:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu sana son yaz?md?r;ho??akal.. /mavi'm/..
in_love_girl
Ve yeniden başlayacaktık herşeye...
Ellerimiz ayrılmayacaktı birdaha.Hiç özlemeyecektim kokunu.Aklımı kurcalayan soruları kurşuna dizecektim sen'li gecelerde.
Ve hiç üşümeyecekti yüreğim.Hİç acımayacaktı./acıdı/..
Dostlar demişti bu ilk değil diye. Dinlememiştim hiçbirini. Olmaz diyenleri kara listeme almıştım kıskanç diye.Ve beraberken inadına onlara baka baka tutmuştum ellerini. Yüreğimin en derinlerinde uçuşan kuş sürüleri yapmıştım gözlerine. Ve gecelerde herbir dakikaya lanet okumuştum sensiz geçiyor diye.Söylediğin her sözü benimsemiştim benim sözüm diye.Her cümlende ayrı bir güven vardı/öyle sandım/..
Ve kendimi kandırdım aslında 'her insan hata yapar' diye.. Bile bile hemde.. Avuttum kendimi seviyor diye..
'pişman' dedim,'anladı'dedim,en acısıda 'seviyor' dedim kendime söylediğim ilk yalanda.Gözlerime pembe bir perde indi şu senli tek günümde.
Göremedim olanları.Farkedemedim,bir anda geçip gitti saniyeler,,tutamadım..
En sacmasıda inandım sana,güvendim.. İlk değildi bu biliyordum,tanıyordum seni.. Ama kahretsin,gözlerine bakınca 'hayır'diyemedim,yapamadım..
Ve çıkmaz sokağa çıkar diye yürüdüm.. Sen varsın ya sonunda..
Herşey bir iki dakikada oldu,bir iki dakikada bitti..
Ama maal olduğu süreyi hiç düşünmedi..
Bu kadar kısa ve basit oldu öykümüz. Noktalar savaş açtı virgüllere,heryer ünlemlerle doldu taştı...
Karmakarışık cümleler oldu çıktı ağzından gelip yüreğime sakladığım seni bombaladı..
Ve bir güne hayatımı sığdırdın sen farketmeden..
Hayat bitti ben farkettim.. Deymedi sana bitanem deymedi../vakit çok geçti/

....

Ve kahrolası sensiliğe adadığım kaçıncı yazı bu.. Kalemim bağırıyor artık bana 'unut gitsin,yeter artık' diye.. Karşı çıkamıyorum.. haklı..

Önce birkaç güzel cümlem vardı sana dair. Sonra büyüdü cümleler yüreğimde.. Ve taşıyamadım sonunda. Ağır geldi,yere düştü,kirlendi..
Ve bu tek günüm(üz)de yapmaya çalıştığım toplamaktı yere düşmüş cümleleri.. Ben temizlerken sen üstüne attın kirli sevdaları.. Son damlama kadar uğraştım,anlamadın.. Mahvettin olmayan sevdamızı..

Ve dostlarıma bile yalan söyledim bugün.. 'Biliyordum zaten belliydi,ben sadece denedim' diyordum.. Bunları derken bile boşaldı gözlerimden yağmur gibi yaşlar. Ama inat ettim ben'denedim' dedim./daha kendim bile inanmıyorken/ Ama ben sadece denemedim. Birgüne sığdırdım onlarca aydır verdiğim savaşların hepsini.. Galip gelmeye çalıştım ama..
Ama unuttum ben sonuçları,oysa kaybetmemişmiydim hepsini. Küsmemişmiydim hüzünlü yazılara,kırık kalplere,ağlayan gözlere..
Bunları hiç hesaba katmadım sana gelirken. Ya da engel oldu yüreğim..
Kahrolası yüreğim.. Güvendi yine,inandı..
Olmayacağını bile bile hemde..

Ve inan bu son cümlelerim en duygulusundan.. Artık eskisi gibi olmayacak herşey. Üç hakkın vardı bende. Biri baştan gitti,ikincisi yüreğimi deldi geçti.. Sonuncusuysa.. anlatmaya gerek yok /kapı kapandı yüreğime en yaralayan cinsten/..

Ve sonu gelmedi benim sevdamın.. Oyuncak oldu ellerinde,bir güzel oynadın.
Ama bu sefer kırdın dağıttın.. Artık oynanmayada gücüm yok bilesin..

Kuşlarım vuruldu o gün.. Gözlerin firar yüreğimden. Kapılar kapandı sonsuza dek..
Bu sana yazdığım son duygulu yazımdır bilesin..
Sengittin,arkandan yüreğim gitti.. Geri dönmeyecek biliyorum..

Ve bütün herşeye rağmen seviyorum..
Günahsa en günahını yapıyorum.. Ama kullanamayacaksın..
Gidişinle toplanmamak üzere dağıldım..

