:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu sana son yaz?md?r;ho??akal.. /mavi'm/..
in_love_girl
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?rperir titrer y?re?in,konu?mak anlams?zd?r,bak??larda gizli anlam? sevdalar?n.H?r??nl??? nedendir bilinmez,bu kadar seni yiyip bitiri?i,g?zel g?zlerde deli bir bak?? arars?n, y?re?ine h?kmedebilme hissi yay?l?r, her k??ene,her h?crene.Evinin duvarlar? onun kafesi olsun ister y?re?in,hi? gitmesin senden ?teye,korkars?n kelimeler d???mlendik?e bo?az?na,kelimeler kifayetsizdir ?airin dedi?i gibi.Deli bir ya?mur ya?m?? ?ehir ?slak,sen ?slak giden sevgiliye dur diyememenin o m?thi? kayg?s? yakar derin derin deli bir me?aledir y?re?in.Bir kelime d?k?l?r dudaklar?ndan sen bile zor duyars?n gitme ne olur!!! Sevgili duyar asl?nda bu gitme ???l???n? neden diye sorsa acaba alaca?? cevap durduracak m? onu gitmeden kalabilecek mi?Yeterli mi?D?ner sorar neden neden gitmemem i?in bir neden s?yle bana.D???mlenir kelimelerin susars?n ?fkesi hat safhadad?r suskunlu?una,asl?nda bekledi?i suskunluk de?ildir konu?man? bekler.Bu gidi? i?in dur demeyi ba?arm??t?n kalmas? i?in sebebinide s?yle zorlar seni y?re?in hadi ne olur der yalvar?r s?yle gitmesin ne olur s?yle.Dudaklar?na h?kmetmeye ?al???r y?re?in lakin g?zp?narlar?na h?kmederken sesizce say?klars?n Seni Seviyorum....Giden duysada duymasada sen s?ylemi?tirsin s?z?n? i?in rahat olmal? hayk?r??lar duyulmasada sende anlam? olmas? yeter.Hayranl?k duyuyorum senin yaz?lar?na can?m karde?im eline y?re?ine sa?l?k i?imden geldi bende sana bunlar? yazd?m.Sadece anl?k bir durum ama hayat?m?zda ?ok ?ey de?i?tirir anl?k durumlar?n en g?zellerinin en anlaml?lar?n?n senin olmas? dile?iyle....

Her bi qidi?inle daha bir ac?t?yorsun y?reqimi.. Her sen'li biti$ bi ba$Lang??c? getirmiyor nedense.. Anlams?z anlamlar ??k?veriyor ellerimden.. Sensiz ge?en herq?n ellerimde ufalan?yor,bitmiyor ?zlemim.. Ve q?n qeliyor g?lgesiz hayallerim tak?l?yor pe?ine. ?nce ince baq?r?yor ard?ndan.. Anlatam?yor,ka?am?yor..
Sana ait en qer?ek s?z?m?n ad?n? karal?yorsun korkakl?q?nla..
Yelkovan'?n ucuna baql? umutlar?m.. Gitme deyi?im yank?lan?yor zaman i?inde.. Ama sen bamba?ka bir zamanda bamba?ka bir?ey duyuyorsun.. Ho??akallar?m sirkelenip at?yor ?st?ndeki ben'i.. Ve birbirine deymeyen iki ten oluveriyoruz. Sen eksi y?n ben eksi itiyoruz birbirimizi.. Karmakar???k c?mleler kurduruyorsun bana.. Anlam?yor eller.. Ama i?indeki ?znesi hep benim y?reqimde qizli... Anlam?yor eller...
Ara
YARGIÇ
Yarım kalmış ışıltısız düşlerimle seni sayıklamaktayım.Bir yanım varki sensizlik perçemli kırık;bomboş,demir parmaklıklar arkasına kilitlenmişçesine.Özgürlük kavramını yitireli yıllar varki sayamadım bile.Tutsaklıktır senden bana kalan yegane armağan.Bir elim çeneme yaslanmış heykeli misali sabitim,gözümde tek nokta var senin olmadığın bir yer ne yazık ki!tek ve yalnız bir nokta,ben oraya bakmaktayım sen yoksun.
Her gidiş deli bir yaradır yürekte kalan bilmez aslında bıraktıklarını gidenin gönlünde,o hep yanar inceden ince yegeride kalıp umutsuz oluşuna.Kalanın gözyaşları hançerdir kapatmaya çalıştıkça yaralar saplanır bir nebze daha.Dönüp arkaya bakamazsın yorgun yürek keşkeler hep vardır bir kere daha düşünsem ne olurdu sanki sayıklarım deli gibi bu gidiş ona revamıydı.Bir kaç kadehte unutulur karanlık gecelerde soğuk yatak ihanet gibidir neden olmadı sanki.Sankiler,nedenler, keşkeler hat safhada ayrılık şarkıları eşlik ederken radyoda,yanan duman duman sigara hayaller bir çift gözün hasretinde.Hep suçlu olmalı mı giden sorarım kendime belkide evettir sorunun cevabı gidensin
ve bu yük senin omuzlarının en taşınmazı ebediyen.Sorunun cevabı kesindir bir kaçış yolu arar vicdan ansızın kelimeler düğümlenir hıçkırık oluverir inceden sonra senli gözyaşları kalır bana yadigar.Ağustosta kan kızılı karlar yağar yüreğimin senli yarım küresine...Ne sen bilirsin nede başkaları
Ara
Carizmatic
Alıntı:Ne sen bilirsin nede başkaları

