:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KoCaMan Bi Sorun..
CaNaT
Senin yaşın 18 altında sen kendi kararlarını verebilecek yaşta değilsin.İşin sadece çocuk boyutu yok o ilişkiye girdiğin kişide senin yaşını gözönünde bulundurmalıydı. O yasal bir suç işledi senin henüz herhangi bir şekilde karar alabilme kendi kararlarını verebilme ehliyetin yok. Nasıl olur bundan sonrasını bilmiyorum ama o kişi sanırım bir süre ceza yiyecektir bu yaptığından dolayı yani diyeceğim o ki işin birde yasal boyutu var.
Diğer taraftan çocuk meselesine gelince çok büyük bir hata yapmışsın malesef yani o haltı etmesini biliyorsunuzda korunmasını mı bilmiyorsunuz anlamıyorum. Hadi korunmadınız ya gidin bi ertesi gün hapı felan alında bu durumun önüne geçin. Şimdi çocuk rahme düşmüş ne yapacağım diyorsun öyle yada böyle çocuğu dünyaya getireceksin babasıda bu durumu paşa paşa kabul edicek okul felan hikaye olur okuluna gidicekse yine gitsin nasıl yapıyorsa nasıl hallediyorsa halletsin okulunu oda ve tabiki sende çocuk aldırmanın ne demek olduğunu biliyorsunuz sanırım eğerki öyle bir düşünce içerisinde değilsen ikinci kez bir hata yapmak istemiyorsan sende babasıda bu durumu kabullenmekten başka çareniz yok öyle yada böyle bir araya gelecek bir nikah kıyacaksınız. Bu durumun başka bir çözümü görünmüyor şu anda. Eğer o kişi bunu kabul etmezsede şikayetçi olman yeter baştada söylediğim gibi sen şikayetçi olsanda olmasanda o kişi bunun için bir ceza alacak sanırım.
Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun diyecek çok fazla bir şey yok
Ara
Leader
Ercan haklı. Madem 18 yaşından küçük ve ortada bir suç var, ben IP kayıtlı IP adresinden telefon numarasına ulaşıp hafta içi ailesine haber veriyorum. Bu kızcağıza yazık olmasın. Ailesi en doğrusunu bilir.
sıla
yaw yorum yapanlara da bakıyorum hepiniz aklı başında insanlarsınız ya sen de amly misin nesin insan böyle bi haltı yemeden önce düşünür yok yedin madem yerin dibine girer insan buralarda aleme ilan edilir mi ya gençliğe bak nasıl nerde yaptıklarını da anlatır bunlar yarın öbür gün ne biçim yetişiyosunuz siz hiç mi ailenize çevrenize karşı saygınız utanmanız yok bi daha böyle bi konu açacakn olursan forumdan atılırsın ona göree insanın hayatı hep salaklıkla geçmezki akıllan azıcık...
Ara
CaNaT
öğrencek aplası Big Grin Tongue
kızın yaşı kaç bilmem ama benden daha ekşın bi hayat yaşıyor vala hea Smile Smile
olayların entirikaların ardı arkası kesilmiyor maşallah Smile
Ara
CaNaT
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ercan haklı. Madem 18 yaşından küçük ve ortada bir suç var, ben IP kayıtlı IP adresinden telefon numarasına ulaşıp hafta içi ailesine haber veriyorum. Bu kızcağıza yazık olmasın. Ailesi en doğrusunu bilir.

bencede sen bi ilgilen
bana kalırsa çocuk kızı yüzüstü bırakıp kaçar
Ara
Hasretiim
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ablacık tamam haklısın zaten lafım yok annem ilişki durumunu biliyo o yüzden o da şüphelendi zamanı geldiğinde test yaptıralım dedi.ki bugün doktorla konuştum aldırma ihtimalini çıkar hiçbi doktor yapmaz ayrıca anne baba sevgilin ve doktoru yakarsın böyle bi durumda .yapman gereken o çocukla evlenmek olacak başka yolu yok dedi doktor..