Uğruna kendini heba ettiğim sevgili..
Bu son satırlarla seni yüreğime gömüyorum..
Hoşçakal...

[i]Mavim'e..
Son sayfam sanadır güzel gözlüm.. Birgün için bile olsa inandırdın beni ya,helal olsun.. Bu kadar basitmiş demek bizim sevdamız.. Yüreğim kanaya kanaya yinede seviyorum seni... Ama değer bilmedin sen..Yüreğim acıya acıya;
Hoşçakal mavi'm...

[/i]

• --AYLİN BİLGİN--
Ara
ÐŽeşaren
Confusedmiley12:
Ara
gizemli sim
: (neden KaÇan Hep Kovalanir Neden KaÇan Degerlİdİr...kİmse Verdİgİ Degerİ GÖremez Çok GÜzeldİ Yazi YÜregİne Saglik
Ara
p£r!k!z!
kaçanın kovalanması bir kural haline gelmiştir belkide ondandır ne dersin !

canımm yüreğine sağlıkk..
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Aylin...
Herzaman ki gibi yine güzel bir yazı...
Kötü olan ise bir günde inandırıp dağtması yüreğini...
Ara
in_love_girl
okuyan gözLerinize saqLık...
Ara
AdAmIn1i
Tşkler Kardeşim
Ara
in_love_girl
rica abijm mucx Big Grin
Ara
Firari Fırtına
Mavilerde son yokdur ...Hele hele ayrılık hiç yokdur , varsa bile yakışmaz yahu . Yüreğin acıya acıya hoşcakal desede , O yürek değilmidir allahına kadar seven . Ki Allahına kadar seven hiç bir yürek hoşcakal demez . Kendini kendinde ara ve sen gibi sen olanı yüreğine koy , hiç çıkarmamak ümidiyle . Bu yeterli sanırım şimdilik ...

Yok öyle basitten hoşçakallara güle güle demek ...

Sevg ...
YARGIÇ
Ürperir titrer yüreğin,konuşmak anlamsızdır,bakışlarda gizli anlamı sevdaların.Hırçınlığı nedendir bilinmez,bu kadar seni yiyip bitirişi,güzel gözlerde deli bir bakış ararsın, yüreğine hükmedebilme hissi yayılır, her köşene,her hücrene.Evinin duvarları onun kafesi olsun ister yüreğin,hiç gitmesin senden öteye,korkarsın kelimeler düğümlendikçe boğazına,kelimeler kifayetsizdir şairin dediği gibi.Deli bir yağmur yağmış şehir ıslak,sen ıslak giden sevgiliye dur diyememenin o müthiş kaygısı yakar derin derin deli bir meşaledir yüreğin.Bir kelime dökülür dudaklarından sen bile zor duyarsın gitme ne olur!!! Sevgili duyar aslında bu gitme çığlığını neden diye sorsa acaba alacağı cevap durduracak mı onu gitmeden kalabilecek mi?Yeterli mi?Döner sorar neden neden gitmemem için bir neden söyle bana.Düğümlenir kelimelerin susarsın öfkesi hat safhadadır suskunluğuna,aslında beklediği suskunluk değildir konuşmanı bekler.Bu gidiş için dur demeyi başarmıştın kalması için sebebinide söyle zorlar seni yüreğin hadi ne olur der yalvarır söyle gitmesin ne olur söyle.Dudaklarına hükmetmeye çalışır yüreğin lakin gözpınarlarına hükmederken sesizce sayıklarsın Seni Seviyorum....Giden duysada duymasada sen söylemiştirsin sözünü için rahat olmalı haykırışlar duyulmasada sende anlamı olması yeter.Hayranlık duyuyorum senin yazılarına canım kardeşim eline yüreğine sağlık içimden geldi bende sana bunları yazdım.Sadece anlık bir durum ama hayatımızda çok şey değiştirir anlık durumların en güzellerinin en anlamlılarının senin olması dileğiyle....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÖzLemim Sana SevdiÄžim... €BeRimSin 6 693 04-11-2022, Saat: 10:48 AM
Son Yorum: wildfang
  Sana Yüreğimi Birakiyorumm ::CESMİNAZ:: 18 1,180 04-09-2022, Saat: 01:30 AM
  Sana dair sevgilim.... YARGIÇ 17 1,918 04-08-2022, Saat: 02:13 PM
  Sana A????m D€s€m BenimL€ G€Lirmisim.. €BeRimSin 15 1,377 04-05-2022, Saat: 03:00 AM
  Sadece MAVİ'yi Sevdim..... asi_ve_mai 12 2,159 02-09-2016, Saat: 01:36 PM
Son Yorum: Beyaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:44 AM