:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Seviyorum Demekle Sevilmiyor.!!
ROSE
teşekkürler estapitipiti SmileSmileyetmez ama olsun napalım şimdilik seni kırmayayım SmileSmileSmileSmile
Ara
isyanbitmez
SEN? SEV?YORUM DEMEN?N TEK ANLAMI VARDIR; O DA SEN? SEV?YORUM. ANLATTI?IN ANLAMLAR BUNUN DE?ER?N? Y?T?RMES?NE VE YANLI? ANLAMALARA YOL A?AB?L?R. SEN? SEV?YORUM BENZETMELERDEN VE SIFATLARDAN UZAK TUTULMALIDIR. SEN? ?OOOOK SEV?YORUM'UN YER? SEN? SEV?YORUMDAN ?NCE GELMEZ. BU KEL?MEN?N SAFLI?INI BOZAR............

ROSE
saygı duyarım düşüncene tabiki de...teşekkür ederim isyanbitmez...
Ara
qisemm
bence de arkada??mm ger?ekten seviiiiiiinnn ve o zaman s?Leyinnn Smiletebrkler g?zel bi yaz?yd???,bi kez daha a?k?n,sevginin de?erini hat?rLatt???n i?in saolas?n Wink
Ara
ceremi
payla??m?n i?in sa?ol.sana kat?l?yorum .seni seviyorum demek ?ok basitle?ti yaz?k sevmek bu kadar kolay olmamal?.BEN GERCEKTEN SEVD???M HALDE S?YLEYEMED?M VE KAYBETT?M ONU ?imdi ac?s?n? cekiyorum...gercekten sevdi?inize inan?nca hi? vakit kaybetmeyin derim:confused: :confused: :confused:
Ara
PunisheR
SENI SEVIYORUM DEMKELE SEVILMIYOR.. sevgi ona hak etdini verceksin. zaman ayircaksin ve topark gibi besliceksin . gunes gibi isitacaksin. ay gibi aydinlatacaksin. seni seviyorum dedinde yuregin titirecek. avuclarin ici islancak .ayaklarin tutmicak yerden ukseldini his etceksin .kalpbin hizli atislarini duycaksin. gozlerin inci gibi parlayacak . icinden nefesin kesildini hisedeceksin.

seni seviyorum sozunun kolay bi soz olmadiginin bu kadar gusel anlatildigini daha once duymamistim sanirim tskler Wink
Ara
ROSE
Rİca Ederİm ....Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,045 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  seni djseninim 6 513 04-14-2022, Saat: 06:27 PM
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,182 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  seni sevmek mehmetkılıc 2 547 04-14-2022, Saat: 03:36 PM
  sanırım seviyorum.. baglamaci 4 434 04-14-2022, Saat: 10:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 06:08 PM