:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ressam...
YARGIÇ
hadi can?m sen beni yanl?? anlad?nBig Grin Big Grin Big Grin
ehi ehi yok arkada??m tabikide dediklerini yap?yoruz asl?nda seviyesi ka?mad??? s?rece ger?ektende ?ok g?zel ve anlaml? ?eyler tart??mak ve ele?tiri ancak seviye ka?t??? anda bitiyor....
Ara
kayıp_gölgeler
doğru söylüyorsun, seviyesizlikten zaten nefret ederim...
Ara
YARGIÇ
Artık konu fazlasıyla buna döndü biliyor musun ?Eleştiriden çok uzağız daha çok kavgaya meyilliyiz hatta konu ile ilgili kişisel makaleler bölümüne birde yazı yazmıştım....
Ara
kayıp_gölgeler
evet kimse ele?tirilmeye a??k de?il ele?tirmeler sonucu kavgaya d?n???yor insanlar hatal? olduklar?n? kabul etmeye ba?lad?ktan sonra ancak ele?tirilebilir ve seviyeli bir tart??ma ortam? yarat?labilir ama insanlar hatalar?n? kabul tmedikleri s?rece imkans?z... kanayan bir yara ya bu...Confusedmiley5:
Ara
YARGIÇ
Malesef öyle ancak birkaç kişi çıkabiliyor işte onlarda zaten kendi aralarında tartışmayı tercih ediyorlar.Eleştiriye kapalı olan yapılar eleştirmenin şevkinide bir noktadan sonra kırıyor çünkü anlayış çok farklı...
Ara
kayıp_gölgeler
evet eleştirilerin sonu kvgaya dönüştüğünde ya da eleştirilen kişi aşırı tepki verdiğinde eleştiren insan da kendini kötü hissediyor eleştiri yapmayı bırakıyor ya karşısındakini kırdığını düşünüyor ya da karşılaştığı tepkiden kendisi kırılıyor.
Ara
YARGIÇ
Tespitler fazlasıyla yerinde gerçekten helede bir bayandan bunları duymak daha da bir güzel açıkçası.Ancak ciddiyetten fazlasıyla uzak bir toplum haline geldik sanırım yada internet ortamında yanlış algılanma yada yanlış anlatma olayı fazlasıyla var.O yüzden bu durumun olması gayet normal gerçekte bu kadar olmuyor açıkçası bana göre yanlışım varsa düzelt lütfen....
Ara
kayıp_gölgeler
yanlışın yok doğrusun internet ortamında yanlış anlaşılma olabiliyor artı kimse kimseyi tanımadığı için de çok rahat hakaret edebiliyor ama insan her yerde insan olmalıdır bence...
Ara
YARGIÇ
Kesinlikle çok doğru bir söz ağzına sağlık....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:31 PM