:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu sana son yaz?md?r;ho??akal.. /mavi'm/..
ManyaX_GirL
waayy süper yasılar yaaa
aferin kıss..
üçüksün müçüksün ama..
duygu war anam kısda..
paylaşım için tşkkrlrr...

akmıyor artık gözlerimden yaslar,öyle cok acıttınki beni... öyle çok...
yetmedi sana ben'im gözlerim..

Ara
YARGIÇ
in_love_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben size kücük qörünen kız..

daha oyunlar oynamam qerekiyordu sokaklarda,ip atlamam,bir seker yüzünden kavga etmem belkide... cokmu erken cıktım ben yola yokSa zorLadıLarmı.. sebebim vardı itiraz edemedim.. karanLık cöktü yıldızlara sıqındım.. yoldas aradım kendime yıllarca,yoksa yıllarmıydı bana yoldas.. sonra bi yıldız kaydı gökten yüreqime,kücük bir oyun.. oysa ben yorulmamısmıydım oyunlardan,pes etmemismiydim.. sen geldin hayallerim geldi.. sen qittin ..........

mutluluk bastıqın toprak,yalnızlık qittiqin yoldan gelir...

herbi hücrem sen oldu benden.. ben yoktum ztn sen olmadan önce sen geldin ben oldun qittin ben yine yok.. herbi kösem sana muhtaç herbir kösem sana baqlı.. sen gittin .......
akmıyor artık gözlerimden yaslar,öyle cok acıttınki beni... öyle çok...
yetmedi sana ben'im gözlerim..
bütün hayallere sustum... bekliyorum....

Çivilenmişim bir bataklığın orta noktasına ne geri dönüşüm var nede gelebilecek gücüm senin pembe diyarlarına çıkmayada gücüm yoktu oysa.Senden çaldığım o koca çocuk umutların için af dilesem ne fayda oysa vermek isterdim sana çocuk yüreğimde kocaman mutluğun renginde bir dünya.Olmadı birtanem olmadı işte kaş yaparken göz çıkarma katliamında,acı hıçkırıklarda yüreğim kırgınlıklarım hat safhada,sana değil kendime.Dur demen için yalvarmak gerekti belkide şimdilerde anlıyorum eksik olan çok şey vardı ikimizdede...Yada sadece bende.
Bir dünya çiziyorum bazen kendi kendime belki saçma gelir ya bütün olanlardan sonra.Hayalin her saniyesi seninle gizli her anında her zerresinde bir sen dolu ki sorma,sonra sonra gözlerimi açtığımda kaybolur gözlerin.Kahrolası bir hüzün kaplıyor dört bir yanımı.Karasularıma girmiş düşman gemileri görmüş asi bir komutana dönüyor yüreğim aklıma beni unutmuş olma ihtimalin geliyor ki sorma.Sevinsem senin adına kendime nasıl anlatırım ki bütün bunları.Tıpkı gidişi açıklayamayışım gibi.Sana mektuplar yazıyor açıp tekrar tekrar kendim okuyorum sonra sen okuyormuş gibi mutlu oluyor kendimi avutuyorum.Mektupların her satırına sen okuyormuş gibi hasretimi işliyorum...Yetmedi dediğin gözlerin karanlık dünyamın umut ışığı şimdilerde karanlık yollarımı aydınlantıp her adımda bana eşlik etmekte sen bilmesende....
Ara
in_love_girl
ah yar...
sonralarda ?qrendim bir q?n?n kac saat oLduqunu.. sevmenin ac?,seviLmenin dert oLuqunu.. sen qittikten sonra terkettim deniz k?y?Lar?n?.. mart?Lar art?k seLam vermiyor yar.. q?ze aLam?yor bir kere daha boquLmay?...
eLLerinin arad?na q?md?k mart?Lar?(m?z?)... kac q?n qecti aradan,kac y?l. haLa s?z dinLemiyor y?reqim. k?c?k bir cocuk qibi inatLas?yor beynimLe..
b?y?mekse,b?y?meden ?Ld? mart?Lar?m.. sevqiyse... aqz?na biLe aLma yar,yak?sm?yor sana..
ah yar.. ac?nLa b?y?d?m ben.. dokunma art?k g?zLerime,ac?t?r s?zlerim..
ah yar.. qittiqinden beri asL?nda sen hep vard?n bende.. istemem zaten geLme.. sen beni bitirdin.. bari icimdeki seni bitirme..

Alıntı:
s?ylenmemi? s?zler kadar i? ac?tan bir ?ey yoktur bu d?nyada.
s?ylenmemi? s?zler mezarl???na g?m?p sevdam? gidiyorum bu ?ehirden...
a?lama sevdam. toprak so?uk, toprak karanl?k olsa da yeniden do?aca??n g?n de vard?r elbet kaderinde...
aln?na kaz?nm?? bir isim vard?r... do?aca??n g?ne kadar ben, gidiyorum...
Ara
YARGIÇ
?stemem do?mas?n g?ne?;senli, yaln?z, karanl?k geceme.?stemem yaz?lmas?n yeniden kader sensizlikle.B?rak ac?s?n y?re?im,a?las?n g?zlerim, gitme kal oldu?un yerde gitmek hep bana ait oland?r sende benden olma ben bekliyorum zaten ?l?m? sensiz hasretin kollar?nda.?ekme sevdam? hesaba o zaten kendi sava??nda senli benli hesapla?malarda.?stemem alma g?zlerini benden b?rak kals?n karanl???mda sen istemesende veremem sana onlar? onlar hep benimdi zaten.Saatlerce dinlemek isterdim seni verirken son nefesimi bak??lar?n? g?rmek isterdim Azraille kar??la??rken bir yanda deniz k?y?m?z olsun isterdim bir yanda mart?lar?m?z bir yanda sen.?lmek koymazd? o zaman bu kadar ve girmek topra??n so?uk koynuna.?i?ekler a?s?n isterdim mezar?mda binlerce mor pembe eflatun k?rm?z? ?e?it ?e?it k?r ?i?ekleri buram buram sen kokan.
Ahhhh yar....kelimelerin keskin ellerin uzak ?imdi bana sessiz senli karanl???mda gidece?im ?l?me,ne sen olacaks?n nede hayallerim yan?ba??mda bilirim mezar?mda a?an ?i?eklerde sen kokmayacak senli ?i?eklerde a?mayacak...A?acak yanl?zca hasretinle yanan kan ?i?ekleri...
Sana hasret giderken topra??n so?uk kollar?na tek ?ark? m?r?ldan?r dillerim....

Beni unutma unutma beni unutma
Bilirsin unutulmak dokunur ya her insana
Sende kendi pay?ndan bir hat?ra se?
Ve o ben olay?m unutma beni unutma
Ara
in_love_girl
- sessiz -
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÖzLemim Sana SevdiÄžim... €BeRimSin 6 692 04-11-2022, Saat: 10:48 AM
Son Yorum: wildfang
  Sana Yüreğimi Birakiyorumm ::CESMİNAZ:: 18 1,180 04-09-2022, Saat: 01:30 AM
  Sana dair sevgilim.... YARGIÇ 17 1,918 04-08-2022, Saat: 02:13 PM
  Sana A????m D€s€m BenimL€ G€Lirmisim.. €BeRimSin 15 1,377 04-05-2022, Saat: 03:00 AM
  Sadece MAVİ'yi Sevdim..... asi_ve_mai 12 2,159 02-09-2016, Saat: 01:36 PM
Son Yorum: Beyaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:54 AM