HakLısın hiç kimse biLmez
in_love_girl
...oysa sen kalbime dinamitler döşemiştin soğuk gidişinle. Ben hep masallara inanan küçük kız. Daha anlatmadığın ne çok masal vardı bana.. Daha sonunu getirmediğin.. Ve benim inanmak istediğim..

Uzatsam ellerimi göğe deyecekti sanki..
ellerim göğe deyse sen ağlayacaktın.

Ve mavinin kaç tonu saklı kaldı bulutların arkasında.. Beynime tokmakla çakılan ıssız gidişinmiydi sebep.. Yoksa ardında kalan benmi..
Oysa bağıracaktım arkandan "gitme,kal " diye.. söyleyecektim seni herşeye rağmen ölürcesine sevdiğimi.. Hasretinin nabzımı ölçemeyecek kadar büyük olduğunu.. Ve yalvaracaktım aslında sana gurursuzca.. sevmesende kal bile diyecektim. Yeterki kal,gitme..
Yapacaktım bunların hepsini söyleyecektim.. Ama giderken gözlerime bıraktığın o alaycı gülücükte boğuldu sana ait ne varsa.. Ve şimdi faili meçhul bir cinayet gibi gözler önünde yatmakta...
Ara
YARGIÇ
Bir kelime yeterdi oysa herşeye bir kelime çıkabilsin diye dudaklarından sesli yada sessiz ne fakederdi ki seni duyabilme güdüm fazlasıyla gelişmişti,oysa susmak daha anlamlıydı sende dur diyebilmene neler verilirdi bilemezsin...

Oysa suskunluğun git der gibiydi, göremeyecek kadar karmaşıktı hücreler; gözlerinde ki gitme diyen bakışları.Acının gülümsemesi yansır dudaklara, her an ağlamaklıdır oysa ki gözler,rol yapmak daha baskın işte engel olur ya vuslatlara tüm benliğiyle...Gurur git demeyecek kadar onurlu iken sende, alaycı bir gülümsemede ki neydi?Gururun aşka o saçma sapan kurşunu değil mi?
Faili meçhullerde kaybolmuş bir deli sevdanın katili belliydi oysa ki gurur denen deli yangın.Duvarlarım daha siyah gözyaşlarının perdeleri ardında,ellerim daha soğuk daha çok üşüyor ve her daim maviler sis bulutlarıyla örtülü,prangalı yüreğimin kapıları senden sonrası olmaması için bütün renklere isyankar çizdiğim resimler....
Ara
in_love_girl
acucLar?mda iSyan cicekLeri yetiStiriyorum sen qittikten sonra..
yaqmur damLaLar?yLa doSt oLdum yokLuqunda.. eLLerim camda, sokak LambaLar?n?n ?S?q? d?S?yor careSiz yaLn?zL?q?ma.. bu k?Sa oyunu'mun senin qidiS perden mahvediyor.. hic oLmam?ss?n qibi devam diyorum.. sen oLmay?nca ben kayboLuyorum...
art?k aSk o kadar uzakki bana... senin bana uzak oLduqun gibi,benim sende kaLan y?reqimin bana oLduqu gibi...

