:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sana İhtiyacım Var!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sana İhtiyacım Var...
7 aralık gittigin gün. beni bıraktıgın gün. dilim varmıyor ama ayrıldıgımız gün! o gün aglamıstık hani ikimizde! dayanamıyorduk, bırakamıyorduk birbirimizi ama sen çekip gittin sonunda. kalbin birden taş kesildi, beni bile tanımadın adeta. sensiz bıraktın beni. dayanmıyor yüreğim, Sana İhtiyacım var...
kaç gece uykusuz kaldım, kaç gece ağladım gidişine, yokluguna isyan yagdırdım ama dönmedin geri. o gun bugundur aramıyorsun bile, bumuydu aşkın, bumuydu sevgin senin? hani hep derdin ya sakın terk etme beni, bırakma beni diye! hatırlıyormusun bu sözlerini? sen çekip gittin ama! beni öylece yapayanlız bıraktın, gitme dedim, bırakma beni dedim ama dinlemedin! hiç acımadın bana öylece bıraktın beni. ne haldeyim bir kez arayıp sormadın bile! oysa ki ben seni gercekten sevmiştim, hala söylüyorum SENİ SEVİYORUM...
biliyor musun? sen gittikten sonra bi anlamı kalmadı yaşamanın. hiç bişeyin tadı yok, her şey anlamsız artık hiç bişeyin bi degeri yok! sen olmayınca her şey o kadar boş ki ne ypasam bilmiyorum! sensizlige alısmak o kadar cok zor ki, zaten alışamadımda! fotografın hep karsımda, bir an olsun seni karsımdan ayırmıyorum, saatlerce seni seyrediyorum! dayanamıyorum sevdigim SANA İHTİYACIM VAR!
hani hep hayal kurardık! hiç ayrılmayacaktık, söz vermiştik, sevgimiz her şeyi yener demiştik, ne olur söylesene yalan mı oldu her şey? hani verdiğimiz sözler?
sözlerimle seni üzmek istemiyorum ama sevdigim ben ayrıldıgımız gunden beri üzülüyorum! biliyorum sende uzuluyosun, sen de dayanamıyosun!
nerdesin şimdi, ne yaparsın, nerelere gidersin, kiminlesin, ne haldesin inan bana çok merak ediyorum! hep aklımdasın! ayrılık bana göre degil be gulum, ben kaldıramam bu acıyı, dayanamam ben yokluguna inan bana sıkarım kafama! sensiz kalmaktansa ölmek daha iyidir be gulum!
bir gün ölürsem eger, bil ki Aşkındandır Bitanem...
unutma sakın! SANA İHTİYACIM VAR...

[INDENT]UsLanmaz Erhan' dan BeLen' in Gülüne... (o kendini iyi biliyor...)
[/INDENT]
yüreğine sağlık arkadaşım... her son yeni bir başlangıçtır dilerim en kısa zamanda toparlarsın kendini... ne gidenler hafızalardan yavaş yavaş silinmiyor ki... Rabbim gönlündekini versin inşallah, üzme kendini Sad üzme kelimesinden de nefret ederim aslında başkasına unut demek çok saçma çünkü karşı tarafa daha da kendını kahret diyormuş gibi oluyor...

Allah kolaylık versin Wink
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
yüreğine sağlık arkadaşım... her son yeni bir başlangıçtır dilerim en kısa zamanda toparlarsın kendini... ne gidenler hafızalardan yavaş yavaş silinmiyor ki... Rabbim gönlündekini versin inşallah, üzme kendini Sad üzme kelimesinden de nefret ederim aslında başkasına unut demek çok saçma çünkü karşı tarafa daha da kendını kahret diyormuş gibi oluyor...

Allah kolaylık versin Wink

yorumun için çok teşşekür ederim Funda! öyle zor ki bunu nasıl anlatim bilmiyorum ama buda gecçer bunu biliyorum. insan yanlız kalıyor ya öyle seyler gelio ki aklına bambaska şeyler! keşke unut demekle hemen unutabilinse! ama bir gün unutulur, bu bir gerçektir! yorumunu öyle içten yazmıssın ki, demek ki sende sevmissin! tekrardan tşk ederim Funda...
uslanmaz_genc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yorumun için çok teşşekür ederim Funda! öyle zor ki bunu nasıl anlatim bilmiyorum ama buda gecçer bunu biliyorum. insan yanlız kalıyor ya öyle seyler gelio ki aklına bambaska şeyler! keşke unut demekle hemen unutabilinse! ama bir gün unutulur, bu bir gerçektir! yorumunu öyle içten yazmıssın ki, demek ki sende sevmissin! tekrardan tşk ederim Funda...

oo ne geceler gördüm ben hıçkırıklarla geçen sessiz ama haykıran... insan sevdiği söz konusu olunca dünyayı yakmak yıkmak istiiyor, "o" mutlu olsun yeter der ama içten içe mutsuz olsun der Wink Allah gönlünden sevgiyi eksik etmesin..
her gidenin telafisi mutlaka vardır unutma, kendini bırakma yeter ki.
Erhan uzun bir aradan sonra yazını okumak güzeldi..
Hayat bize birşeyler getirir daha sonra o getirdiklerini götürür acı,hüzün içlerinde boğulup gidersin kefeninde,toprağında sevdiğin olur yüreğin acılar içinde kanar sancır dimdik olsada içinde kanayan kocaman bir yara vardır ve senin toprağın olan sevdiğin...

Güzeldi teşekürler...
Hayat ne getirir ne götürür bilemeyiz dilerim sana güzel şeyler getirir..

Saygılarımla..
Yuregine Saglık ..
Güzel yorumun için teşşekkür ederim Hilal... evet bayadır yazmıyodum, ama tekrardan döndüm. bundan sonra baya bir pilatonik yazılar yazacagım! bi kitap hazırlıyorum, ona odaklandıgım için bayadır ayrıydım duygusuzdan, kitabımda bitmek üzere zaten! ara sıra yeni yazılar yazarım yine...
# Pè®iM§ii # Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yuregine Saglık ..

Çok teşşekür ederim Çiğdem...
Yüreğine sağlık arkadaşım Yüreğinden sevgi hiç bir zaman eksik olmasın her daim sevgiyle kal.
teşekkürler...
Sayfalar: 1 2