-06-2007, Saat: 03:36 PM
Son Yorum: blue_belial
  sana bir mailim varrrr babaaa...çok etkilendimmm arkadaşlarrrr.... GCLRNFNS 1 467 03-25-2007, Saat: 06:52 PM
Son Yorum: ezoo20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:58 PM