:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
varm? benden daa dertl?s? yahu
blowoff1
lap d?e uye oldum ve lap d?e konu ac?orm kusura bakmay?n ama
benden dertl?s? yok heralde bu ask konusunda
1 seneye yak?n b?r?ne tutuldum ve cok fena hayat z?ndan oldu bana art?k gulmey? unuttum ?c?mden h?c b?s? yapmak gelm?o k?msele konusmak
robot g?b? yas?orm sadece nefes al?orm
kac kere b?rl?kte olma tekl?f? ett?k ama cvp? hep hay?r oldu s?md?de baska b?r?s?yle
2-3 gundur ne msj ne aramaya korkuyorm oda cok zor at?o msj hatta atm?o
kars?l?ks?z
belk? 100 tanede 1 kere kars?l?ks?z at?odur aramay? gect?m zaten ben? arasa durduk yere b? yerler?m? kesecem
bu berbat b?s? olmek ?st?orm ya ama bunuda becerem?orm
cares?z bos b? adam?m ben n?e yas?ormk?
Ara
Tam1_MaynaK
seni shoq ii anlıorum çnkü onlardan biride meen !!! Sad sen kndinle başbaşa kalcan hiçbişş kafana takmaycam özellikle onla ilqili hiçbişş düşnme aklına bile gtrme bide sakın onla brlkte yaptıınıs şyleri yapma, duygusal müzik dnleme !!! Yalnıs kalınca daa kötü oluosan hep bişiler yap mesela men 24 saat msn deim biras ii oluo !!! Wink
Bu arada HOŞGELDİN ARKAAŞIM !!! Smile
Ara
kardelen
bazı zamanlar vardır hayat çok boş gelir.sanki onsuz yaşayamayacaksın yada onunla olsan çok mutlu olacaksın.ama zaman geliyo hiç değmediğini anlıyorsun.sen şimdi kendini frenle ve arama.kim bilir belki seni isteyecek.kaçan kovalanır hesabı.
Ara
Tam1_MaynaK
sana katılmıyorum arkaaşım ! Aşkta gururn war , kndini frenle arama qibi şeylr olmamalı ! Yda kaçan kowalanır qibi ..! Ya sewiosun bunu bilisun daa bunu ona göstermemndeki neden n men bunu anlamıom wallah ..? Sen birini sedwdiin zamn gurur düşünüo musun ..?
Ara
UyuZBiShey
Hiç kimse vazgeÇiLmez DeiLdir..
Ara
kaan_turna1
[SES][SES][SES][VIDEO][VIDEO][VIDEO][VIDEO][VIDEO][/VIDEO][/VIDEO][/VIDEO][/VIDEO][/VIDEO][/SES][/SES][/SES]
Tam1_MaynaK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sana kat?lm?yorum arkaa??m ! A?kta gururn war , kndini frenle arama qibi ?eylr olmamal? ! Yda ka?an kowalan?r qibi ..! Ya sewiosun bunu bilisun daa bunu ona g?stermemndeki neden n men bunu anlam?om wallah ..? Sen birini sedwdiin zamn gurur d???n?o musun ..?
vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Ara
blowoff1
benım durumumda kacan kovalanmıo yanı benı kovalamıo cunku bana karsı 100 de 1 sevgı duydugunu bıle sanmıorm
o benı 1 sevse ben onu 1mılyon sevıccem ama yok lavugun bırıyle beraber sımdı evet hayat mukkemmel guzellll kuslar bocekler kop kop sarkılar arkadas ortamı pehhhhhhhhh
ben olmek ıstıorm
Ara
blowoff1
madem ask doktoru bolumune tasındı bu ozaman tavsıelerınızı beklıorm
ona karsı nasıl dawranmalıyım
aramalı yoxa aramamamlımıyım?
beklıorm...
Ara
Tam1_MaynaK
arkadaşım önce kendini bi test et ! Bis nelr yaşadık, n kdr süre birlkte oldk , bu sürede o bna olmsuz naptı bn naptım, olmlu naptı ben naptım die sorular sor kndine ! Snra zaten sana bi sonuç çıkar sana uygun olup olmadıına dair ! Snra bide seni grçkten sewio mu ..? BNce sewmio çnkü sewse bu kdr çabuk biriyle beraber olmas !!! Ondan snra birlikte olmanıs gerektiini düşünürsen ara da gerekrse yalwarda !!! Ama hakediosa ... Aşkta n gurur wardır ! N de kaçan kowalın !!! Aşk herşei göze alarak ona ulşmaktır yada çabalamk bunu untma !!! Wink
Ara
fatih
kardes bu dunyada hıc bır seye demıyo ya benım yasadıgım yerı bıle bılmıyosun dagın basındayım sankı yüzümüz ayda yılda bır kız göruyo hıc cıkmakmıs nedir bılmedık bız bence sırf bunun ıcın o kadar üzülüyosan ben sana ne dııym hak etmeyen bırıne böyle davranayacaksın sadece ıstedıgım yanlızlık bence bu dert bıle sayılamz yıllar gececek onune ne kızlar cıkacak onu unutacaksın sonradan dıyeceksın bu yaptıkalrıan guleceksın
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden Bir Haber Daha!!! deli-kı@z 21 1,941 06-16-2009, Saat: 03:20 PM
Son Yorum: Network
  çözen dilesin benden ne dilerse theropoda 7 684 03-27-2009, Saat: 09:08 PM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 03:01 AM