Zamani Geldiginde Test Yaptiralim..??? Bir annenin kizina nasil örnek oldugu anlasildi.. Annenin cagdasligi beni asti güzelim. Bu Konuda diyecek bisey yok.. Bu Durumda aileninde buyuk bir rolu var ama sende kendine hakim olabilirdin.. Aldiramam diyorsun yazilarin arasindada inancliyim yazmissin halinden belli oluyor canim ne kadar inancli oldugun.. Gercekten forumda bunlari konusmak bile büyük bir cesaret. Senin hamile oldugunu duydugu an erkek arkadasindan bir ses cikmadiysa ondan hayir gelmez hic bosuna olumlu düsünme. Zaten ondan hayir gelecek olsaydi sevdigine bu kötúlügü yapmazdi. Seninde izin vermen ayri bir mevzu tabi.. Bu durumda ne denilir bilmiyorum. Ailenden cekinmediginde bir gercek cik karsilarina böyle böyle oldu.. ''anne testi zamani gelince yapmamiza gerek kalmadi ben hamileyim'' de ve kurtul.

Allah Sonumuzu Hayir Etsin..
Ara
Qetesh
İnş vatana millete hayırlı bi evlat olur.. Tongue
Ara
amyleee
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Zamani Geldiginde Test Yaptiralim..??? Bir annenin kizina nasil örnek oldugu anlasildi.. Annenin cagdasligi beni asti güzelim. Bu Konuda diyecek bisey yok.. Bu Durumda aileninde buyuk bir rolu var ama sende kendine hakim olabilirdin.. Aldiramam diyorsun yazilarin arasindada inancliyim yazmissin halinden belli oluyor canim ne kadar inancli oldugun.. Gercekten forumda bunlari konusmak bile büyük bir cesaret. Senin hamile oldugunu duydugu an erkek arkadasindan bir ses cikmadiysa ondan hayir gelmez hic bosuna olumlu düsünme. Zaten ondan hayir gelecek olsaydi sevdigine bu kötúlügü yapmazdi. Seninde izin vermen ayri bir mevzu tabi.. Bu durumda ne denilir bilmiyorum. Ailenden cekinmediginde bir gercek cik karsilarina böyle böyle oldu.. ''anne testi zamani gelince yapmamiza gerek kalmadi ben hamileyim'' de ve kurtul.

Allah Sonumuzu Hayir Etsin..

annemi bu konuda yargılamıyorum onun için de normal bişey değil tabiki ben bugün öğrendim çocuğu arayıp yapması gerekeni yapmış ailesiyle de konuşucak çocuğun kii ilk tepkisi sakin bi şekilde test yaptıralım olmadı ayılıp bayılmaların kızmaların ardından olan bişey bu sonuçta onun kızıyım ve ben ne kadar kötü olsam da o bi anne böyle bi durumda git ne halin varsa gör karşıma çıkma diyen bi anne henüz görmedim varsa da öğrenmeyim..
Ara
amyleee
amacım ben ilan ettim böyle bi haltı hadi beni tebrik edin değil eğer hepsini okuduysanız 18den küçük olduğumu biliyosunuz böyle bi durumda bi destek arıyorum sadece ama millet olarak birinin bi açığını yakalayalım biri bi halt yesin kapatmak yardım etmek yerine nerden daha çok yaralarım nerde açığını bulup kötüler batırırız düşüncesinde çoğu.Allah kimseyi böyle bi durumla karşılaştırmasın ama birinizin bi yakını bu durumda olsa ister kötü olsun ister başka bişey yinede konduramazsınız yine hep iyidir .burda kimse kimsenin ana babası kardeşi değil kabul etmenizi beklemiyorum o yüzden ama en azından başka açıdan bakmayı deneyin
Ara
amyleee
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ercan haklı. Madem 18 yaşından küçük ve ortada bir suç var, ben IP kayıtlı IP adresinden telefon numarasına ulaşıp hafta içi ailesine haber veriyorum. Bu kızcağıza yazık olmasın. Ailesi en doğrusunu bilir.

bugün ailemle yani en azından annemle konuştum onun babasıyla konuşup bi sonuca ulaşmaya çalışıcak. bugün o çocukla buluştum bende yanına gittim daha doğrusu benden kesin bi rapor istiyo hamileliğe dair bugün yaşadıklarımızdan sonra en azından benim o halimi gördükten sonra tekrar ayrılık konusunu açıcağını sanmıyorum en azından sözüne yeminine sadık biriyse.. bu iş olmazsa eğer şimdiden gerekli önlemleri aldım iş yargıya gidicek sonunda
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sorun nerde bilemiyorum :( Suskunlugum 12 1,549 09-29-2010, Saat: 12:02 AM
Son Yorum: Suskunlugum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:31 AM