:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aranizda A?ik Olan Var Miiii?
MorciveT
Ben de diyorum, süloyu nie düşman gibi gruyorum kendime hauhahauha SmileSmile Big Grin
Ara
Karatas
H?mss G?zel soru ... Bu neden ve nas?l ayr?ld?g?na bagl? kar??ndakiyle.Ayr?lman?n da bir adab? vard?r.Kimle ayr?lsam d??man oldum demi?sin ayr?ld?ktan sonra dost olmay? beklemiyorsun san?r?m Smile dost olamazs?n eski sevgilinle en az?ndan bizim toplumumuzda hazmedilemiyen bir ?ey bu .. D??man da olmayacaks?n .ya?anm??l?klar var ??nk? yapacag?n tek ?ey selam selam...

Ama dedigim gibi ayr?l?? ?ekline bagl? bir konudur bu...
Ara
Karatas
.....................
Ara
bilgeis
Karatas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:H?mss G?zel soru ... Bu neden ve nas?l ayr?ld?g?na bagl? kar??ndakiyle.Ayr?lman?n da bir adab? vard?r.Kimle ayr?lsam d??man oldum demi?sin ayr?ld?ktan sonra dost olmay? beklemiyorsun san?r?m Smile dost olamazs?n eski sevgilinle en az?ndan bizim toplumumuzda hazmedilemiyen bir ?ey bu .. D??man da olmayacaks?n .ya?anm??l?klar var ??nk? yapacag?n tek ?ey selam selam...

Ama dedigim gibi ayr?l?? ?ekline bagl? bir konudur bu...
Dostluk ya da d??manl?k ya da tamamen n?tr olabilmek....Duygular? dizginlemek ne kadar da zormu? asl?nda...
Karatas
duyguları olan varlıklarız... olmasak insan olmak gibi bir iddiamız olmazdı.. düşmanlık beslemenin de birini sevmenin de bir nedeni vardır.. hiçbirşey neden sonuç ilişkisi dışında gelişmez... yapılana yapıldığı şekilde cvp vermektir amaç..
Ara
bilgeis
Karatas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:duygular? olan varl?klar?z... olmasak insan olmak gibi bir iddiam?z olmazd?.. d??manl?k beslemenin de birini sevmenin de bir nedeni vard?r.. hi?bir?ey neden sonu? ili?kisi d???nda geli?mez... yap?lana yap?ld??? ?ekilde cvp vermektir ama?..
DUYGULARA GEM VURMAK LAZIM AMA BAZEN...YOKSA BEN?M G?B? OLUR ?NSAN.....Sad
hayal
Bence duygusallık başa bela Sad
Ara
HayatYasam
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley27: ARKADA?LAR A?IKLAR AYRILINCA NEDEN D??MAN OLURLAR B?RB?RLER?NE YAAA KAFAMA TAKILDI K?MDEN AYRILSAM EN AZILI D??MANIM OLDU DA Confusedmiley15:

Senin Dediklerine Sonuna Kadar Hak Veriyom Ayn? Durumu ??mdi Ben Ya??yorum ??kmad???m Halde Bana Beni Aldatt?n D?yor ??kmad???mConfusedmiley7: Birni Aldatma Nas?l Oluyor Onuda Ondan ??rndim Malesef Her G?n Su?lamalar Bakal?m Nereye Kadar Gidecek Wink
Ara
bilgeis
HayatYasam Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Senin Dediklerine Sonuna Kadar Hak Veriyom Ayn? Durumu ??mdi Ben Ya??yorum ??kmad???m Halde Bana Beni Aldatt?n D?yor ??kmad???mConfusedmiley7: Birni Aldatma Nas?l Oluyor Onuda Ondan ??rndim Malesef Her G?n Su?lamalar Bakal?m Nereye Kadar Gidecek Wink
ZOR ?NANK? ZOR ARKADA?IM MUTLU OLMAK ?OK ZOR Sad ?Z?LME YAAA NAPALIM A?K VARSA KEDER DE VAR DEMEKT?R
ZeNiTH
A?k ? O ne demek yenirmi i?ilirmi Big Grin

A?k Erkek ile K?z Aras?ndaki Bi?ey De?ildir Big Grin Bi Hayvanada A??k Olabilirsin

Allah (c.c) ye A??kt?r Herkes

Ama ?lede Olsa B?ylede Olsa Ben Z?rDeli Gibi A????m Onun Hakk?nda Ayr?lsak Bile K?t? D???nemem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ağzı olan konuşuyor... Pardon klavyesi olan CaNaT 0 297 10-22-2009, Saat: 02:04 PM
Son Yorum: CaNaT
  !!!Lütfen Forumda kayıtlı olan tüm Kız arkadaşlarımız okusun!!! Yorgun Yürek 15 917 08-07-2009, Saat: 09:21 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  Siqaraya OLan Sevda HastaLık DinLememi$.. Böcük 4 359 02-20-2008, Saat: 05:34 AM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  Work and Travel hakkında bilgisi olan varsa paylasabilir mi acaba? w_ytx12 9 673 02-12-2008, Saat: 10:40 PM
Son Yorum: w_ytx12
  erkek olan kad?n Karatas 3 420 11-13-2006, Saat: 03:51 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 03:31 AM