Kod:
atLad?m sen'Li perdeyi...

korkmaSam karanL?ktan eSkiSi qibi vururdum kendimi yoLLara.. yoruLdum mu yokSa qitmeLerden mi s?k?Ld?m..
nas?L bir yoLda y?r?yorum ki ne qitmeLerim bitiyor , nede kaLmaLar?m ..
ne sevmeLerim bitiyor , nede nefretLerim..
t?pk? senin qibi.. herq?n biraz daha sen oLuyorum, ben oLmak varken ..
Ara
YARGIÇ
Sen o hiç büyükmek istemeyen küçük kız çocuğu avuçlarım sen kokuyor şimdilerde gizli bir yara hasretin yüreğimin derin köşesinde.Benli yarınlar düşlersin diye umut etsemde ne fayda biliyorum ki sende nefes alabilmek zor bana.Ben isyanları bitmez o deli çocuk sense büyümek bilmeyen küçük kır çiçeği sen varsın aynalarda şimdilerde hiç bilemeyeceğin o koca gerçeklerimle...Unutulmuşluk koyar bir yandan balyoz gibi beynimin beton zeminine kolonlarım yıkılmaya yüz tutuyor.Sevindirici birşey var yinede bu kadar hüzün kokan gecelerde umudum artık benli gözyaşların yok diye.
Deli bir umut işte yüreğimin yine senli bir köşesinde sensiz bir köşesi var mı ki!
Ara
Masal_yuzLu
14 ya??ndaki biri i?in b?y?k bir a?k.
y?re?ine sa?l?k.
14 ya??ndaa de?ilsin ?
Ara
in_love_girl
Ben size k?c?k q?r?nen k?z..

daha oyunlar oynamam qerekiyordu sokaklarda,ip atlamam,bir seker y?z?nden kavga etmem belkide... cokmu erken c?kt?m ben yola yokSa zorLad?Larm?.. sebebim vard? itiraz edemedim.. karanL?k c?kt? y?ld?zlara s?q?nd?m.. yoldas arad?m kendime y?llarca,yoksa y?llarm?yd? bana yoldas.. sonra bi y?ld?z kayd? g?kten y?reqime,k?c?k bir oyun.. oysa ben yorulmam?sm?yd?m oyunlardan,pes etmemismiydim.. sen geldin hayallerim geldi.. sen qittin ..........

mutluluk bast?q?n toprak,yaln?zl?k qittiqin yoldan gelir...

herbi h?crem sen oldu benden.. ben yoktum ztn sen olmadan ?nce sen geldin ben oldun qittin ben yine yok.. herbi k?sem sana muhta? herbir k?sem sana baql?.. sen gittin .......
akm?yor art?k g?zlerimden yaslar,?yle cok ac?tt?nki beni... ?yle ?ok...
yetmedi sana ben'im g?zlerim..
b?t?n hayallere sustum... bekliyorum....
Ara
in_love_girl
Masal_y?zL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:14 ya??ndaki biri i?in b?y?k bir a?k.
y?re?ine sa?l?k.
14 ya??ndaa de?ilsin ?

bana sorarsan deqilim...

ama ?yLe q?r?n?orum..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÖzLemim Sana SevdiÄžim... €BeRimSin 6 692 04-11-2022, Saat: 10:48 AM
Son Yorum: wildfang
  Sana Yüreğimi Birakiyorumm ::CESMİNAZ:: 18 1,180 04-09-2022, Saat: 01:30 AM
  Sana dair sevgilim.... YARGIÇ 17 1,918 04-08-2022, Saat: 02:13 PM
  Sana A????m D€s€m BenimL€ G€Lirmisim.. €BeRimSin 15 1,377 04-05-2022, Saat: 03:00 AM
  Sadece MAVİ'yi Sevdim..... asi_ve_mai 12 2,159 02-09-2016, Saat: 01:36 PM
Son Yorum: Beyaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:05 AM