:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
varm? benden daa dertl?s? yahu
sezenn
bence vazge?men gerekti?ini ger?ekten anlay?ncaya kadar bu durum b?yle devam eder ..sen kendine yard?mc? olmazsan kimse sana ayrd?mc? olamaz ?nce kafanda bitir...zorda olsa ba?arabilirsin bunu.. zaman al?r sadece...
Ara
zEHiR
sezenn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence vazge?men gerekti?ini ger?ekten anlay?ncaya kadar bu durum b?yle devam eder ..sen kendine yard?mc? olmazsan kimse sana ayrd?mc? olamaz ?nce kafanda bitir...zorda olsa ba?arabilirsin bunu.. zaman al?r sadece...

Big Grin Menin yorumun Sonunu qetirmi?sin Big GrinBig GrinBig Grin saqoLAs?n...
Ara
k_o_r_a_y
Merhabalar arkada??m blowoff. nas?ls?n. Bende yeni ?ye oldum. Okudum yazd???n dertleri. Vallaha ne yalan s?yliiim. Benim ?u ana kadar sevgilim olmad?. Ama ke?ke olsayd? da bende senin kadar dertli olsayd?m ama ne yapay?m yoook ki. Ama genede benim msn adresim dertle?mek isteyen dostlara her zaman a??kt?r.. Beklerimmmmmmmmmmm arkada??m Wink
Ara
sinemis
?ok ?z?ld?m ya ben bo?ver onu benimde ?yle bi?ey ba??ma geldi ama ?abuk ge?ti ?zme kendini
Ara
toxique_lierre&b.b.k
konuyu acan cocuk yasiyo mu?ben onu merak etyomSadhic bu kadar farkli rengin susledigi aciyi gormedim.siz duygusuz degil yakinda duygusallar sendromu diye biclup kurcaksiniz bu gidisleWinkarkadasa nasihat veremiycemde bu dostlarla kal...gercek ask o dediginden yirtik zaten!karsilasinca anlarsinWink
Ara
crazy_carsma
ewet ya ondan tık yok arkdaşım bizi duyuyosan buraya yorum yazda yaşadığını bilelim
Ara
summer
arkada?lar allaa?k?na bana yard?m edin!!! bn Deniz.liseye gdiorum bir erkek arkada??m var il?kimiz gayet ii gdio ama bi ?ocukla tan?t?m ve kafam? ?ok kar??trmaya ba?lad?. ondan ho?land??m fln yok ama bnmle bl?mak i?n ?ook ?sra redio ve gttk?e onun ii bri olduuunu d?nmeye ba?l?orum ayr?ca bu ?ocuk benim erkek arkada??m?n arkda?lar?ndan biri.ona bi il?km olduunu ve erkek arkad?m?n onun arkad?lar?ndan bri olduunu s?yledim ama ?ocuun umrnda diil!blu?up kurtlmak istedim ama erkk arkad??m bundan h? h?lanm?ca?n? s?yledi.onun haberi olmadan onunla bl?sam m? blmiorum h?diilse tan?m? olrum ancak sonra dedikodu ??karsa biterim! l?tfen bna yard?m edin ?ok acil karar vermem laz?m!!!!
Ara
crazy_carsma
walla şimdi şuanki halin çok kötü benim çok başıma geldi neyse bence çıktığın çocukla dewam et seviyosan dewam et ama aranızda bişey yoksa diğerine sıcak bakıyosan kendin bilirsin ama çıktığın çocuğa yanlış yapma derim ayrıca sana takılan çıktığının arkdaşı böle bişey olamaz ya insanlar bukadar mı bozuldu arkdaşının manitasına sarkıntılık yapıolar yazık ya dediğim gibi denşz ıyı düşün ıyı taşın ondan sonra karanını ver......
Ara
AyyüzLüm
kendinden fazla deger vermiceksin arkadasim kimseye hele seni duymayan birisine,seninkide sacma olmus orami burami kesicem diosun bu zayifliktir,salla o kizi daha neleri cikacaktir karsina Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden Bir Haber Daha!!! deli-kı@z 21 1,941 06-16-2009, Saat: 03:20 PM
Son Yorum: Network
  çözen dilesin benden ne dilerse theropoda 7 684 03-27-2009, Saat: 09:08 PM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:03 PM