:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aranizda A?ik Olan Var Miiii?
bilgeis
Confusedmiley27: ARKADA?LAR A?IKLAR AYRILINCA NEDEN D??MAN OLURLAR B?RB?RLER?NE YAAA KAFAMA TAKILDI K?MDEN AYRILSAM EN AZILI D??MANIM OLDU DA Confusedmiley15:
cagkan_666
sorun bence sende bak sana bi formül birlikte olduğun kişiye asla aşık olsan bile olduğunu söğleme sonu kötü olur en azından söylemezsen ayrılınca kıvırmak için bahanen olur Big Grin
gurbetci
senin yorumunda cok acimasiz olmus arkadasimSmile
bende de oldu bu demekki yediremiyorlar kendilerine yanliz bu lafim erkeklee degil sirf ,bayanlarda ayni sekilde...
Ara
CariSmaBoY
var tabi aşık yaa olmazmı Big Grin ahanda ben Big Grin

valla cagkan_666 öle aşık olduğunu sölemezsen kendini kandırırsın bence... Sonucta aşıkmısın aşıksın... Düşman olur bencede... Çünkü bu gün bende ayrılsam düşman gibi davranırım... Kuyusunu kazmam o ayrı tabi ama yedi yabancı olurum onun için.. Tanımamazlıktan gelirim aradığında laf sokarım... bu tür şeyler yani... dahada açmak isterdimm aama sonra inş Big Grin
bilgeis
Offff aşkla nefret arasında çok ince bir çizgi var demekki yaa Sad
bilgeis
Bayan erkek farketmiyor aslında....İçine yediremeyenler intikam alıyor akıllarınca bence....
CariSmaBoY
efet katılıyorum Wink
bilgeis
OFFFF Smile bazen düşünüyorum da keşke aşk hiç olmasa yaaa Sad Sanki çok lazımdı bana Smile ne bilim böyle düşünüyorum bazen
kayıp_gölgeler
ben a????m ?ok k?r?ld???m zamanlar oldu ama asla d??man olmad?m onu sevdi?im i?in beni k?rm?? olsa bile her t?rl? sorunu dinledim yard?mc? oldum ??nk? ona acaip a????m sen iyi ol a?k?m yeter bana yan?mda olamasan bile, ??nk? biliyorum bu senin elinde olan bir?ey de?ilConfusedmiley27: Confusedmiley31:
Ara
p£r!k!z!
bence kişilik meselesi.. biraz da sana bağlı.. bu zmana kadar ayrıldıklarımdan kimse bana düşman olamadı Big Grin
zaten fazla kişiylede çıkmadım ama =))) olamazda :p
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ağzı olan konuşuyor... Pardon klavyesi olan CaNaT 0 299 10-22-2009, Saat: 02:04 PM
Son Yorum: CaNaT
  !!!Lütfen Forumda kayıtlı olan tüm Kız arkadaşlarımız okusun!!! Yorgun Yürek 15 920 08-07-2009, Saat: 09:21 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  Siqaraya OLan Sevda HastaLık DinLememi$.. Böcük 4 359 02-20-2008, Saat: 05:34 AM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  Work and Travel hakkında bilgisi olan varsa paylasabilir mi acaba? w_ytx12 9 673 02-12-2008, Saat: 10:40 PM
Son Yorum: w_ytx12
  erkek olan kad?n Karatas 3 421 11-13-2006, Saat: 03:51 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 06:40 PM