:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana İhtiyacım Var!
Hasretiim
Yuregine saglik. Duygularini cok güzel dile getirmissin.
Az önce bende kendimin bu basliga yazdigi yaziyi okudum.. Gülümseyerek andim.. Emin ol sende bundan bi kac ay sonra benim gibi olacaksin. Zamanla sana deger vereni vermeyine görmeye basliyacaksin. Ne kadar seviyorum diyerek ayrilsada severek ayrilanlar olsada ben buna inanmiyorum. Seven mücadele etmesini bilmesi.. Sevseydi o gitmezdi hicbirzaman. Tek bildigim gercekte budur Ask'tan yana.. Yazinda resimlerine bakiyorum demissin... Baya olmus yazali eger hala yirtmadiysan bence ilk önce ondan kalan hatiralari yok ederek basla yeni hayatina. Resimleri yirt seni üzmesine izin verme.. Simdi sana cok kolay konusuyormussum gibi gelecek.. Bire bir yasayan olarak seni cok iyi anliyorum arkadasim.. Her saniye sana daha cok aci versede zamanla iyilesmeye basliyacaksin.. Kendi degerini bil! kimse senden kendi canindan daha degerli olamaz..
Allahim gönlüne göre versin..
Ara
uslanmaz_genc
güzel yorumun için çok tesekkür ederim. ben onu resimlerde de sildim, kalbimdende artık. dedigin gibi gercekten sevseydi gitmezdi. ben nasıl bırakmadıysam ilk gunler gibi, ama artık umrumda bile olmaz. Smile
tugce66
uslanmaz_genc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Sana İhtiyacım Var...
7 aralık gittigin gün. beni bıraktıgın gün. dilim varmıyor ama ayrıldıgımız gün! o gün aglamıstık hani ikimizde! dayanamıyorduk, bırakamıyorduk birbirimizi ama sen çekip gittin sonunda. kalbin birden taş kesildi, beni bile tanımadın adeta. sensiz bıraktın beni. dayanmıyor yüreğim, Sana İhtiyacım var...
kaç gece uykusuz kaldım, kaç gece ağladım gidişine, yokluguna isyan yagdırdım ama dönmedin geri. o gun bugundur aramıyorsun bile, bumuydu aşkın, bumuydu sevgin senin? hani hep derdin ya sakın terk etme beni, bırakma beni diye! hatırlıyormusun bu sözlerini? sen çekip gittin ama! beni öylece yapayanlız bıraktın, gitme dedim, bırakma beni dedim ama dinlemedin! hiç acımadın bana öylece bıraktın beni. ne haldeyim bir kez arayıp sormadın bile! oysa ki ben seni gercekten sevmiştim, hala söylüyorum SENİ SEVİYORUM...
biliyor musun? sen gittikten sonra bi anlamı kalmadı yaşamanın. hiç bişeyin tadı yok, her şey anlamsız artık hiç bişeyin bi degeri yok! sen olmayınca her şey o kadar boş ki ne ypasam bilmiyorum! sensizlige alısmak o kadar cok zor ki, zaten alışamadımda! fotografın hep karsımda, bir an olsun seni karsımdan ayırmıyorum, saatlerce seni seyrediyorum! dayanamıyorum sevdigim SANA İHTİYACIM VAR!
hani hep hayal kurardık! hiç ayrılmayacaktık, söz vermiştik, sevgimiz her şeyi yener demiştik, ne olur söylesene yalan mı oldu her şey? hani verdiğimiz sözler?
sözlerimle seni üzmek istemiyorum ama sevdigim ben ayrıldıgımız gunden beri üzülüyorum! biliyorum sende uzuluyosun, sen de dayanamıyosun!
nerdesin şimdi, ne yaparsın, nerelere gidersin, kiminlesin, ne haldesin inan bana çok merak ediyorum! hep aklımdasın! ayrılık bana göre degil be gulum, ben kaldıramam bu acıyı, dayanamam ben yokluguna inan bana sıkarım kafama! sensiz kalmaktansa ölmek daha iyidir be gulum!
bir gün ölürsem eger, bil ki Aşkındandır Bitanem...
unutma sakın! SANA İHTİYACIM VAR...

[INDENT]UsLanmaz Erhan' dan BeLen' in Gülüne... (o kendini iyi biliyor...)
[/INDENT]
gerçekten süper olmuş tam beni anlatmış ama ben unutacagım
Ara
tugce66
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Yuregine saglik. Duygularini cok güzel dile getirmissin.
Az önce bende kendimin bu basliga yazdigi yaziyi okudum.. Gülümseyerek andim.. Emin ol sende bundan bi kac ay sonra benim gibi olacaksin. Zamanla sana deger vereni vermeyine görmeye basliyacaksin. Ne kadar seviyorum diyerek ayrilsada severek ayrilanlar olsada ben buna inanmiyorum. Seven mücadele etmesini bilmesi.. Sevseydi o gitmezdi hicbirzaman. Tek bildigim gercekte budur Ask'tan yana.. Yazinda resimlerine bakiyorum demissin... Baya olmus yazali eger hala yirtmadiysan bence ilk önce ondan kalan hatiralari yok ederek basla yeni hayatina. Resimleri yirt seni üzmesine izin verme.. Simdi sana cok kolay konusuyormussum gibi gelecek.. Bire bir yasayan olarak seni cok iyi anliyorum arkadasim.. Her saniye sana daha cok aci versede zamanla iyilesmeye basliyacaksin.. Kendi degerini bil! kimse senden kendi canindan daha degerli olamaz..
Allahim gönlüne göre versin..
iyi güzel konuşuyorsun ama oan boşlukta hissediyorsun suan ben boşluktayım yalınızım napacagım bilmiyorum bunada bi fikrin varmı?
Ara
sudenaz
Güzelmişş... sevgi doLu...yüregine sagLık...
Ara
uslanmaz_genc
yorumalrınız için tsk ederim arkadaslarım. biraz gec oldu cevap ama, kurtlar vadisi filsitin cekimlerinde oynuyodum artı işler felan nete girmeye zaman bulamıyordum. salıcakla kalın... sevgilerimle...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÖzLemim Sana SevdiÄžim... €BeRimSin 6 716 04-11-2022, Saat: 10:48 AM
Son Yorum: wildfang
  Sana Yüreğimi Birakiyorumm ::CESMİNAZ:: 18 1,205 04-09-2022, Saat: 01:30 AM
  Sana dair sevgilim.... YARGIÇ 17 1,962 04-08-2022, Saat: 02:13 PM
  Sana A????m D€s€m BenimL€ G€Lirmisim.. €BeRimSin 15 1,394 04-05-2022, Saat: 03:00 AM
  Ben bu yazıyı sana yazdım... Hasretiim 1 527 11-28-2010, Saat: 05:54 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:06 AM