:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Seviyorum Demekle Sevilmiyor.!!
ROSE
SENI SEVIYORUM DEMEKLE SEVILMIYOR;seni seviyorum s?z? d?nyanin en g?zel s?z?. ama artik bazi insanlarda basitlendirmis bir s?z olmus . seni seviyorum deyipde a??k oldunu sevdi?ini d???n?yorlar. seni seviyorum demek herseyimsin, d???ncemsin, nefesimsin, hayalimsin, gelece?imsin ,beklentimsin, hayat?ms?n, senden baskasi yok, ?nem verdi?imsin, r?yams?n ,y?regimde s?z?s?n, bakt???m yerdesin, d??ledi?im, umutlar?m, g?vendi?im, can?mdan can, y?rek ac?s? , tatl? bela , gelecek , hissetmek , duymak ,dinlemek, saymak , k?rmamak, incitmemek, a?lamak ,g?lmek, ?zlem, hasret , bir bakis . SENI SEVIYORUM DEDI??NDE BU SOZLER HEPSI ICINDE ..birine seni seviyorum dedin zaman. bunca sozu diyorsun. basit bir soz degil seni seviyorum dedin zaman . o insanlar ne basitlendirmis bu sozu sadece .karsindakini inandirmak icin seni seviyorum diyenler. kendilerini sadece aldatiyorlar .gun gelir onlarada seni seviyorum diyen olur. ozaman kim kimi acaba aldatiyor olur . SENI SEVIYORUM DEMKELE SEVILMIYOR.. sevgi ona hak etdini verceksin. zaman ayircaksin ve topark gibi besliceksin . gunes gibi isitacaksin. ay gibi aydinlatacaksin. seni seviyorum dedinde yuregin titirecek. avuclarin ici islancak .ayaklarin tutmicak yerden ukseldini his etceksin .kalpbin hizli atislarini duycaksin. gozlerin inci gibi parlayacak . icinden nefesin kesildini hisedeceksin. SEVIYORUM dunyanin en guzel sozu . seni seviyorum dedinde soyledin kisi de oyle olmali. dunyanin en guzeli. kimseyle paylasamadin . isimi yuregine yazdin ne siirlerde ne defterlerde saklaya bildin.
aklina geldinde kendince gulumsedin …SENI SEVIYORUM….. DEMEK BENCE BU ARKADASLAR … BIRINI ALDATMAK ICIN SOYLENEN SOZ DEGIL…LUTFEN SENI SEVIYORUM SOZU GERCEKDEN SEVDIKLERIMIZE SOYLEYELIM …
Ara
gngr
Haklisin...
TeŞekkÜrler...
Gercekten GÜzelmİŞ
Ara
ROSE
rica ederim..............
Ara
gngr
Valla GÜzelmİŞSmileSmileSmile
Ara
ROSE
tamam bende bişi demedim beğendiysen .....teşekkürler tekrardan
Ara
*TATLI BELA*
TŞKLR CANIM ÇOK GÜZEL....
ROSE
rica ederim canım ben teşekkür ederim...........
Ara
Nuray86
Cok dogru bırsey bazende senı sevıyorum demeyıpde hareketlerınden daha cok belı oluyor
Ben 5 sene bırısınle cıktım
2 sene senı sevıyorum kelımesını kullanmadım
Gerek yok zaten
bu kelımeyı cok hafıfa alıyor ınsan ben kullandımı gelcekden kullanırım hafıfe almayın bu lafı cok agır ve anlamlı bırsey benım ıcın oledır bılmem sızı
Ara
ROSE
TeŞekkÜrler...........
Ara
€stapitipiti
O zaman SENİ SEVİYORUMMMMMMMMM .......
SENİ SEVİYORUMMMMMMMMMMM......
SENİ COK SEVİYORUMMMMMMMMMM..
SENİİ TAHMİN EDECEĞİN KADAR DEĞİL TAHAMMÜL EDEMEYECEĞİN KADAR SEVİYORUMMMM ....
SENİN SEVİYORUMSmileSmile
YETER MİSmile ROSEEEESmile
DUR TEKRAR SÖLİCEM SENİ COK SEVİYORUMMMMSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,046 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  seni djseninim 6 514 04-14-2022, Saat: 06:27 PM
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,183 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  seni sevmek mehmetkılıc 2 547 04-14-2022, Saat: 03:36 PM
  sanırım seviyorum.. baglamaci 4 437 04-14-2022, Saat: 10:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 05:22 PM